Błyskawica Proszówki - Sokół Maszkienice (3-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Błyskawica Proszówki
Klasa Okręgowa - Tarnów | |||
Γύρος 14 | |||
2024-03-23 | Błyskawica Proszówki - Novi/Rzezawianka Rzezawa | 9 - 1 | |
Γύρος 13 | |||
2023-11-04 | Błyskawica Proszówki - Sokół Maszkienice | 3 - 0 | |
Γύρος 12 | |||
2023-10-29 | Rylovia Rylowa - Błyskawica Proszówki | 5 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2023-10-21 | Błyskawica Proszówki - Arkadia Olszyny | 4 - 0 | |
Γύρος 10 | |||
2023-10-15 | Naprzod Sobolow - Błyskawica Proszówki | 1 - 1 |
Błyskawica Proszówki - Sokół Maszkienice
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Tarnów , αγώνα Błyskawica Proszówki - Sokół Maszkienice, ώρα έναρξης 2023-11-04 13:00:00 διεθνής ώρα.
Błyskawica Proszówki και Sokół Maszkienice συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Tarnów , Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Sokół Maszkienice
Klasa Okręgowa - Tarnów | |||
Γύρος 14 | |||
2024-03-24 | Victoria Porąbka Uszewska - Sokół Maszkienice | 3 - 3 | |
Γύρος 13 | |||
2023-11-04 | Błyskawica Proszówki - Sokół Maszkienice | 3 - 0 | |
Γύρος 12 | |||
2023-10-29 | Sokół Maszkienice - Jadowniczanka Jadowniki | 4 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2023-10-22 | Okocimski KS II Brzesko - Sokół Maszkienice | 3 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2023-10-14 | Sokół Maszkienice - LKS Poręba Spytkowska | 4 - 0 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Tarnów 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sokół Maszkienice | 14 | 10 | 2 | 2 | 44:19 | 32 |
2
|
Rylovia Rylowa | 14 | 10 | 2 | 2 | 35:15 | 32 |
3
|
Okocimski KS II Brzesko | 14 | 10 | 1 | 3 | 36:16 | 31 |
4
|
Błyskawica Proszówki | 14 | 9 | 2 | 3 | 49:23 | 29 |
5
|
Szreniawa Nowy Wiśnicz | 14 | 9 | 1 | 4 | 39:22 | 28 |
6
|
Naprzod Sobolow | 14 | 7 | 1 | 6 | 39:27 | 22 |
7
|
Strażak Mokrzyska | 14 | 7 | 1 | 6 | 29:21 | 22 |
8
|
Arkadia Olszyny | 14 | 6 | 2 | 6 | 30:31 | 20 |
9
|
Jadowniczanka Jadowniki | 14 | 5 | 3 | 6 | 34:26 | 18 |
10
|
KS Ceramika Muchowka | 14 | 6 | 0 | 8 | 25:31 | 18 |
11
|
Orzeł Cikowice | 14 | 5 | 1 | 8 | 28:28 | 16 |
12
|
Victoria Porąbka Uszewska | 14 | 3 | 2 | 9 | 19:38 | 11 |
13
|
Novi/Rzezawianka Rzezawa | 14 | 1 | 0 | 13 | 8:65 | 3 |
14
|
LKS Poręba Spytkowska | 14 | 1 | 0 | 13 | 5:58 | 3 |
Klasa Okręgowa - Tarnów 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LKS Łęgovia Łęg Tarnowski | 14 | 9 | 2 | 3 | 28:17 | 29 |
2
|
LUKS Skrzyszów | 14 | 8 | 3 | 3 | 39:25 | 27 |
3
|
MLKS Żabno | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:15 | 26 |
4
|
KS Nowa Jastrząbka-Żukowice | 14 | 7 | 4 | 3 | 25:19 | 25 |
5
|
LKS Szynwałd | 14 | 6 | 5 | 3 | 21:20 | 23 |
6
|
LKS Ładna | 14 | 6 | 5 | 3 | 24:25 | 23 |
7
|
LKS Rzuchowa | 14 | 7 | 2 | 5 | 27:20 | 23 |
8
|
LUKS Radłovia Radłów | 14 | 6 | 3 | 5 | 33:20 | 21 |
9
|
Ikar Odporyszów | 14 | 5 | 3 | 6 | 28:23 | 18 |
10
|
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | 14 | 5 | 3 | 6 | 22:20 | 18 |
11
|
Gosłavia Gosławice | 14 | 4 | 2 | 8 | 16:22 | 14 |
12
|
LKS Koszyce Wielkie | 14 | 3 | 2 | 9 | 17:33 | 11 |
13
|
LUKS Zalipie | 14 | 2 | 3 | 9 | 16:35 | 9 |
14
|
Tuchovia Tuchów | 14 | 2 | 1 | 11 | 18:42 | 7 |