FK Savinac 1933 Visibaba - FK Čajetina , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FK Savinac 1933 Visibaba
Zona Drina | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-28 | FK Savinac 1933 Visibaba - FK Ježevica | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-21 | FK Drina Ljubovija - FK Savinac 1933 Visibaba | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-14 | FK Savinac 1933 Visibaba - FK Junior Novo Naselje | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-07 | FK Rađevac Krupanj - FK Savinac 1933 Visibaba | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-31 | FK Savinac 1933 Visibaba - FK Vojvoda Stepa Stepanović | - | |
Zona Zapadno-Moravska | |||
Γύρος 25 | |||
2024-06-01 | FK Savinac 1933 Visibaba - FK Jedinstvo Konjevići | 4 - 3 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-26 | FK Jedinstvo Putevi - FK Savinac 1933 Visibaba | 2 - 3 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-18 | FK Savinac 1933 Visibaba - FK Sloga Bajina Bašta | 0 - 1 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-12 | FK Polet Trbušani - FK Savinac 1933 Visibaba | 3 - 0 | |
Γύρος 21 | |||
2024-05-04 | FK Polimlje Prijepolje - FK Savinac 1933 Visibaba | 2 - 0 |
FK Savinac 1933 Visibaba - FK Čajetina
Serbia Amateur, Zona Zapadno-Moravska, αγώνα FK Savinac 1933 Visibaba - FK Čajetina, ώρα έναρξης 2023-11-19 12:00:37 διεθνής ώρα.
FK Savinac 1933 Visibaba και FK Čajetina συμμετέχει στο πρωτάθλημα Zona Zapadno-Moravska, Serbia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FK Čajetina
Zona Zapadno-Moravska | |||
Γύρος 14 | |||
2023-11-19 | FK Savinac 1933 Visibaba - FK Čajetina | ακυρώθηκε | |
Γύρος 13 | |||
2023-11-12 | FK Čajetina - FK Zlatar Nova Varoš | 0 - 3 | |
Γύρος 12 | |||
2023-11-05 | FK Čajetina - FK Sloboda Čačak | 0 - 7 | |
Γύρος 11 | |||
2023-10-29 | FK Čajetina - FK Budućnost Arilje | 0 - 4 | |
Γύρος 10 | |||
2023-10-21 | FK Sloga Bajina Bašta - FK Čajetina | 3 - 0 |
Βαθμολογίες
Zona Zapadno-Moravska 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Jedinstvo Putevi | 20 | 17 | 2 | 1 | 54:8 | 53 |
2
|
FK Jedinstvo Konjevići | 20 | 12 | 3 | 5 | 48:25 | 39 |
3
|
FK Polimlje Prijepolje | 20 | 11 | 6 | 3 | 36:20 | 39 |
4
|
FK Savinac 1933 Visibaba | 20 | 11 | 3 | 6 | 42:32 | 36 |
5
|
FK Sloga Bajina Bašta | 20 | 8 | 6 | 6 | 34:23 | 30 |
6
|
FK Sevojno | 20 | 8 | 3 | 9 | 36:27 | 27 |
7
|
FK Polet Trbušani | 20 | 8 | 3 | 9 | 27:33 | 27 |
8
|
FK Sloboda Čačak | 20 | 7 | 5 | 8 | 31:39 | 26 |
9
|
FK Ovčar Markovica | 20 | 5 | 4 | 11 | 32:38 | 19 |
10
|
FK Zlatar Nova Varoš | 20 | 4 | 3 | 13 | 25:44 | 15 |
11
|
FK Čajetina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
FK Budućnost Arilje | 20 | 0 | 0 | 20 | 12:88 | 0 |
Zona Zapadno-Moravska, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Jedinstvo Putevi | 5 | 3 | 0 | 2 | 13:10 | 62 |
2
|
FK Polimlje Prijepolje | 5 | 4 | 1 | 0 | 17:7 | 52 |
3
|
FK Jedinstvo Konjevići | 5 | 2 | 0 | 3 | 11:11 | 45 |
4
|
FK Savinac 1933 Visibaba | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:11 | 42 |
5
|
FK Sloga Bajina Bašta | 5 | 1 | 1 | 3 | 8:12 | 34 |
6
|
FK Polet Trbušani | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | 33 |
Zona Zapadno-Moravska, Playout 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Sevojno | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:1 | 39 |
2
|
FK Sloboda Čačak | 4 | 2 | 1 | 1 | 12:5 | 33 |
3
|
FK Ovčar Markovica | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:6 | 25 |
4
|
FK Zlatar Nova Varoš | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | 19 |
5
|
FK Budućnost Arilje | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:18 | 0 |
Zona Zapadno-Moravska, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Jedinstvo Putevi | ||||||
|
FK Jedinstvo Konjevići | ||||||
|
FK Polimlje Prijepolje | ||||||
|
FK Sloga Bajina Bašta | ||||||
|
FK Polet Trbušani | ||||||
|
FK Savinac 1933 Visibaba |
Zona Zapadno-Moravska, Playout 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Sloboda Čačak | ||||||
|
FK Ovčar Markovica | ||||||
|
FK Zlatar Nova Varoš | ||||||
|
FK Sevojno | ||||||
|
FK Budućnost Arilje |
Zona Zapadno-Moravska, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Polimlje Prijepolje | ||||||
|
FK Jedinstvo Putevi | ||||||
|
FK Jedinstvo Konjevići | ||||||
|
FK Savinac 1933 Visibaba | ||||||
|
FK Sloga Bajina Bašta | ||||||
|
FK Polet Trbušani |
Zona Zapadno-Moravska, Playout 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Sloboda Čačak | ||||||
|
FK Ovčar Markovica | ||||||
|
FK Sevojno | ||||||
|
FK Zlatar Nova Varoš | ||||||
|
FK Budućnost Arilje |