Σρέμσκα Μιτρόβιτσα - Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ (1-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-2-3-1
Σχηματισμός γραμμών
49.9
Συνολική βαθμολογία παικτών
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Miloš Ostojić | G | 27 | 0,7M+ | |
17 | Stefan Mitrović | D | 21 | 49.1 | |
29 | Darko Isailovic | D | |||
32 | Radojicic Stefan | D | 22 | ||
31 | Igor Vićentijević | D | 29 | ||
4 | Lazar Ivić | M | 31 | 0,3M+ | 50.7 |
20 | Djordje Petrovic | M | |||
11 | Strahinja Carapic | M | 19 | ||
7 | Uros Gajic | M | 23 | 49.9 | |
21 | Lazar Stajkovic | M | |||
9 | Stefan Stanisavljevic | F | |||
Υποκατάστατο | |||||
25 | Nemanja Toroman | G | 22 | 0,1M+ | |
19 | Nemanja Cvetković | D | 27 | 0,2M+ | |
13 | Vladimir Ilić | D | 22 | 0,1M+ | |
2 | Ilija Miodragović | D | |||
15 | Marko Prljević | D | 35 | 0,1M+ | |
6 | Djordje Vladisavljevic | D | |||
26 | Srdjan Cvetković | M | |||
22 | Pius Obuya | M | |||
8 | Stefan Stefanović | M | |||
14 | Amuzu Kofi | F | |||
10 | Aleksandar Djukanovic | F |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-3-3
Σχηματισμός γραμμών
48
Συνολική βαθμολογία παικτών
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
41 | Mateja Maslarevic | G | 20 | ||
7 | Ilija Matejevic | D | 30 | 47.5 | |
34 | Rijad Koca | M | |||
33 | Justine Aniekwuilo | ||||
3 | Vladimir Nedeljković | D | |||
20 | Lazar Stojanovic | ||||
32 | Andrija Curcic | M | |||
30 | Nemanja Đokić | M | |||
21 | Mladen Lukić | M | 28 | 0,1M+ | 44.7 |
2 | Anno Banga Mani | ||||
10 | Jasin Nuredini | M | |||
Υποκατάστατο | |||||
1 | Danilo Djulcic | G | 25 | ||
16 | Stefan Dabić | D | 26 | 0,2M+ | 51.7 |
13 | Milenko Skoric | D | |||
41 | Milan Ilic | M | |||
27 | Djordje Vasic | M | |||
30 | Ognjen Djuric | M | |||
11 | Stanisa Velinov | M | |||
39 | Peretonmotei Ikporo Kennedy | F | |||
9 | Stefan Mihajlović | F | 29 | 0,9M+ | |
11 | Dalibor Lazic | ||||
28 | Lazar Hrnjaz |
Εκδηλώσεις: Σρέμσκα Μιτρόβιτσα
Prva Liga | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-25 | ΟΦΚ Βελιγραδίου - Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 1 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-18 | Σρέμσκα Μιτρόβιτσα - FK Jedinstvo Ub | 0 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-12 | Ιντζίτζα - Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 0 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-07 | FK Tekstilac Odžaci - Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 2 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-01 | Σρέμσκα Μιτρόβιτσα - Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | 1 - 0 |
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα - Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ
Σερβία, Prva Liga, αγώνα Σρέμσκα Μιτρόβιτσα - Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ, ώρα έναρξης 2024-03-02 12:00:00 διεθνής ώρα.
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα και Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ συμμετέχει στο πρωτάθλημα Prva Liga, Σερβία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ
Prva Liga | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-26 | Σλομπότα Ουζίσε - Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 1 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-19 | Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ - OFK Vršac | 0 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-13 | Νόβι Σαντ - Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 4 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-08 | Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ - FK Mladost GAT | 0 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-04 | Κολουμπάρα Λαζαρέβατς - Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 2 - 1 |
Βαθμολογίες
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
Ιντζίτζα | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
Σμεντέρεβο | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Μάσκβα Σαμπάτς | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
Ντουμπόσισα | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
Σλομπότα Ουζίσε | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
Νόβι Σαντ | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
Ιντζίτζα | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
Σμεντέρεβο | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Μάσκβα Σαμπάτς | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
Ντουμπόσισα | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
Σλομπότα Ουζίσε | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
Νόβι Σαντ | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Μάσκβα Σαμπάτς | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
Σμεντέρεβο | ||||||
|
Ιντζίτζα | ||||||
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | ||||||
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
Ντουμπόσισα | ||||||
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | ||||||
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | ||||||
|
Σλομπότα Ουζίσε | ||||||
|
Νόβι Σαντ | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | ||||||
|
Σμεντέρεβο | ||||||
|
Ιντζίτζα | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | ||||||
|
Μάσκβα Σαμπάτς |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | ||||||
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | ||||||
|
Σλομπότα Ουζίσε | ||||||
|
Ντουμπόσισα | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | ||||||
|
Νόβι Σαντ |