Ιζάρα - Ντεπορτίβο Αλαβές (1-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ιζάρα
Segunda División B | |||
Γύρος 29 | |||
2024-05-19 | Ιζάρα - Φορμεντέρα | 1 - 0 | |
2024-05-12 | Φορμεντέρα - Ιζάρα | 0 - 1 | |
Γύρος 34 | |||
2024-05-05 | Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ιζάρα | 2 - 1 | |
Γύρος 33 | |||
2024-04-28 | Ιζάρα - Ναξάρα | 3 - 0 | |
Γύρος 32 | |||
2024-04-21 | Τουντελάνο - Ιζάρα | 4 - 0 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
3.4
|
2.9
|
2.05
|
Click on the odds to view the odds history
Ιζάρα - Ντεπορτίβο Αλαβές
Ισπανία, Segunda División B, αγώνα Ιζάρα - Ντεπορτίβο Αλαβές, ώρα έναρξης 2024-03-03 15:30:00 διεθνής ώρα.
Ιζάρα και Ντεπορτίβο Αλαβές συμμετέχει στο πρωτάθλημα Segunda División B, Ισπανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ντεπορτίβο Αλαβές
Segunda División B | |||
Γύρος 34 | |||
2024-05-05 | Τουντελάνο - Ντεπορτίβο Αλαβές | 2 - 0 | |
Γύρος 33 | |||
2024-04-28 | Ντεπορτίβο Αλαβές - Καλαχόρα | 3 - 2 | |
Γύρος 32 | |||
2024-04-21 | Μπαρακάλντο - Ντεπορτίβο Αλαβές | 3 - 2 | |
Γύρος 31 | |||
2024-04-14 | Ντεπορτίβο Αλαβές - Αρένας Κλαμπ Ντε Γκέτξο | 0 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-06 | Σαν Τζουάν Πάμπλονα - Ντεπορτίβο Αλαβές | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
Segunda Federacion 23/24, Group 1: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ουρένσε | 34 | 21 | 10 | 3 | 54:19 | 73 |
2
|
Ποντεβέδρα | 34 | 19 | 11 | 4 | 69:31 | 68 |
3
|
Ζαμόρα | 34 | 17 | 12 | 5 | 42:21 | 63 |
4
|
Γκουιζουέλο | 34 | 14 | 9 | 11 | 36:34 | 51 |
5
|
Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' | 34 | 13 | 12 | 9 | 50:41 | 51 |
6
|
Λανγκρέο | 34 | 12 | 14 | 8 | 32:40 | 50 |
7
|
Κομποστέλα | 34 | 13 | 8 | 13 | 35:38 | 47 |
8
|
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β´ | 34 | 13 | 8 | 13 | 47:52 | 47 |
9
|
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ | 34 | 11 | 11 | 12 | 48:47 | 44 |
10
|
Κορούξο | 34 | 12 | 7 | 15 | 36:48 | 43 |
11
|
Μαρίνο Λουάνκο | 34 | 9 | 15 | 10 | 29:24 | 42 |
12
|
Γιμνάστικα Τορρελάβεγκα | 34 | 11 | 8 | 15 | 41:50 | 41 |
13
|
Ρεάλ Αβίλες | 34 | 9 | 14 | 11 | 40:38 | 41 |
14
|
Βιλλάλμπες | 34 | 8 | 13 | 13 | 23:32 | 37 |
15
|
Αραντίνα | 34 | 8 | 10 | 16 | 37:48 | 34 |
16
|
Ρεάλ Οβιέντο | 34 | 6 | 12 | 16 | 27:43 | 30 |
17
|
Κάγον | 34 | 6 | 12 | 16 | 37:52 | 30 |
18
|
Κοβαντόγκα | 34 | 7 | 8 | 19 | 35:60 | 29 |
Segunda Federacion 23/24, Group 2: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο Β´ | 34 | 25 | 7 | 2 | 68:17 | 82 |
2
|
Μπαρακάλντο | 34 | 22 | 10 | 2 | 61:19 | 76 |
3
|
Λογκρονές | 34 | 20 | 11 | 3 | 70:17 | 71 |
4
|
Ουτέμπο | 34 | 17 | 10 | 7 | 40:31 | 61 |
5
|
Ρεάλ Ζαραγόσα Ντεπορτίβο Αραγκόν | 34 | 15 | 11 | 8 | 51:40 | 56 |
6
|
Ντεπορτίβο Αλαβές | 34 | 16 | 4 | 14 | 57:42 | 52 |
7
|
Τουντελάνο | 34 | 12 | 12 | 10 | 45:32 | 48 |
8
|
Μπαρπάστρο | 34 | 11 | 14 | 9 | 28:28 | 47 |
9
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ | 34 | 12 | 11 | 11 | 35:37 | 47 |
10
|
Καλαχόρα | 34 | 13 | 7 | 14 | 36:38 | 46 |
11
|
Γκέρνικα | 34 | 11 | 10 | 13 | 37:48 | 43 |
12
|
Αρένας Κλαμπ Ντε Γκέτξο | 34 | 9 | 14 | 11 | 35:37 | 41 |
13
|
Ιζάρα | 34 | 10 | 6 | 18 | 32:51 | 36 |
14
|
Σαν Τζουάν Πάμπλονα | 34 | 8 | 9 | 17 | 29:47 | 33 |
15
|
Μουλτιβέρα | 34 | 9 | 6 | 19 | 21:50 | 33 |
16
|
Ναξάρα | 34 | 6 | 6 | 22 | 23:60 | 24 |
17
|
Βάλε Ντε Εγκές | 34 | 5 | 6 | 23 | 25:58 | 21 |
18
|
Μπρέα | 34 | 5 | 6 | 23 | 15:56 | 21 |
Segunda Federacion 23/24, Group 3: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Χέρκουλες | 34 | 19 | 8 | 7 | 53:30 | 65 |
2
|
Ευρόπα | 34 | 17 | 12 | 5 | 63:32 | 63 |
3
|
UE Costa Brava | 34 | 16 | 11 | 7 | 42:25 | 59 |
4
|
Σεντ Άντρεου | 34 | 16 | 10 | 8 | 53:33 | 58 |
5
|
Γέιδα | 34 | 18 | 4 | 12 | 45:31 | 58 |
6
|
Τεράσσα | 34 | 13 | 11 | 10 | 45:40 | 50 |
7
|
Torrent CF | 34 | 13 | 10 | 11 | 40:37 | 49 |
8
|
Αλζίρα | 34 | 11 | 13 | 10 | 39:41 | 46 |
9
|
Εσπανιόλ Β´ | 34 | 12 | 10 | 12 | 40:44 | 46 |
10
|
Πένα Ντεπορτίβα | 34 | 12 | 9 | 13 | 49:58 | 45 |
11
|
Βαλένθια Β´ | 34 | 11 | 11 | 12 | 48:39 | 44 |
12
|
CE Andratx | 34 | 11 | 11 | 12 | 40:47 | 44 |
13
|
Φορμεντέρα | 34 | 12 | 8 | 14 | 40:42 | 44 |
14
|
Ατλέτικο Σαγκουντίνο | 34 | 11 | 9 | 14 | 32:42 | 42 |
15
|
Σερντανιόλα Ντελ Βάλλες | 34 | 9 | 10 | 15 | 35:45 | 37 |
16
|
SE Penya Independent | 34 | 9 | 7 | 18 | 32:52 | 34 |
