Uniao Almeirim FC - Espinheirense (0-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Uniao Almeirim FC
A.F. Santarém II Divisão | |||
Γύρος 18 | |||
2024-03-10 | Entroncamento AC - Uniao Almeirim FC | 5 - 0 | |
Γύρος 16 | |||
2024-03-03 | Águias Alpiarça - Uniao Almeirim FC | 3 - 0 | |
Γύρος 17 | |||
2024-02-25 | Uniao Almeirim FC - Rio Maior SC | 2 - 2 | |
Γύρος 15 | |||
2024-02-11 | Uniao Almeirim FC - Espinheirense | 0 - 2 | |
Γύρος 14 | |||
2024-02-04 | At. Riachense - Uniao Almeirim FC | 4 - 0 |
Uniao Almeirim FC - Espinheirense
Portugal Amateur, A.F. Santarém II Divisão, αγώνα Uniao Almeirim FC - Espinheirense, ώρα έναρξης 2024-02-11 15:00:00 διεθνής ώρα.
Uniao Almeirim FC και Espinheirense συμμετέχει στο πρωτάθλημα A.F. Santarém II Divisão, Portugal Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Espinheirense
A.F. Santarém II Divisão | |||
Γύρος 18 | |||
2024-03-03 | Espinheirense - At. Riachense | 0 - 3 | |
Γύρος 17 | |||
2024-02-25 | AC Pernes - Espinheirense | 3 - 0 | |
Γύρος 16 | |||
2024-02-18 | Espinheirense - VFC Mindense | 3 - 0 | |
Γύρος 15 | |||
2024-02-11 | Uniao Almeirim FC - Espinheirense | 0 - 2 | |
Γύρος 14 | |||
2024-02-04 | Espinheirense - Atalaiense | 2 - 2 |
Βαθμολογίες
A.F. Santarém II Divisão - Série A 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SCD Glória do Ribatejo | 14 | 9 | 2 | 3 | 24:14 | 29 |
2
|
GD Marinhais | 14 | 7 | 5 | 2 | 23:8 | 26 |
3
|
GD Pontével | 14 | 8 | 1 | 5 | 33:13 | 25 |
4
|
AR Porto Alto | 14 | 6 | 5 | 3 | 27:10 | 23 |
5
|
G.D. Benavente | 14 | 5 | 5 | 4 | 20:17 | 20 |
6
|
Paço dos Negros | 14 | 5 | 5 | 4 | 18:18 | 20 |
7
|
Rebocho | 14 | 1 | 3 | 10 | 10:40 | 6 |
8
|
GD Benfica do Ribatejo | 14 | 1 | 2 | 11 | 6:41 | 5 |
A.F. Santarém II Divisão - Série B 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Águias Alpiarça | 16 | 13 | 2 | 1 | 41:13 | 41 |
2
|
Entroncamento AC | 16 | 12 | 3 | 1 | 48:14 | 39 |
3
|
Atalaiense | 16 | 7 | 5 | 4 | 26:23 | 26 |
4
|
Espinheirense | 16 | 7 | 4 | 5 | 26:26 | 25 |
5
|
CA Riachense | 16 | 7 | 2 | 7 | 33:26 | 23 |
6
|
Rio Maior SC | 16 | 5 | 5 | 6 | 23:21 | 20 |
7
|
AC Pernes | 16 | 4 | 3 | 9 | 24:32 | 15 |
8
|
Uniao Almeirim FC | 16 | 3 | 1 | 12 | 16:43 | 10 |
9
|
VFC Mindense | 16 | 1 | 1 | 14 | 9:48 | 4 |
A.F. Santarém II Divisão - Série C 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tramagal | 14 | 13 | 1 | 0 | 42:11 | 40 |
2
|
CP Pego | 14 | 8 | 1 | 5 | 29:20 | 25 |
3
|
CD Vilarense | 14 | 7 | 3 | 4 | 35:20 | 24 |
4
|
CCD Caxarias | 14 | 7 | 2 | 5 | 34:16 | 23 |
5
|
CDR Alferrarede | 14 | 7 | 2 | 5 | 23:28 | 23 |
6
|
Ortiga | 14 | 6 | 2 | 6 | 32:29 | 20 |
7
|
Ferreira Zêzere B | 14 | 2 | 0 | 12 | 16:48 | 6 |
8
|
Abrantes e Benfica B | 14 | 0 | 1 | 13 | 12:51 | 1 |
Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Águias Alpiarça | 10 | 9 | 1 | 0 | 31:8 | 28 |
2
|
Entroncamento AC | 10 | 7 | 1 | 2 | 23:11 | 22 |
3
|
SCD Glória do Ribatejo | 10 | 4 | 2 | 4 | 16:15 | 14 |
4
|
Tramagal | 10 | 4 | 1 | 5 | 17:20 | 13 |
5
|
GD Marinhais | 10 | 1 | 2 | 7 | 8:20 | 5 |
6
|
CP Pego | 10 | 1 | 1 | 8 | 12:33 | 4 |
Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CP Pego | ||||||
|
SCD Glória do Ribatejo | ||||||
|
Águias Alpiarça | ||||||
|
Entroncamento AC | ||||||
|
Tramagal | ||||||
|
GD Marinhais |
Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CP Pego | ||||||
|
SCD Glória do Ribatejo | ||||||
|
Águias Alpiarça | ||||||
|
Entroncamento AC | ||||||
|
Tramagal | ||||||
|
GD Marinhais |