Σίγκμα Όλομουτς - Φαστάβ Ζλιν (0-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-2-3-1
Σχηματισμός γραμμών
48.2
Συνολική βαθμολογία παικτών
77.1 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš Digaňa | G | 26 | ||
20 | Juraj Chvátal | D | 27 | 0,2M+ | 49.7 |
38 | Jakub Pokorný | F | 27 | 0,4M+ | 48.3 |
32 | Vit Benes | M | 35 | 0,8M+ | 48.1 |
15 | Ondrej Zmrzly | M | 24 | 0,2M+ | 49.5 |
25 | Denis Ventura | D | 28 | 0,2M+ | 50.1 |
7 | Radim Breite | D | 34 | 0,7M+ | 47.7 |
30 | Jan Navratil | M | 33 | 0,4M+ | 46.9 |
40 | Jan Fortelný | M | 24 | 0,3M+ | |
10 | Filip Zorvan | D | 27 | 0,2M+ | 45.9 |
39 | Lukáš Juliš | F | 28 | 0,2M+ | |
Υποκατάστατο | |||||
33 | Matúš Macík | G | 30 | 0,4M+ | 48.7 |
24 | Vojtech Kristal | D | 23 | ||
22 | Frantisek Matys | D | 20 | ||
13 | Jiří Sláma | D | 24 | 0,1M+ | |
19 | Lukas Vrastil | D | 29 | 0,4M+ | 47.3 |
26 | Martin Pospíšil | M | 32 | 0,6M+ | 51.3 |
17 | Dele Israel | M | 22 | ||
9 | Pavel Zifcak | F | 24 | 0,1M+ | |
37 | Stepan Langer |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-2-3-1
Σχηματισμός γραμμών
46.3
Συνολική βαθμολογία παικτών
64 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
17 | Stanislav Dostal | G | 32 | 0,3M+ | |
14 | Martin Cedidla | D | 21 | 0,2M+ | 46.5 |
6 | Joss Didiba | D | 26 | 0,3M+ | 49.7 |
24 | Jakub Cernin | D | 24 | 0,1M+ | |
3 | Tomáš Čelůstka | D | 32 | 0,3M+ | |
68 | Jakub Janetzky | M | 26 | 0,3M+ | 44.5 |
8 | Pablo Gonzalez Juarez | M | 30 | 0,4M+ | |
15 | Antonin Fantis | M | 31 | 0,3M+ | 46.1 |
12 | Tkac | M | 21 | ||
31 | Lukas Bartosak | M | 33 | 0,3M+ | 46.5 |
77 | Vukadin Vukadinović | F | 32 | 0,3M+ | 45.7 |
Υποκατάστατο | |||||
1 | Matej Rakovan | G | 33 | 0,3M+ | 47.3 |
4 | Selmir Pidro | D | 25 | 0,7M+ | |
2 | Dominik Simersky | D | 31 | 0,4M+ | 48.3 |
7 | Rudolf Reiter | M | 29 | 0,5M+ | 43.9 |
10 | Tom Sloncik | M | |||
21 | Alexandr Buzek | M | 18 | ||
11 | Youba Drame | M | 25 | 0,2M+ | |
26 | El Hadji Latyr Ndiaye | F | 23 | ||
9 | Filip Zak | F | 28 | 45.3 |
Εκδηλώσεις: Σίγκμα Όλομουτς
Club Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-07-06 | Σίγκμα Όλομουτς - Ζίλινα | - | |
2024-07-03 | Σίγκμα Όλομουτς - Τρέντσιν | - | |
2024-06-29 | Σκαλίτσα - Σίγκμα Όλομουτς | - | |
2024-06-28 | Γιαγκελόνια - Σίγκμα Όλομουτς | - | |
2024-06-23 | Πογκόν Σζέσιν - Σίγκμα Όλομουτς | 1 - 1 | |
1. Liga | |||
2024-05-12 | Σίγκμα Όλομουτς - Χράντετς Κράλοβε | 1 - 3 | |
2024-05-05 | Χράντετς Κράλοβε - Σίγκμα Όλομουτς | 3 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-28 | Σίγκμα Όλομουτς - Σπάρτα Πράγας | 1 - 4 | |
Γύρος 29 | |||
2024-04-21 | Σλάβια Πράγας - Σίγκμα Όλομουτς | 2 - 2 |
Σίγκμα Όλομουτς - Φαστάβ Ζλιν
Τσεχία, 1. Liga, αγώνα Σίγκμα Όλομουτς - Φαστάβ Ζλιν, ώρα έναρξης 2023-10-28 13:00:00 διεθνής ώρα.
Σίγκμα Όλομουτς και Φαστάβ Ζλιν συμμετέχει στο πρωτάθλημα 1. Liga, Τσεχία.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Andruv Stadion στην πόλη Olomouc, Τσεχία. Χωρητικότητα σταδίου Andruv Stadion είναι 12 566 άτομα.
