Bandeirante EC SP - Βοτουρανγκουένσε (0-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Bandeirante EC SP
Paulista, Série A3 | |||
Γύρος 15 | |||
2024-03-23 | Ντεσπορτίβο Μπραζίλ - Bandeirante EC SP | 1 - 0 | |
Γύρος 14 | |||
2024-03-16 | Bandeirante EC SP - Σάο Μπερνάρντο | 1 - 1 | |
Γύρος 13 | |||
2024-03-13 | SE Itapirense - Bandeirante EC SP | 1 - 1 | |
Γύρος 12 | |||
2024-03-09 | Bandeirante EC SP - Ρίο Πρέτο | 1 - 3 | |
Γύρος 11 | |||
2024-03-02 | Bandeirante EC SP - Βοτουρανγκουένσε | 0 - 2 |
Bandeirante EC SP - Βοτουρανγκουένσε
Βραζιλία, Paulista, Série A3, αγώνα Bandeirante EC SP - Βοτουρανγκουένσε, ώρα έναρξης 2024-03-02 22:00:00 διεθνής ώρα.
Bandeirante EC SP και Βοτουρανγκουένσε συμμετέχει στο πρωτάθλημα Paulista, Série A3, Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Βοτουρανγκουένσε
Copa Paulista | |||
Γύρος 10 | |||
2024-08-17 | Βοτουρανγκουένσε - Grêmio Prudente | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-08-11 | VOCEM - Βοτουρανγκουένσε | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-07-29 | Βοτουρανγκουένσε - Μιρασσόλ | 2 - 2 | |
Γύρος 6 | |||
2024-07-20 | EC XV de Novembro de Jaú - Βοτουρανγκουένσε | 0 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-07-13 | Grêmio Prudente - Βοτουρανγκουένσε | 2 - 2 | |
Γύρος 4 | |||
2024-07-06 | Βοτουρανγκουένσε - VOCEM | 4 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-26 | Μιρασσόλ - Βοτουρανγκουένσε | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
Paulista, Serie A3 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βοτουρανγκουένσε | 15 | 9 | 5 | 1 | 22:9 | 32 |
2
|
Σάο Μπερνάρντο | 15 | 8 | 6 | 1 | 24:12 | 30 |
3
|
Catanduva FC | 15 | 9 | 2 | 4 | 19:11 | 29 |
4
|
Grêmio Prudente | 15 | 9 | 1 | 5 | 31:19 | 28 |
5
|
Ρεντ Μπουλ Μπραζίλ | 15 | 8 | 3 | 4 | 28:19 | 27 |
6
|
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ | 15 | 8 | 2 | 5 | 14:13 | 26 |
7
|
Σερταοζίνιο | 15 | 6 | 3 | 6 | 18:21 | 21 |
8
|
Μαρίλια | 15 | 4 | 9 | 2 | 20:11 | 21 |
9
|
União São João | 15 | 5 | 4 | 6 | 23:22 | 19 |
10
|
União Suzano AC | 15 | 5 | 4 | 6 | 18:19 | 19 |
11
|
Ατιμπάια | 15 | 4 | 6 | 5 | 22:24 | 18 |
12
|
Ρίο Πρέτο | 15 | 4 | 3 | 8 | 13:18 | 15 |
13
|
Bandeirante EC SP | 15 | 3 | 6 | 6 | 11:16 | 15 |
14
|
SE Itapirense | 15 | 2 | 9 | 4 | 19:22 | 15 |
15
|
Σάο Καετάνο | 15 | 2 | 4 | 9 | 13:21 | 10 |
16
|
Ματονένσε | 15 | 0 | 1 | 14 | 5:43 | 1 |