Βικτόρια Πλζεν - Καρβίνα (0-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
49.8
Συνολική βαθμολογία παικτών
46.3 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
30 | Viktor Baier | G | |||
2 | Lukáš Hejda | D | 33 | 1,7M+ | 51.1 |
3 | Robin Hranac | D | 23 | 48.5 | |
21 | Václav Jemelka | D | 28 | 1,0M+ | 51.5 |
18 | John Mosquera | M | 33 | 0,9M+ | 46.5 |
20 | Pavel Bucha | M | 25 | 1,6M+ | 51.1 |
23 | Lukas Kalac | M | 28 | 58.9 | |
31 | Pavel Sulc | F | 22 | 0,4M+ | 48.9 |
33 | Erik Jirka | M | 26 | 0,7M+ | 48.7 |
9 | Jan Kliment | F | 30 | 0,4M+ | |
15 | Tomáš Chorý | F | 28 | 0,7M+ | 49.5 |
Υποκατάστατο | |||||
29 | Dominik Sváček | G | 26 | 0,1M+ | |
13 | Marián Tvrdoň | G | 29 | 0,2M+ | |
40 | Sampson Dweh | D | 21 | ||
44 | Libor Holík | D | 25 | 0,7M+ | 48.3 |
14 | Radim Řezník | D | 34 | 1,6M+ | |
10 | Jan Kopic | M | 33 | 2,8M+ | 47.9 |
22 | Cadu | M | 26 | 52.3 | |
7 | Jan Sýkora | M | 29 | 1,3M+ | 49.1 |
12 | Ibrahim Traoré | M | 35 | 1,6M+ | 49.5 |
88 | Adam Vlkanova | M | 29 | 0,3M+ | 46.9 |
11 | Matěj Vydra | F | 31 | 5,4M+ | 50.5 |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
49
Συνολική βαθμολογία παικτών
63.4 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
77 | Dominik Holec | G | 29 | 0,5M+ | |
18 | Jiří Bederka | D | 28 | 0,2M+ | |
25 | Jiri Fleisman | D | 39 | 0,4M+ | 51.9 |
37 | David Krcik | D | 24 | ||
2 | David Moses | M | |||
4 | Aboubacar Traore | D | |||
6 | Sebastian Bohac | M | |||
7 | Alex Iván | M | 26 | 0,3M+ | |
28 | Patrik Cavos | M | 28 | 0,4M+ | 48.5 |
19 | Adeleke Akinola Akinyemi | F | 25 | 0,2M+ | |
99 | Amar Memic | M | 22 | ||
Υποκατάστατο | |||||
31 | Jiri Ciupa | G | 25 | 0,1M+ | |
15 | Filip Antovski | D | 22 | 0,0M+ | |
5 | Michal Hošek | D | 22 | ||
20 | Daniel Bartl | M | 34 | 0,2M+ | |
23 | Lukas Budinsky | M | 31 | 1,0M+ | |
12 | Dominik Zak | M | 21 | ||
10 | Papalélé | M | 25 | 0,1M+ | |
26 | Lucky Ezeh | F |
Εκδηλώσεις: Βικτόρια Πλζεν
Club Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-07-09 | Βικτόρια Πλζεν - Καράμπακ | - | |
2024-07-05 | Βικτόρια Πλζεν - Καρλσρούη | - | |
2024-06-29 | Βικτόρια Πλζεν - Λαφνίτζ | - | |
2024-06-26 | Βικτόρια Πλζεν - Ντούκλα Μπάνκσα Μπίστρικα | 2 - 1 | |
2024-06-22 | Βικτόρια Πλζεν - Πετρίν Πλζεν | 7 - 0 | |
1. Liga | |||
Γύρος 5 | |||
2024-05-26 | Σπάρτα Πράγας - Βικτόρια Πλζεν | 1 - 1 | |
Cup | |||
Γύρος 29 | |||
2024-05-22 | Βικτόρια Πλζεν - Σπάρτα Πράγας | 1 - 2 | |
1. Liga | |||
Γύρος 4 | |||
2024-05-18 | Βικτόρια Πλζεν - Μπάνικ Οστράβα | 1 - 1 |
Στατιστικά αγώνα
16 | Σουτ | 16 |
10 | Σουτ εκτός εστίας | 9 |
11 | Κόρνερ | 3 |
1 | Κίτρινες κάρτες | 3 |
0 | Κόκκινες κάρτες | 0 |
19 | Throw-ins | 18 |
13 | Goal kicks | 19 |
9 | Φάουλ | 13 |
15 | Free kicks | 10 |
1 | Σουτ εντός εστίας | 5 |
5 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 2 |
1 | Οφσάιντ | 2 |
3 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 2 |
Βικτόρια Πλζεν - Καρβίνα
Τσεχία, 1. Liga, αγώνα Βικτόρια Πλζεν - Καρβίνα, ώρα έναρξης 2023-10-29 14:00:00 διεθνής ώρα.
Βικτόρια Πλζεν και Καρβίνα συμμετέχει στο πρωτάθλημα 1. Liga, Τσεχία.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Stadion Mesta Plzne στην πόλη Plzen, Τσεχία.