17
|
CE Manresa | 34 | 6 | 9 | 19 | 23:41 | 27 |
18
|
Λα Νούσια | 34 | 4 | 9 | 21 | 23:63 | 21 |
Segunda Federacion 23/24, Group 4: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σεβίλλη Β´ | 34 | 18 | 12 | 4 | 52:20 | 66 |
2
|
Ντεπορτίβο Γιεκλάνο | 34 | 17 | 9 | 8 | 43:29 | 60 |
3
|
Μαρμπέλα | 34 | 16 | 8 | 10 | 41:32 | 56 |
4
|
Οριχουέλα | 34 | 15 | 9 | 10 | 39:37 | 54 |
5
|
Real Betis B | 34 | 13 | 14 | 7 | 44:28 | 53 |
6
|
CD Estepona | 34 | 13 | 10 | 11 | 34:27 | 49 |
7
|
ΣΔΑ ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ ΠΣ | 34 | 11 | 15 | 8 | 27:20 | 48 |
8
|
Ουκάμ Μούρθια | 34 | 13 | 8 | 13 | 42:35 | 47 |
9
|
Λινένσε | 34 | 12 | 11 | 11 | 35:33 | 47 |
10
|
Club Atlético Antoniano | 34 | 12 | 10 | 12 | 32:40 | 46 |
11
|
CP La Unión | 34 | 14 | 4 | 16 | 36:36 | 43 |
12
|
Καντίζ | 34 | 10 | 12 | 12 | 41:43 | 42 |
13
|
Μαντσέγκο Σιουντάντ Ρεάλ | 34 | 9 | 14 | 11 | 29:36 | 41 |
14
|
Μενόρ Κλαμπ | 34 | 9 | 13 | 12 | 20:28 | 40 |
15
|
Πάλο | 34 | 8 | 12 | 14 | 26:36 | 36 |
16
|
Σαν Ρόκε | 34 | 9 | 9 | 16 | 34:39 | 36 |
17
|
Βελέζ | 34 | 7 | 11 | 16 | 31:61 | 29 |
18
|
Καρταγένα ΙΙ | 34 | 4 | 11 | 19 | 25:51 | 23 |
Segunda Federacion 23/24, Group 5: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα | 34 | 17 | 10 | 7 | 46:27 | 61 |
2
|
Ντε Λος Ρέγιες | 34 | 16 | 13 | 5 | 61:26 | 61 |
3
|
Νουμάνθια | 34 | 18 | 6 | 10 | 51:39 | 60 |
4
|
Χετάφε Β´ | 34 | 15 | 12 | 7 | 41:32 | 57 |
5
|
CD Atlético Paso | 34 | 15 | 11 | 8 | 28:21 | 56 |
6
|
Κασερένο | 34 | 12 | 13 | 9 | 43:37 | 49 |
7
|
Ουνιόν Αντάρβε | 34 | 12 | 12 | 10 | 44:44 | 48 |
8
|
Ναβαλκαρνέρο | 34 | 11 | 13 | 10 | 34:35 | 46 |
9
|
Ταλαβέρα Ντε Λα Ρέινα | 34 | 12 | 10 | 12 | 31:27 | 46 |
10
|
Ντ. Γουαδαλαχάρα | 34 | 14 | 4 | 16 | 46:53 | 46 |
11
|
Βιλλανόβενσε | 34 | 12 | 8 | 14 | 35:35 | 44 |
12
|
CD Ursaria | 34 | 12 | 8 | 14 | 34:39 | 44 |
13
|
CD Illescas | 34 | 11 | 11 | 12 | 34:32 | 44 |
14
|
Γιαρενένσε | 34 | 12 | 8 | 14 | 31:36 | 44 |
15
|
Σαν Φερνάντο | 34 | 9 | 11 | 14 | 31:43 | 38 |
16
|
Μπανταχόθ | 34 | 8 | 13 | 13 | 35:39 | 37 |
17
|
Μενσαζέρο | 34 | 5 | 10 | 19 | 28:58 | 25 |
18
|
Μοντίγιο | 34 | 6 | 5 | 23 | 28:58 | 23 |