FC Torpedo-2_RCFCS Ramon - Temp Boguchar (2-4), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Torpedo-2_RCFCS Ramon
Voronezh Oblast Championship | |||
Γύρος 11 | |||
2024-07-20 | Pobeda Panino - FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-07-13 | FC Torpedo-2_RCFCS Ramon - FC Verkhnyaya Khava | live | 0 - 0 |
Γύρος 9 | |||
2024-06-22 | FC Torpedo-2_RCFCS Ramon - FC Zvezda Ostrogozhsk | 0 - 6 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-16 | FC Semiluki - FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | 2 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-12 | FC Torpedo-2_RCFCS Ramon - FC Uragan Semiluki | 3 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | FC Torpedo-2_RCFCS Ramon - FC Nizhnedevitsk | 6 - 4 |
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon - Temp Boguchar
Russia Amateur, Voronezh Oblast Championship, αγώνα FC Torpedo-2_RCFCS Ramon - Temp Boguchar, ώρα έναρξης 2023-11-11 11:30:28 διεθνής ώρα.
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon και Temp Boguchar συμμετέχει στο πρωτάθλημα Voronezh Oblast Championship, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Temp Boguchar
Voronezh Oblast Championship | |||
Γύρος 11 | |||
2024-07-20 | Temp Boguchar - FC Kantemirovka | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-07-14 | Lider-Kalach - Temp Boguchar | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-22 | Tsementnik Podgorensky - Temp Boguchar | 2 - 3 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-15 | Rassvet Troitskoye - Temp Boguchar | 1 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Temp Boguchar - Lokomotiv-DYUSSH Rossosh | 4 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-01 | Kotoffey Kantemirovka - Temp Boguchar | 3 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-18 | FC Pavlovsk - Temp Boguchar | 0 - 4 |
Βαθμολογίες
Voronezh Oblast Championship - Group 1 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Hleborob Hoholskiy | 14 | 12 | 2 | 0 | 50:22 | 38 |
2
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | 14 | 10 | 2 | 2 | 50:15 | 32 |
3
|
FC Nizhnedevitsk | 14 | 9 | 2 | 3 | 50:36 | 29 |
4
|
FC Don Podgornoe | 14 | 5 | 3 | 6 | 29:28 | 18 |
5
|
FC Semiluki | 14 | 5 | 1 | 8 | 32:38 | 16 |
6
|
FC Verkhnyaya Khava | 14 | 4 | 1 | 9 | 39:47 | 13 |
7
|
Pobeda Panino | 14 | 2 | 3 | 9 | 26:58 | 9 |
8
|
DYUSSH Ostrogozhsk | 14 | 2 | 0 | 12 | 23:55 | 6 |
Voronezh Oblast Championship - Group 2 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bars-1 Bobrov | 16 | 12 | 3 | 1 | 88:13 | 39 |
2
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | 16 | 11 | 3 | 2 | 57:26 | 36 |
3
|
Khoper Novokhopersk | 16 | 11 | 2 | 3 | 76:20 | 35 |
4
|
FC Anna | 16 | 10 | 2 | 4 | 78:25 | 32 |
5
|
FC Salyut Buturlinovka | 16 | 6 | 1 | 9 | 48:54 | 19 |
6
|
FC Ternovka | 16 | 5 | 1 | 10 | 25:52 | 16 |
7
|
FC Gribanovskiy | 16 | 4 | 1 | 11 | 22:69 | 13 |
8
|
FC Povorino | 16 | 2 | 3 | 11 | 9:104 | 9 |
9
|
FC Energy Talovaya | 16 | 2 | 2 | 12 | 30:70 | 8 |
Voronezh Oblast Championship - Group 3 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temp Boguchar | 16 | 14 | 1 | 1 | 72:16 | 43 |
2
|
FC Pavlovsk | 16 | 11 | 3 | 2 | 59:20 | 36 |
3
|
FC Kantemirovka | 16 | 11 | 1 | 4 | 54:27 | 34 |
4
|
FC Olkhovatka | 16 | 10 | 2 | 4 | 68:31 | 32 |
5
|
Lokomotiv-DYUSSH Rossosh | 16 | 6 | 3 | 7 | 27:35 | 21 |
6
|
FC Burevestnik Yelizavetovka | 16 | 4 | 3 | 9 | 22:33 | 15 |
7
|
FC Kamenka | 16 | 4 | 1 | 11 | 18:63 | 13 |
8
|
FC Verkhny Mamon | 16 | 1 | 3 | 12 | 21:63 | 6 |
9
|
FC Sigma Kalach | 16 | 1 | 3 | 12 | 12:65 | 6 |
Voronezh Oblast Championship - Group A 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bars-1 Bobrov | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 12 |
2
|
FC Pavlovsk | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
FC Hleborob Hoholskiy | 6 | 2 | 0 | 4 | 10:11 | 6 |
4
|
Khoper Novokhopersk | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:16 | 6 |
Voronezh Oblast Championship - Group B 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temp Boguchar | 6 | 4 | 2 | 0 | 33:8 | 14 |
2
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | 6 | 4 | 1 | 1 | 22:15 | 13 |
3
|
FC Nizhnedevitsk | 6 | 1 | 1 | 4 | 10:25 | 4 |
4
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | 6 | 1 | 0 | 5 | 11:28 | 3 |