Επικεφαλής Διαιτητής - Dominik Stary. Λογιστική για κίτρινες και κόκκινες κάρτες: Dominik Stary έπαιξε 40 αγώνες, σημείωσε 182 κίτρινες κάρτες και 5 κόκκινες.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Καρβίνα
Club Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-06-29 | Καρβίνα - Τίσχι 71 | - | |
2024-06-26 | Νιετσιέζα - Καρβίνα | 0 - 3 | |
1. Liga | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | Καρβίνα - Βισκόβ | 1 - 0 | |
2024-05-30 | Βισκόβ - Καρβίνα | 0 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-25 | Καρβίνα - Μπουντεγιόβιτσε | 1 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-19 | Παρντούμπιτσε - Καρβίνα | 4 - 0 |
Βαθμολογίες
1. Liga 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτα Πράγας | 30 | 24 | 4 | 2 | 70:26 | 76 |
2
|
Σλάβια Πράγας | 30 | 22 | 6 | 2 | 62:23 | 72 |
3
|
Βικτόρια Πλζεν | 30 | 19 | 5 | 6 | 67:33 | 62 |
4
|
Μπάνικ Οστράβα | 30 | 13 | 6 | 11 | 48:39 | 45 |
5
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ | 30 | 12 | 8 | 10 | 50:46 | 44 |
6
|
Σλοβάτσκο | 30 | 11 | 8 | 11 | 39:40 | 41 |
7
|
Σλόβαν Λίμπερετς | 30 | 10 | 10 | 10 | 46:46 | 40 |
8
|
Σίγκμα Όλομουτς | 30 | 10 | 7 | 13 | 40:45 | 37 |
9
|
Χράντετς Κράλοβε | 30 | 9 | 10 | 11 | 32:38 | 37 |
10
|
Τέπλιτσε | 30 | 9 | 9 | 12 | 31:40 | 36 |
11
|
Μποέμιανς Πράγας | 30 | 8 | 11 | 11 | 29:40 | 35 |
12
|
Γιάμπλονετς | 30 | 6 | 12 | 12 | 35:45 | 30 |
13
|
Παρντούμπιτσε | 30 | 7 | 7 | 16 | 29:42 | 28 |
14
|
Καρβίνα | 30 | 6 | 7 | 17 | 30:52 | 25 |
15
|
Φαστάβ Ζλιν | 30 | 5 | 10 | 15 | 36:61 | 25 |
16
|
Μπουντεγιόβιτσε | 30 | 6 | 6 | 18 | 34:62 | 24 |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτα Πράγας | 35 | 27 | 6 | 2 | 82:30 | 87 |
2
|
Σλάβια Πράγας | 35 | 26 | 7 | 2 | 76:24 | 85 |
3
|
Βικτόρια Πλζεν | 35 | 21 | 7 | 7 | 76:40 | 70 |
4
|
Μπάνικ Οστράβα | 35 | 14 | 7 | 14 | 56:48 | 49 |
5
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ | 35 | 13 | 8 | 14 | 51:59 | 47 |
6
|
Σλοβάτσκο | 35 | 12 | 8 | 15 | 45:56 | 44 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γιάμπλονετς | 35 | 9 | 14 | 12 | 45:50 | 41 |
2
|
Παρντούμπιτσε | 35 | 11 | 7 | 17 | 39:47 | 40 |
3
|
Μποέμιανς Πράγας | 35 | 9 | 12 | 14 | 34:48 | 39 |
4
|
Καρβίνα | 35 | 8 | 8 | 19 | 38:62 | 32 |
5
|
Μπουντεγιόβιτσε | 35 | 7 | 8 | 20 | 41:70 | 29 |
6
|
Φαστάβ Ζλιν | 35 | 5 | 12 | 18 | 40:69 | 27 |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σπάρτα Πράγας | ||||||
|
Σλάβια Πράγας | ||||||
|
Βικτόρια Πλζεν | ||||||
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ | ||||||
|
Σλοβάτσκο | ||||||
|
Μπάνικ Οστράβα |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μπουντεγιόβιτσε | ||||||
|
Γιάμπλονετς | ||||||
|
Μποέμιανς Πράγας | ||||||
|
Φαστάβ Ζλιν | ||||||
|
Καρβίνα | ||||||
|
Παρντούμπιτσε |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σπάρτα Πράγας | ||||||
|
Σλάβια Πράγας | ||||||
|
Βικτόρια Πλζεν | ||||||
|
Μπάνικ Οστράβα | ||||||
|
Σλοβάτσκο | ||||||
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Παρντούμπιτσε | ||||||
|
Μποέμιανς Πράγας | ||||||
|
Γιάμπλονετς | ||||||
|
Καρβίνα | ||||||
|
Φαστάβ Ζλιν | ||||||
|
Μπουντεγιόβιτσε |
Διαιτητής
Dominik Stary
40
Σύνολο παιχνιδιών
4.55
Μέσος όρος ανά αγώνα
0.3
Μέσος όρος ανά αγώνα
Τοποθεσία
Τσεχία
Χώρα
Plzen
Πόλη
Stadion Mesta Plzne
Στάδιο