Ιντζίτζα - Σλομπότα Ουζίσε (2-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-2-3-1
Σχηματισμός γραμμών
49.4
Συνολική βαθμολογία παικτών
33.3 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
12 | Luka Tasic | G | |||
10 | Nemanja Subotić | M | 31 | 0,4M+ | 47.1 |
33 | Andrija Mijailović | D | 28 | 0,2M+ | 52.9 |
4 | Jovan Mitrović | D | |||
19 | Lazar Vukovic | D | 25 | 50.5 | |
31 | Aleksandar Desančić | M | 27 | 0,2M+ | 49.1 |
23 | Toplica Grbovic | M | |||
44 | Stefan Mihajlović | M | 24 | 0,1M+ | 50.3 |
29 | Stefan Tesic | M | 19 | ||
11 | Luka Đorđević | M | 22 | ||
7 | Nikola Popović | F | 29 | 0,2M+ | 47.7 |
Υποκατάστατο | |||||
77 | Dragan Radosavljevic | M | |||
70 | Slaviša Stojanović | F | 34 | 0,3M+ | 49.1 |
22 | Milan Janjić | M | 31 | 0,2M+ | 49.5 |
21 | Marko Stojanovic | M | 25 | 48.5 | |
2 | Djordje Kukolj | D | |||
1 | Boris Velimirovic | G | 19 | ||
32 | Ilija Ćutović | D | |||
16 | Dusan Vrbic | D | |||
5 | Stefan Gajilovic | M | 19 | ||
9 | Uros Kojic | F | |||
27 | Luka Dobrijević |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-2-3-1
Σχηματισμός γραμμών
48.8
Συνολική βαθμολογία παικτών
85.1 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
12 | Luka Savic | G | 22 | ||
22 | Petar Jovanovic | D | 41 | 0,0M+ | |
15 | Rade Glišović | D | 28 | 0,2M+ | 47.7 |
4 | Aleksandar Cvetic | D | 25 | 0,1M+ | |
17 | Milan Srbijanac | D | 22 | 0,1M+ | |
21 | Nikola Eskić | M | 25 | 0,5M+ | |
28 | Mihailo Jovanović | D | 34 | 0,3M+ | |
11 | Andrej Djukic | M | 19 | ||
8 | Savo Rašković | M | 20 | ||
27 | Marko Stanojević | M | 26 | 0,1M+ | 49.9 |
9 | Bojan Gajić | F | |||
Υποκατάστατο | |||||
29 | Sejin Myung | ||||
5 | Semir Alic | D | 17 | ||
2 | Marko Janković | D | 23 | 0,1M+ | |
30 | Dejan Tumbas | M | 21 | ||
24 | Dragoljub Radoman | F | |||
1 | Djordje Vukasinovic | G | 26 | ||
7 | Todor Glisovic | M | |||
14 | Ognjen Milanovic | M | 22 | ||
10 | Vladimir Siladji | F | 30 | 0,9M+ | |
20 | Shedrack Charles | F | |||
13 | Djordje Glisovic |
Εκδηλώσεις: Ιντζίτζα
Superliga | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-03 | FK Železničar Pančevo - Ιντζίτζα | 2 - 0 | |
2024-05-30 | Ιντζίτζα - FK Železničar Pančevo | 1 - 2 | |
Prva Liga | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-24 | Ιντζίτζα - Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | 2 - 2 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-18 | Μάσκβα Σαμπάτς - Ιντζίτζα | 2 - 2 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-12 | Ιντζίτζα - Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 0 - 0 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.55
|
2.25
|
5.75
|
Click on the odds to view the odds history
Ιντζίτζα - Σλομπότα Ουζίσε
Σερβία, Prva Liga, αγώνα Ιντζίτζα - Σλομπότα Ουζίσε, ώρα έναρξης 2024-03-10 13:00:00 διεθνής ώρα.
Ιντζίτζα και Σλομπότα Ουζίσε συμμετέχει στο πρωτάθλημα Prva Liga, Σερβία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Σλομπότα Ουζίσε
Prva Liga | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-26 | Σλομπότα Ουζίσε - Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 1 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-19 | Κολουμπάρα Λαζαρέβατς - Σλομπότα Ουζίσε | 0 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-13 | FK Mladost GAT - Σλομπότα Ουζίσε | 1 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-08 | Σλομπότα Ουζίσε - Νόβι Σαντ | 3 - 3 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-02 | Μεταλάκ Μιλανόβατς - Σλομπότα Ουζίσε | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
Ιντζίτζα | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
Σμεντέρεβο | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Μάσκβα Σαμπάτς | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
Ντουμπόσισα | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
Σλομπότα Ουζίσε | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
Νόβι Σαντ | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
Ιντζίτζα | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
Σμεντέρεβο | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Μάσκβα Σαμπάτς | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
Ντουμπόσισα | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
Σλομπότα Ουζίσε | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
Νόβι Σαντ | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Μάσκβα Σαμπάτς | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
Σμεντέρεβο | ||||||
|
Ιντζίτζα | ||||||
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | ||||||
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
Ντουμπόσισα | ||||||
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | ||||||
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | ||||||
|
Σλομπότα Ουζίσε | ||||||
|
Νόβι Σαντ | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ |
Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ΟΦΚ Βελιγραδίου | ||||||
|
Σμεντέρεβο | ||||||
|
Ιντζίτζα | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
Γκράφικαρ Μπέρογκραντ | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | ||||||
|
Μάσκβα Σαμπάτς |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
Κολουμπάρα Λαζαρέβατς | ||||||
|
Μεταλάκ Μιλανόβατς | ||||||
|
Σλομπότα Ουζίσε | ||||||
|
Ντουμπόσισα | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
Ραντνίσκι Νόβι Μπέογκραντ | ||||||
|
Νόβι Σαντ |