AR Porto Alto - GD Pontével (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: AR Porto Alto
A.F. Santarém II Divisão | |||
Γύρος 14 | |||
2024-03-10 | G.D. Benavente - AR Porto Alto | 0 - 2 | |
Γύρος 13 | |||
2024-02-25 | AR Porto Alto - SCD Glória do Ribatejo | 2 - 0 | |
Γύρος 12 | |||
2024-02-18 | GD Pontével - AR Porto Alto | 2 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-02-04 | AR Porto Alto - Paço dos Negros | 2 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2024-01-21 | GD Marinhais - AR Porto Alto | 2 - 0 |
AR Porto Alto - GD Pontével
Portugal Amateur, A.F. Santarém II Divisão, αγώνα AR Porto Alto - GD Pontével, ώρα έναρξης 2023-11-26 15:00:00 διεθνής ώρα.
AR Porto Alto και GD Pontével συμμετέχει στο πρωτάθλημα A.F. Santarém II Divisão, Portugal Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: GD Pontével
A.F. Santarém II Divisão | |||
Γύρος 14 | |||
2024-03-10 | GD Pontével - Paço dos Negros | 4 - 1 | |
Γύρος 13 | |||
2024-02-25 | GD Marinhais - GD Pontével | 1 - 2 | |
Γύρος 12 | |||
2024-02-18 | GD Pontével - AR Porto Alto | 2 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-02-04 | Rebocho - GD Pontével | 0 - 1 | |
Γύρος 10 | |||
2024-01-21 | GD Pontével - G.D. Benavente | 2 - 3 |
Βαθμολογίες
A.F. Santarém II Divisão - Série A 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SCD Glória do Ribatejo | 14 | 9 | 2 | 3 | 24:14 | 29 |
2
|
GD Marinhais | 14 | 7 | 5 | 2 | 23:8 | 26 |
3
|
GD Pontével | 14 | 8 | 1 | 5 | 33:13 | 25 |
4
|
AR Porto Alto | 14 | 6 | 5 | 3 | 27:10 | 23 |
5
|
G.D. Benavente | 14 | 5 | 5 | 4 | 20:17 | 20 |
6
|
Paço dos Negros | 14 | 5 | 5 | 4 | 18:18 | 20 |
7
|
Rebocho | 14 | 1 | 3 | 10 | 10:40 | 6 |
8
|
GD Benfica do Ribatejo | 14 | 1 | 2 | 11 | 6:41 | 5 |
A.F. Santarém II Divisão - Série B 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Águias Alpiarça | 16 | 13 | 2 | 1 | 41:13 | 41 |
2
|
Entroncamento AC | 16 | 12 | 3 | 1 | 48:14 | 39 |
3
|
Atalaiense | 16 | 7 | 5 | 4 | 26:23 | 26 |
4
|
Espinheirense | 16 | 7 | 4 | 5 | 26:26 | 25 |
5
|
CA Riachense | 16 | 7 | 2 | 7 | 33:26 | 23 |
6
|
Rio Maior SC | 16 | 5 | 5 | 6 | 23:21 | 20 |
7
|
AC Pernes | 16 | 4 | 3 | 9 | 24:32 | 15 |
8
|
Uniao Almeirim FC | 16 | 3 | 1 | 12 | 16:43 | 10 |
9
|
VFC Mindense | 16 | 1 | 1 | 14 | 9:48 | 4 |
A.F. Santarém II Divisão - Série C 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tramagal | 14 | 13 | 1 | 0 | 42:11 | 40 |
2
|
CP Pego | 14 | 8 | 1 | 5 | 29:20 | 25 |
3
|
CD Vilarense | 14 | 7 | 3 | 4 | 35:20 | 24 |
4
|
CCD Caxarias | 14 | 7 | 2 | 5 | 34:16 | 23 |
5
|
CDR Alferrarede | 14 | 7 | 2 | 5 | 23:28 | 23 |
6
|
Ortiga | 14 | 6 | 2 | 6 | 32:29 | 20 |
7
|
Ferreira Zêzere B | 14 | 2 | 0 | 12 | 16:48 | 6 |
8
|
Abrantes e Benfica B | 14 | 0 | 1 | 13 | 12:51 | 1 |
Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Águias Alpiarça | 10 | 9 | 1 | 0 | 31:8 | 28 |
2
|
Entroncamento AC | 10 | 7 | 1 | 2 | 23:11 | 22 |
3
|
SCD Glória do Ribatejo | 10 | 4 | 2 | 4 | 16:15 | 14 |
4
|
Tramagal | 10 | 4 | 1 | 5 | 17:20 | 13 |
5
|
GD Marinhais | 10 | 1 | 2 | 7 | 8:20 | 5 |
6
|
CP Pego | 10 | 1 | 1 | 8 | 12:33 | 4 |
Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CP Pego | ||||||
|
SCD Glória do Ribatejo | ||||||
|
Águias Alpiarça | ||||||
|
Entroncamento AC | ||||||
|
Tramagal | ||||||
|
GD Marinhais |
Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CP Pego | ||||||
|
SCD Glória do Ribatejo | ||||||
|
Águias Alpiarça | ||||||
|
Entroncamento AC | ||||||
|
Tramagal | ||||||
|
GD Marinhais |