Επικεφαλής Διαιτητής - Michael Kvitek. Λογιστική για κίτρινες και κόκκινες κάρτες: Michael Kvitek έπαιξε 28 αγώνες, σημείωσε 110 κίτρινες κάρτες και 2 κόκκινες.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Φαστάβ Ζλιν
Club Friendly Games | |||
2024-07-03 | Ρουζομπέροκ - Φαστάβ Ζλιν | - | |
2024-06-29 | Φαστάβ Ζλιν - Βισκόβ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-22 | Λίσεν - Φαστάβ Ζλιν | 0 - 0 | |
1. Liga | |||
Γύρος 5 | |||
2024-05-25 | Γιάμπλονετς - Φαστάβ Ζλιν | 1 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-19 | Φαστάβ Ζλιν - Μποέμιανς Πράγας | 1 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-16 | Φαστάβ Ζλιν - Μπουντεγιόβιτσε | 1 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-12 | Καρβίνα - Φαστάβ Ζλιν | 2 - 2 |
Βαθμολογίες
1. Liga 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτα Πράγας | 30 | 24 | 4 | 2 | 70:26 | 76 |
2
|
Σλάβια Πράγας | 30 | 22 | 6 | 2 | 62:23 | 72 |
3
|
Βικτόρια Πλζεν | 30 | 19 | 5 | 6 | 67:33 | 62 |
4
|
Μπάνικ Οστράβα | 30 | 13 | 6 | 11 | 48:39 | 45 |
5
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ | 30 | 12 | 8 | 10 | 50:46 | 44 |
6
|
Σλοβάτσκο | 30 | 11 | 8 | 11 | 39:40 | 41 |
7
|
Σλόβαν Λίμπερετς | 30 | 10 | 10 | 10 | 46:46 | 40 |
8
|
Σίγκμα Όλομουτς | 30 | 10 | 7 | 13 | 40:45 | 37 |
9
|
Χράντετς Κράλοβε | 30 | 9 | 10 | 11 | 32:38 | 37 |
10
|
Τέπλιτσε | 30 | 9 | 9 | 12 | 31:40 | 36 |
11
|
Μποέμιανς Πράγας | 30 | 8 | 11 | 11 | 29:40 | 35 |
12
|
Γιάμπλονετς | 30 | 6 | 12 | 12 | 35:45 | 30 |
13
|
Παρντούμπιτσε | 30 | 7 | 7 | 16 | 29:42 | 28 |
14
|
Καρβίνα | 30 | 6 | 7 | 17 | 30:52 | 25 |
15
|
Φαστάβ Ζλιν | 30 | 5 | 10 | 15 | 36:61 | 25 |
16
|
Μπουντεγιόβιτσε | 30 | 6 | 6 | 18 | 34:62 | 24 |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτα Πράγας | 35 | 27 | 6 | 2 | 82:30 | 87 |
2
|
Σλάβια Πράγας | 35 | 26 | 7 | 2 | 76:24 | 85 |
3
|
Βικτόρια Πλζεν | 35 | 21 | 7 | 7 | 76:40 | 70 |
4
|
Μπάνικ Οστράβα | 35 | 14 | 7 | 14 | 56:48 | 49 |
5
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ | 35 | 13 | 8 | 14 | 51:59 | 47 |
6
|
Σλοβάτσκο | 35 | 12 | 8 | 15 | 45:56 | 44 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γιάμπλονετς | 35 | 9 | 14 | 12 | 45:50 | 41 |
2
|
Παρντούμπιτσε | 35 | 11 | 7 | 17 | 39:47 | 40 |
3
|
Μποέμιανς Πράγας | 35 | 9 | 12 | 14 | 34:48 | 39 |
4
|
Καρβίνα | 35 | 8 | 8 | 19 | 38:62 | 32 |
5
|
Μπουντεγιόβιτσε | 35 | 7 | 8 | 20 | 41:70 | 29 |
6
|
Φαστάβ Ζλιν | 35 | 5 | 12 | 18 | 40:69 | 27 |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σπάρτα Πράγας | ||||||
|
Σλάβια Πράγας | ||||||
|
Βικτόρια Πλζεν | ||||||
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ | ||||||
|
Σλοβάτσκο | ||||||
|
Μπάνικ Οστράβα |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μπουντεγιόβιτσε | ||||||
|
Γιάμπλονετς | ||||||
|
Μποέμιανς Πράγας | ||||||
|
Φαστάβ Ζλιν | ||||||
|
Καρβίνα | ||||||
|
Παρντούμπιτσε |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σπάρτα Πράγας | ||||||
|
Σλάβια Πράγας | ||||||
|
Βικτόρια Πλζεν | ||||||
|
Μπάνικ Οστράβα | ||||||
|
Σλοβάτσκο | ||||||
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Παρντούμπιτσε | ||||||
|
Μποέμιανς Πράγας | ||||||
|
Γιάμπλονετς | ||||||
|
Καρβίνα | ||||||
|
Φαστάβ Ζλιν | ||||||
|
Μπουντεγιόβιτσε |
Διαιτητής
Michael Kvitek
28
Σύνολο παιχνιδιών
3.93
Μέσος όρος ανά αγώνα
0.18
Μέσος όρος ανά αγώνα
Τοποθεσία
Τσεχία
Χώρα
Olomouc
Πόλη
Andruv Stadion
Στάδιο
12 566
Χωρητικότητα