Victoria Porąbka Uszewska - Naprzod Sobolow (4-9), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Victoria Porąbka Uszewska
Klasa Okręgowa - Tarnów | |||
Γύρος 14 | |||
2024-03-24 | Victoria Porąbka Uszewska - Sokół Maszkienice | 3 - 3 | |
Γύρος 13 | |||
2023-11-05 | Victoria Porąbka Uszewska - Rylovia Rylowa | 0 - 3 | |
Γύρος 12 | |||
2023-10-28 | Arkadia Olszyny - Victoria Porąbka Uszewska | 3 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2023-10-21 | Victoria Porąbka Uszewska - Naprzod Sobolow | 4 - 9 | |
Γύρος 10 | |||
2023-10-14 | Szreniawa Nowy Wiśnicz - Victoria Porąbka Uszewska | 5 - 0 |
Victoria Porąbka Uszewska - Naprzod Sobolow
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Tarnów , αγώνα Victoria Porąbka Uszewska - Naprzod Sobolow, ώρα έναρξης 2023-10-21 13:00:00 διεθνής ώρα.
Victoria Porąbka Uszewska και Naprzod Sobolow συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Tarnów , Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Naprzod Sobolow
Klasa Okręgowa - Tarnów | |||
Γύρος 14 | |||
2024-03-24 | Naprzod Sobolow - Rylovia Rylowa | 1 - 3 | |
Γύρος 13 | |||
2023-11-05 | Naprzod Sobolow - Arkadia Olszyny | 8 - 2 | |
Γύρος 12 | |||
2023-10-28 | Szreniawa Nowy Wiśnicz - Naprzod Sobolow | 5 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2023-10-21 | Victoria Porąbka Uszewska - Naprzod Sobolow | 4 - 9 | |
Γύρος 10 | |||
2023-10-15 | Naprzod Sobolow - Błyskawica Proszówki | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Tarnów 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sokół Maszkienice | 14 | 10 | 2 | 2 | 44:19 | 32 |
2
|
Rylovia Rylowa | 14 | 10 | 2 | 2 | 35:15 | 32 |
3
|
Okocimski KS II Brzesko | 14 | 10 | 1 | 3 | 36:16 | 31 |
4
|
Błyskawica Proszówki | 14 | 9 | 2 | 3 | 49:23 | 29 |
5
|
Szreniawa Nowy Wiśnicz | 14 | 9 | 1 | 4 | 39:22 | 28 |
6
|
Naprzod Sobolow | 14 | 7 | 1 | 6 | 39:27 | 22 |
7
|
Strażak Mokrzyska | 14 | 7 | 1 | 6 | 29:21 | 22 |
8
|
Arkadia Olszyny | 14 | 6 | 2 | 6 | 30:31 | 20 |
9
|
Jadowniczanka Jadowniki | 14 | 5 | 3 | 6 | 34:26 | 18 |
10
|
KS Ceramika Muchowka | 14 | 6 | 0 | 8 | 25:31 | 18 |
11
|
Orzeł Cikowice | 14 | 5 | 1 | 8 | 28:28 | 16 |
12
|
Victoria Porąbka Uszewska | 14 | 3 | 2 | 9 | 19:38 | 11 |
13
|
Novi/Rzezawianka Rzezawa | 14 | 1 | 0 | 13 | 8:65 | 3 |
14
|
LKS Poręba Spytkowska | 14 | 1 | 0 | 13 | 5:58 | 3 |
Klasa Okręgowa - Tarnów 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LKS Łęgovia Łęg Tarnowski | 14 | 9 | 2 | 3 | 28:17 | 29 |
2
|
LUKS Skrzyszów | 14 | 8 | 3 | 3 | 39:25 | 27 |
3
|
MLKS Żabno | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:15 | 26 |
4
|
KS Nowa Jastrząbka-Żukowice | 14 | 7 | 4 | 3 | 25:19 | 25 |
5
|
LKS Szynwałd | 14 | 6 | 5 | 3 | 21:20 | 23 |
6
|
LKS Ładna | 14 | 6 | 5 | 3 | 24:25 | 23 |
7
|
LKS Rzuchowa | 14 | 7 | 2 | 5 | 27:20 | 23 |
8
|
LUKS Radłovia Radłów | 14 | 6 | 3 | 5 | 33:20 | 21 |
9
|
Ikar Odporyszów | 14 | 5 | 3 | 6 | 28:23 | 18 |
10
|
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | 14 | 5 | 3 | 6 | 22:20 | 18 |
11
|
Gosłavia Gosławice | 14 | 4 | 2 | 8 | 16:22 | 14 |
12
|
LKS Koszyce Wielkie | 14 | 3 | 2 | 9 | 17:33 | 11 |
13
|
LUKS Zalipie | 14 | 2 | 3 | 9 | 16:35 | 9 |
14
|
Tuchovia Tuchów | 14 | 2 | 1 | 11 | 18:42 | 7 |