NK Aluvar Gančani - NK Prekmurec Dobrovnik (0-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Aluvar Gančani
Pomurska nogometna liga | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-15 | NK Aluvar Gančani - NK Bistrica | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | NK Dokležovje - NK Aluvar Gančani | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-01 | NK Aluvar Gančani - Βέρζετζ | 1 - 1 | |
Slovenia Cup | |||
2024-08-28 | NK Aluvar Gančani - NK Ljutomer | 0 - 4 | |
Pomurska nogometna liga | |||
Γύρος 2 | |||
2024-08-25 | Πολάνα - NK Aluvar Gančani | 2 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-18 | NK Aluvar Gančani - NK Črenšovci | 1 - 1 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-25 | NK Črenšovci - NK Aluvar Gančani | 2 - 2 |
NK Aluvar Gančani - NK Prekmurec Dobrovnik
Slovenia Amateur, Pomurska nogometna liga, αγώνα NK Aluvar Gančani - NK Prekmurec Dobrovnik, ώρα έναρξης 2023-10-29 13:00:00 διεθνής ώρα.
NK Aluvar Gančani και NK Prekmurec Dobrovnik συμμετέχει στο πρωτάθλημα Pomurska nogometna liga, Slovenia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Prekmurec Dobrovnik
MNL Lendava | |||
Γύρος 4 | |||
2024-09-15 | NK Prekmurec Dobrovnik - NK Malibu Panonija GA-KA | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-08 | ŠD NK Kobilje - NK Prekmurec Dobrovnik | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-01 | NK Prekmurec Dobrovnik - NK Mostje | 4 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-25 | ND Nedelica - NK Prekmurec Dobrovnik | 4 - 2 | |
Pomurska nogometna liga | |||
Γύρος 11 | |||
2023-11-19 | NK Prekmurec Dobrovnik - Οντράνσι | 0 - 4 | |
Γύρος 12 | |||
2023-11-11 | NK Radenska Slatina - NK Prekmurec Dobrovnik | 0 - 3 | |
Slovenia Cup | |||
Γύρος 32 | |||
2023-10-31 | Τουρνίτσε - NK Prekmurec Dobrovnik | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
Pomurska nogometna liga 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κάρντα Μαρτζάνσι | 21 | 20 | 1 | 0 | 88:15 | 61 |
2
|
Οντράνσι | 21 | 16 | 4 | 1 | 61:20 | 52 |
3
|
Πολάνα | 21 | 14 | 3 | 4 | 47:21 | 45 |
4
|
Τουρνίτσε | 20 | 10 | 3 | 7 | 45:24 | 33 |
5
|
NK Aluvar Gančani | 21 | 8 | 4 | 9 | 32:42 | 28 |
6
|
NK Črenšovci | 21 | 8 | 4 | 9 | 36:37 | 28 |
7
|
Γκραντ | 19 | 7 | 5 | 7 | 34:27 | 26 |
8
|
NK Bistrica | 21 | 7 | 3 | 11 | 52:63 | 24 |
9
|
ŠNK Radgona | 19 | 5 | 5 | 9 | 19:42 | 20 |
10
|
Βέρζετζ | 19 | 5 | 3 | 11 | 28:51 | 18 |
11
|
NK Serdica Kleparstvo Šinko | 21 | 5 | 2 | 14 | 24:55 | 17 |
12
|
NK Radenska Slatina | 19 | 5 | 2 | 12 | 25:47 | 17 |
13
|
NK Rakičan | 18 | 4 | 4 | 10 | 29:41 | 16 |
14
|
NK Tromejnik Kuzma | 18 | 4 | 2 | 12 | 20:47 | 14 |
15
|
NK Prekmurec Dobrovnik | 11 | 4 | 1 | 6 | 19:27 | 13 |