AEP Polemidion - Aspis Pylas (3-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: AEP Polemidion
2nd Division B2 | |||
Γύρος 14 | |||
2024-04-20 | Kouris Erimis - AEP Polemidion | 2 - 1 | |
Γύρος 13 | |||
2024-04-13 | AEP Polemidion - Atromitos Geroskipou | 2 - 0 | |
Γύρος 12 | |||
2024-04-06 | Omonia Psevda - AEP Polemidion | 1 - 3 | |
Γύρος 11 | |||
2024-03-30 | AEP Polemidion - Εθνικός Άσσιας | 2 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2024-03-23 | Ολύμπιας Λυμπίων - AEP Polemidion | 1 - 0 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.2
|
3.1
|
3
|
Click on the odds to view the odds history
AEP Polemidion - Aspis Pylas
Κύπρος, 2nd Division B2, αγώνα AEP Polemidion - Aspis Pylas, ώρα έναρξης 2024-03-09 13:30:00 διεθνής ώρα.
AEP Polemidion και Aspis Pylas συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2nd Division B2, Κύπρος.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Aspis Pylas
2nd Division B2 | |||
Γύρος 14 | |||
2024-04-20 | AΠΕΠ Πιτσιλιάς - Aspis Pylas | 4 - 0 | |
Γύρος 13 | |||
2024-04-13 | Aspis Pylas - Kouris Erimis | 0 - 3 | |
Γύρος 12 | |||
2024-04-06 | Atromitos Geroskipou - Aspis Pylas | 2 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-03-30 | Aspis Pylas - Omonia Psevda | 2 - 0 | |
Γύρος 10 | |||
2024-03-24 | Εθνικός Άσσιας - Aspis Pylas | 2 - 4 |
Βαθμολογίες
3. Division 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αναγέννηση Δερύνειας | 15 | 10 | 2 | 3 | 23:11 | 32 |
2
|
Χαλκάνορας Ιδαλίου | 15 | 9 | 4 | 2 | 27:9 | 31 |
3
|
Podosfairkos Omilos Ormideia | 15 | 8 | 3 | 4 | 22:19 | 27 |
4
|
Spartakos Kitiou FC | 15 | 7 | 6 | 2 | 24:9 | 27 |
5
|
APEA Akrotiriou | 15 | 7 | 5 | 3 | 18:9 | 26 |
6
|
Ethnikos Latsion | 15 | 7 | 4 | 4 | 24:16 | 25 |
7
|
Kedros Ayia Marina Skylloura | 15 | 6 | 5 | 4 | 25:21 | 23 |
9
|
Iraklis Gerolakkou | 15 | 5 | 6 | 4 | 21:17 | 21 |
9
|
Omonia Psevda | 15 | 7 | 0 | 8 | 15:22 | 21 |
10
|
Atromitos Geroskipou | 15 | 5 | 4 | 6 | 16:22 | 19 |
11
|
Kouris Erimis | 15 | 4 | 7 | 4 | 22:16 | 19 |
12
|
Aspis Pylas | 15 | 4 | 5 | 6 | 17:18 | 17 |
13
|
AEP Polemidion | 15 | 3 | 3 | 9 | 16:30 | 12 |
14
|
Ολύμπιας Λυμπίων | 15 | 3 | 2 | 10 | 10:29 | 11 |
15
|
Εθνικός Άσσιας | 15 | 2 | 3 | 10 | 13:31 | 9 |
16
|
AΠΕΠ Πιτσιλιάς | 15 | 2 | 3 | 10 | 13:27 | 9 |
3. Division 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Χαλκάνορας Ιδαλίου | 14 | 9 | 3 | 2 | 17:6 | 61 |
2
|
Spartakos Kitiou FC | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:10 | 52 |
4
|
APEA Akrotiriou | 14 | 7 | 3 | 4 | 25:9 | 50 |
5
|
Αναγέννηση Δερύνειας | 14 | 8 | 4 | 2 | 26:17 | 60 |
5
|
Ethnikos Latsion | 14 | 7 | 1 | 6 | 24:23 | 47 |
6
|
Iraklis Gerolakkou | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:15 | 36 |
7
|
Kedros Ayia Marina Skylloura | 14 | 2 | 4 | 8 | 9:24 | 10 |
8
|
Podosfairkos Omilos Ormideia | 14 | 0 | 2 | 12 | 6:37 | 2 |
3. Division, Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
APEA Akrotiriou | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:2 | 6 |
2
|
Ethnikos Latsion | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
3
|
Χαλκάνορας Ιδαλίου | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
4
|
Kedros Ayia Marina Skylloura | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
5
|
Iraklis Gerolakkou | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
6
|
Αναγέννηση Δερύνειας | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Spartakos Kitiou FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
8
|
Podosfairkos Omilos Ormideia | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
3. Division 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2
|
AΠΕΠ Πιτσιλιάς | 14 | 7 | 1 | 6 | 19:15 | 31 |
3
|
Kouris Erimis | 14 | 7 | 2 | 5 | 21:14 | 42 |
3
|
Atromitos Geroskipou | 14 | 5 | 4 | 5 | 10:9 | 38 |
4
|
Aspis Pylas | 14 | 6 | 2 | 6 | 16:18 | 20 |
4
|
Omonia Psevda | 14 | 6 | 2 | 6 | 20:18 | 41 |
5
|
AEP Polemidion | 14 | 7 | 2 | 5 | 21:16 | 23 |
6
|
Εθνικός Άσσιας | 14 | 5 | 3 | 6 | 27:21 | 18 |
8
|
Ολύμπιας Λυμπίων | 14 | 4 | 2 | 8 | 8:31 | 14 |