NK Đurđenovac - ŠNK Baranja Belje (0-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
75.8 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
Stjepan Prevolšek | G | ||||
Eugen Topalović | G | ||||
Slaven Begović | D | ||||
Bruno Kukoč | D | ||||
Dorijan Zeba | D | ||||
Filip Stojanović | D | ||||
Armin Abazi | M | 26 | |||
Marko Runje | F | ||||
Andrej Vanek | F | ||||
Josip Gašparić | - | ||||
Uriel Raphael Kede | - | ||||
Υποκατάστατο | |||||
Petar Mikičić | G | ||||
Luka Stojanović | M | ||||
Ivan Sigurnjak | M | ||||
David Zvečić | F | ||||
Nebojša Karamarković | - | ||||
Matko Runje | - | ||||
Karlo Šarlija | - |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
90 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
Domagoj Jukić | G | 23 | |||
Mario Vratović | D | ||||
Emanuel Šisl | D | 24 | |||
Zoran Balukčić | D | 29 | |||
Vladimir Bat | D | 32 | |||
Kristijan Martinčević | M | ||||
Saša Kuburić | M | 32 | |||
Leonard Barić | M | 24 | |||
Ivan Bilušić | M | 23 | |||
Filip Kantor | F | ||||
Milovan Trivunović | F | 17 | |||
Υποκατάστατο | |||||
Dominik Romanović | D | 20 | |||
Vanja Lapac | D | ||||
Denis Slonja | M | ||||
Nemanja Bosnić | M | 24 | |||
Bojan Bolšec | F | ||||
Despot Matijević | F | 19 | |||
Borna Blagus | - |
Εκδηλώσεις: NK Đurđenovac
2. ŽNL Našice | |||
Γύρος 7 | |||
2024-10-06 | NK Iskrica Šaptinovci - NK Đurđenovac | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-28 | NK Đurđenovac - NK Zoljan | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-21 | NK FEŠK Feričanci - NK Đurđenovac | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-14 | NK Đurđenovac - NK Sloga Podgorač | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-07 | NK Lila - NK Đurđenovac | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-31 | NK Đurđenovac - NK Zagorac 1952 Beljevina | 4 - 0 | |
Kup NS Našice | |||
Γύρος 27 | |||
2024-08-28 | NK Đurđenovac - NK NAŠK Našice | 0 - 2 | |
2. ŽNL Našice | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-25 | NK Omladinac Niza - NK Đurđenovac | 0 - 6 | |
Kup NS Našice | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-14 | NK Lila - NK Đurđenovac | ακυρώθηκε | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-07 | NK Zagorac 1952 Beljevina - NK Đurđenovac | 0 - 2 |
NK Đurđenovac - ŠNK Baranja Belje
Croatia Amateur, 1. ŽNL Osječko-baranjska, αγώνα NK Đurđenovac - ŠNK Baranja Belje, ώρα έναρξης 2023-10-28 13:00:16 διεθνής ώρα.
NK Đurđenovac και ŠNK Baranja Belje συμμετέχει στο πρωτάθλημα 1. ŽNL Osječko-baranjska, Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: ŠNK Baranja Belje
MŽNL Osijek-Vinkovci | |||
Γύρος 7 | |||
2024-10-06 | NK Slavonija Soljani - ŠNK Baranja Belje | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-28 | ŠNK Baranja Belje - NK Dilj | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-21 | ŠNK Baranja Belje - NK Otok | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-14 | NK Borac Bobota - ŠNK Baranja Belje | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-07 | ŠNK Baranja Belje - HNK Radnički Mece | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-31 | NK Jedinstvo Donji Miholjac - ŠNK Baranja Belje | 0 - 0 | |
Kup NS Beli Manastir | |||
Γύρος 27 | |||
2024-08-28 | ŠNK Baranja Belje - NK Hajduk Popovac | 5 - 0 | |
MŽNL Osijek-Vinkovci | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-24 | ŠNK Baranja Belje - NK Radnički Županja | 4 - 2 | |
Kup NS Beli Manastir | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-18 | NK Napredak Batina - ŠNK Baranja Belje | 1 - 3 | |
1. ŽNL Osječko-baranjska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-09 | ŠNK Baranja Belje - NK Torpedo Kuševac | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
1. ŽNL Osječko-baranjska 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ŠNK Baranja Belje | 30 | 23 | 3 | 4 | 71:22 | 72 |
2
|
NK Torpedo Kuševac | 30 | 16 | 5 | 9 | 65:37 | 53 |
3
|
NK Omladinac Josipovac | 30 | 15 | 6 | 9 | 54:46 | 51 |
4
|
NK Hajduk Marijanci | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:50 | 48 |
5
|
NK Omladinac Vukojevci | 30 | 15 | 2 | 13 | 55:42 | 47 |
6
|
NK Motičina | 30 | 14 | 3 | 13 | 57:52 | 45 |
7
|
NK Olimpija Osijek | 30 | 14 | 2 | 14 | 51:53 | 44 |
8
|
NK Hajduk Široko Polje | 30 | 13 | 4 | 13 | 53:54 | 43 |
9
|
NK Slavonac Tenja | 30 | 12 | 5 | 13 | 62:62 | 41 |
10
|
NK Dračice Đakovo | 30 | 12 | 5 | 13 | 48:48 | 41 |
11
|
NK Radnik Josipovac | 30 | 11 | 7 | 12 | 57:57 | 40 |
12
|
NK Viljevo | 30 | 12 | 4 | 14 | 46:56 | 40 |
13
|
NK Mladost Draž | 30 | 11 | 4 | 15 | 52:69 | 37 |
14
|
NK FEŠK Feričanci | 30 | 11 | 3 | 16 | 65:70 | 36 |
15
|
ŠNK Ratar Piškorevci | 30 | 10 | 5 | 15 | 47:59 | 35 |
16
|
NK Đurđenovac | 30 | 4 | 3 | 23 | 37:106 | 15 |