FC Zenit Zhukovka - BGUOR-AgroTrade Bryansk (0-11), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Zenit Zhukovka
Bryansk Oblast Cup | |||
Γύρος 6 | |||
2024-06-19 | FC Zenit Zhukovka - DFTS A. Stepina Bryansk | 1 - 3 | |
Γύρος 32 | |||
2024-05-29 | FC Glinishchevo-2 - FC Zenit Zhukovka | 0 - 1 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Γύρος 30 | |||
2023-10-28 | FC Zenit Zhukovka - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 0 - 11 | |
Γύρος 29 | |||
2023-10-21 | FC Zenit Zhukovka - FC Avangard Kletnya | 1 - 4 | |
Γύρος 28 | |||
2023-10-15 | FC Mebelshchik Belye Berega - FC Zenit Zhukovka | 8 - 3 |
FC Zenit Zhukovka - BGUOR-AgroTrade Bryansk
Russia Amateur, Bryansk Oblast Liga - Division 1, αγώνα FC Zenit Zhukovka - BGUOR-AgroTrade Bryansk, ώρα έναρξης 2023-10-28 11:00:00 διεθνής ώρα.
FC Zenit Zhukovka και BGUOR-AgroTrade Bryansk συμμετέχει στο πρωτάθλημα Bryansk Oblast Liga - Division 1, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: BGUOR-AgroTrade Bryansk
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Γύρος 21 | |||
2024-08-17 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Trubchevsk | - | |
Γύρος 19 | |||
2024-08-14 | FC Klintsy - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Γύρος 20 | |||
2024-08-11 | FC Okhotno Bryansk - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Bryansk Oblast Cup | |||
Γύρος 27 | |||
2024-08-07 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Torpedo Roslavl | 2 - 1 | |
Championship SFF Center | |||
Γύρος 18 | |||
2024-08-04 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Kameya-SGUS Smolensk | 1 - 2 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
2024-08-01 | FC Sokol Seltso - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 3 - 0 | |
Γύρος 17 | |||
2024-07-29 | FC Mebelshchik Belye Berega - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 2 - 3 | |
Championship SFF Center | |||
2024-07-27 | Dnepr Smolensk - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 2 - 1 |
Βαθμολογίες
Bryansk Oblast Liga - Division 1 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 30 | 27 | 1 | 2 | 130:24 | 82 |
2
|
DFTS A. Stepina Bryansk | 30 | 23 | 4 | 3 | 152:32 | 73 |
3
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 30 | 23 | 3 | 4 | 134:34 | 72 |
4
|
FC Bezhitsa Bryansk | 29 | 19 | 6 | 4 | 86:31 | 63 |
5
|
FC Mebelshchik Belye Berega | 30 | 20 | 2 | 8 | 130:55 | 62 |
6
|
FC Sokol Seltso | 30 | 16 | 6 | 8 | 92:48 | 54 |
7
|
FC Okhotno Bryansk | 30 | 12 | 4 | 14 | 56:107 | 40 |
8
|
FC Zarya Starodub | 30 | 11 | 6 | 13 | 69:69 | 39 |
9
|
FC Klintsy | 30 | 11 | 4 | 15 | 59:75 | 37 |
10
|
FC Lokomotiv Unecha | 30 | 10 | 3 | 17 | 47:67 | 33 |
11
|
Dinamo-M Bryansk | 29 | 9 | 4 | 16 | 59:69 | 31 |
12
|
FC Sven | 30 | 7 | 7 | 16 | 56:82 | 28 |
13
|
FC Avangard Kletnya | 30 | 8 | 3 | 19 | 67:113 | 27 |
14
|
FC Trubchevsk | 30 | 6 | 4 | 20 | 30:85 | 22 |
15
|
FC Sputnik Karachev | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:102 | 15 |
16
|
FC Zenit Zhukovka | 30 | 1 | 0 | 29 | 18:229 | 3 |