Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
5-3-2
Σχηματισμός γραμμών
54.5
Συνολική βαθμολογία παικτών
76.6 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
35 | Abduvokhid Nematov | G | 22 | 0,3M+ | |
6 | Murodbek Rakhmatov | M | |||
28 | Shukhrat Mukhammadiyev | D | 34 | 0,2M+ | |
22 | Igor Golban | D | 33 | 0,8M+ | |
2 | Alibek Davronov | D | 20 | ||
14 | Sharof Mukhiddinov | M | 25 | ||
77 | Oybek Bozorov | M | 26 | 0,3M+ | |
7 | Akmal Mozgovoy | M | 23 | ||
88 | Marko Stanojević | M | 35 | 0,5M+ | |
32 | Zoran Marušić | F | 29 | 0,3M+ | 54.5 |
20 | Victor Da Silva | F | 28 | 0,1M+ | |
Υποκατάστατο | |||||
91 | Zafar Safoev | G | 30 | ||
5 | Golib Gaybullaev | D | 26 | ||
34 | Sherzod Nasrullaev | D | 25 | 0,2M+ | |
21 | Doniyorjon Narzullaev | M | 28 | ||
30 | Temur Chogadze | M | 25 | 0,2M+ | |
44 | Shahzod Akramov | M | 19 | ||
9 | Sidikov Javokhir | M | 26 | 0,5M+ | |
10 | Bobur Abdukhalikov | F | 26 | 0,7M+ | |
8 | Zafarmurod Abdirahmatov | D | 19 |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-2-3-1
Σχηματισμός γραμμών
45.1
Συνολική βαθμολογία παικτών
39.2 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
12 | Roberts Ozols | G | 28 | 0,3M+ | 45.1 |
27 | Shakhboz Jurabekov | D | 25 | ||
23 | Samandar Shukurullaev | D | 24 | ||
4 | Ilkhomzhon Vakhobov | D | 21 | ||
13 | Nikolay Tarasov | D | 24 | 0,3M+ | |
7 | Davron Anvarov | M | 20 | ||
25 | Azizbek Usmonov | D | 29 | ||
11 | Akaki Shulaia | M | 27 | ||
79 | Diyor Rakhmatilloev | M | |||
37 | Sherzod Fayziev | D | 31 | ||
77 | Farid Zhumankuziev | F | 23 | ||
Υποκατάστατο | |||||
1 | Khumoyunshokh Sayyotov | G | |||
71 | Jamoilddin Ubaydullaev | D | 30 | ||
14 | Fayzullo Kambarov | D | 31 | ||
8 | Georgi Kukhianidze | M | 31 | 0,2M+ | |
22 | Shahzodbek Rahmatullayev | M | |||
9 | Khumoyun Abdualimov | M | 25 | ||
29 | Salokhiddin Tursunov | F | |||
99 | Asadbek Asadov | ||||
28 | Akmal Muzaffarov |
Εκδηλώσεις: Νασάφ
PFL | |||
Γύρος 5 | |||
2024-06-30 | Νασάφ - Ναβμπάχορ | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-26 | Μ. Μπεκαμπάντ - Νασάφ | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-20 | Νασάφ - Νέφσι Φάργκονα | 1 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-16 | Σογκντιάνα - Νασάφ | 1 - 0 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-02 | Νασάφ - Λοκομοτίβ Τασκένδης | 3 - 0 | |
Super Cup | |||
Γύρος 29 | |||
2024-05-29 | Παχτακόρ Τασκένδης - Νασάφ | 1 - 1 | |
PFL | |||
Γύρος 9 | |||
2024-05-25 | Νασάφ - Ντιναμό Σαμαρκάντ | 1 - 1 |
Νασάφ - Κιζιλούμ
Ουζμπεκιστάν, PFL, αγώνα Νασάφ - Κιζιλούμ, ώρα έναρξης 2024-03-16 14:00:00 διεθνής ώρα.
Νασάφ και Κιζιλούμ συμμετέχει στο πρωτάθλημα PFL, Ουζμπεκιστάν.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Κιζιλούμ
PFL | |||
Γύρος 13 | |||
2024-06-28 | Κιζιλούμ - ΑΓΜΚ | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-20 | Ναβμπάχορ - Κιζιλούμ | 0 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-15 | Κιζιλούμ - Αντιτζόν | 3 - 3 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-30 | Ντιναμό Σαμαρκάντ - Κιζιλούμ | 2 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-25 | Παχτακόρ Τασκένδης - Κιζιλούμ | 1 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-18 | Κιζιλούμ - Ολίμπικ | 2 - 4 |
Βαθμολογίες
Super League 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ΑΓΜΚ | 12 | 7 | 2 | 3 | 22:14 | 23 |
2
|
Νασάφ | 11 | 6 | 4 | 1 | 15:7 | 22 |
3
|
Σογκντιάνα | 12 | 6 | 2 | 4 | 19:15 | 20 |
4
|
Ναβμπάχορ | 11 | 4 | 7 | 0 | 16:8 | 19 |
5
|
Νέφσι Φάργκονα | 11 | 5 | 3 | 3 | 12:8 | 18 |
7
|
Αντιτζόν | 12 | 3 | 7 | 2 | 19:16 | 16 |
7
|
Παχτακόρ Τασκένδης | 11 | 4 | 4 | 3 | 18:17 | 16 |
8
|
Σουρκόν | 12 | 4 | 4 | 4 | 15:16 | 16 |
9
|
Ντιναμό Σαμαρκάντ | 12 | 3 | 5 | 4 | 12:13 | 14 |
10
|
Ολίμπικ | 11 | 3 | 4 | 4 | 10:11 | 13 |
11
|
Κιζιλούμ | 12 | 2 | 6 | 4 | 13:16 | 12 |
12
|
Λοκομοτίβ Τασκένδης | 12 | 2 | 3 | 7 | 11:21 | 9 |
13
|
Mπαντικιόρ | 12 | 1 | 5 | 6 | 8:23 | 8 |
14
|
Μ. Μπεκαμπάντ | 11 | 0 | 6 | 5 | 9:14 | 6 |
Superliga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Παχτακόρ Τασκένδης | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Ναβμπάχορ | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
Κιζιλούμ | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
Νασάφ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
5
|
Νέφσι Φάργκονα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
Λοκομοτίβ Τασκένδης | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
7
|
Μ. Μπεκαμπάντ | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
8
|
Αντιτζόν | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
9
|
ΑΓΜΚ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
10
|
Σογκντιάνα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
11
|
Mπαντικιόρ | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
12
|
Ντιναμό Σαμαρκάντ | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
13
|
Ολίμπικ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
14
|
Σουρκόν | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |