Μπανταχόθ - Βιλλανόβενσε (0-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Μπανταχόθ
Segunda División B | |||
Γύρος 34 | |||
2024-05-05 | Μπανταχόθ - Γιαρενένσε | 2 - 3 | |
Γύρος 33 | |||
2024-04-28 | Ντε Λος Ρέγιες - Μπανταχόθ | 3 - 2 | |
Γύρος 32 | |||
2024-04-21 | Μοντίγιο - Μπανταχόθ | 1 - 2 | |
Γύρος 31 | |||
2024-04-14 | Μπανταχόθ - Μενσαζέρο | 3 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-07 | Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Μπανταχόθ | 2 - 1 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.95
|
2.8
|
4.2
|
Books | 1X | X2 | 12 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.17
|
1.7
|
1.33
|
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.75
|
1.83
|
4.75
|
Books | 1 | 2 |
---|---|---|
Bet365 |
1.36
|
3
|
Books | Over | Under |
---|---|---|
Bet365 |
2.75
|
1.4
|
Books | CD Badajoz | No goal | Villanovense |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.67
|
5
|
3.2
|
Books | (-0.5) CD Badajoz | (0.5) Villanovense |
---|---|---|
Bet365 |
2
|
1.8
|
Click on the odds to view the odds history
Μπανταχόθ - Βιλλανόβενσε
Ισπανία, Segunda División B, αγώνα Μπανταχόθ - Βιλλανόβενσε, ώρα έναρξης 2024-03-17 11:00:00 διεθνής ώρα.
Μπανταχόθ και Βιλλανόβενσε συμμετέχει στο πρωτάθλημα Segunda División B, Ισπανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Βιλλανόβενσε
Segunda División B | |||
Γύρος 34 | |||
2024-05-05 | CD Ursaria - Βιλλανόβενσε | 1 - 0 | |
Γύρος 33 | |||
2024-04-28 | Βιλλανόβενσε - Σαν Φερνάντο | 3 - 3 | |
Γύρος 32 | |||
2024-04-20 | Ντ. Γουαδαλαχάρα - Βιλλανόβενσε | 1 - 2 | |
Γύρος 31 | |||
2024-04-14 | Βιλλανόβενσε - Ουνιόν Αντάρβε | 0 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-06 | Ντε Λος Ρέγιες - Βιλλανόβενσε | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Segunda Federacion 23/24, Group 1: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ουρένσε | 34 | 21 | 10 | 3 | 54:19 | 73 |
2
|
Ποντεβέδρα | 34 | 19 | 11 | 4 | 69:31 | 68 |
3
|
Ζαμόρα | 34 | 17 | 12 | 5 | 42:21 | 63 |
4
|
Γκουιζουέλο | 34 | 14 | 9 | 11 | 36:34 | 51 |
5
|
Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' | 34 | 13 | 12 | 9 | 50:41 | 51 |
6
|
Λανγκρέο | 34 | 12 | 14 | 8 | 32:40 | 50 |
7
|
Κομποστέλα | 34 | 13 | 8 | 13 | 35:38 | 47 |
8
|
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β´ | 34 | 13 | 8 | 13 | 47:52 | 47 |
9
|
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ | 34 | 11 | 11 | 12 | 48:47 | 44 |
10
|
Κορούξο | 34 | 12 | 7 | 15 | 36:48 | 43 |
11
|
Μαρίνο Λουάνκο | 34 | 9 | 15 | 10 | 29:24 | 42 |
12
|
Γιμνάστικα Τορρελάβεγκα | 34 | 11 | 8 | 15 | 41:50 | 41 |
13
|
Ρεάλ Αβίλες | 34 | 9 | 14 | 11 | 40:38 | 41 |
14
|
Βιλλάλμπες | 34 | 8 | 13 | 13 | 23:32 | 37 |
15
|
Αραντίνα | 34 | 8 | 10 | 16 | 37:48 | 34 |
16
|
Ρεάλ Οβιέντο | 34 | 6 | 12 | 16 | 27:43 | 30 |
17
|
Κάγον | 34 | 6 | 12 | 16 | 37:52 | 30 |
18
|
Κοβαντόγκα | 34 | 7 | 8 | 19 | 35:60 | 29 |
Segunda Federacion 23/24, Group 2: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο Β´ | 34 | 25 | 7 | 2 | 68:17 | 82 |
2
|
Μπαρακάλντο | 34 | 22 | 10 | 2 | 61:19 | 76 |
3
|
Λογκρονές | 34 | 20 | 11 | 3 | 70:17 | 71 |
4
|
Ουτέμπο | 34 | 17 | 10 | 7 | 40:31 | 61 |
5
|
Ρεάλ Ζαραγόσα Ντεπορτίβο Αραγκόν | 34 | 15 | 11 | 8 | 51:40 | 56 |
6
|
Ντεπορτίβο Αλαβές | 34 | 16 | 4 | 14 | 57:42 | 52 |
7
|
Τουντελάνο | 34 | 12 | 12 | 10 | 45:32 | 48 |
8
|
Μπαρπάστρο | 34 | 11 | 14 | 9 | 28:28 | 47 |
9
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ | 34 | 12 | 11 | 11 | 35:37 | 47 |
10
|
Καλαχόρα | 34 | 13 | 7 | 14 | 36:38 | 46 |
11
|
Γκέρνικα | 34 | 11 | 10 | 13 | 37:48 | 43 |
12
|
Αρένας Κλαμπ Ντε Γκέτξο | 34 | 9 | 14 | 11 | 35:37 | 41 |
13
|
Ιζάρα | 34 | 10 | 6 | 18 | 32:51 | 36 |
14
|
Σαν Τζουάν Πάμπλονα | 34 | 8 | 9 | 17 | 29:47 | 33 |
15
|
Μουλτιβέρα | 34 | 9 | 6 | 19 | 21:50 | 33 |
16
|
Ναξάρα | 34 | 6 | 6 | 22 | 23:60 | 24 |
17
|
Βάλε Ντε Εγκές | 34 | 5 | 6 | 23 | 25:58 | 21 |
18
|
Μπρέα | 34 | 5 | 6 | 23 | 15:56 | 21 |
Segunda Federacion 23/24, Group 3: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Χέρκουλες | 34 | 19 | 8 | 7 | 53:30 | 65 |
2
|
Ευρόπα | 34 | 17 | 12 | 5 | 63:32 | 63 |
3
|
UE Costa Brava | 34 | 16 | 11 | 7 | 42:25 | 59 |
4
|
Σεντ Άντρεου | 34 | 16 | 10 | 8 | 53:33 | 58 |
5
|
Γέιδα | 34 | 18 | 4 | 12 | 45:31 | 58 |
6
|
Τεράσσα | 34 | 13 | 11 | 10 | 45:40 | 50 |
7
|
Torrent CF | 34 | 13 | 10 | 11 | 40:37 | 49 |
8
|
Αλζίρα | 34 | 11 | 13 | 10 | 39:41 | 46 |
9
|
Εσπανιόλ Β´ | 34 | 12 | 10 | 12 | 40:44 | 46 |
10
|
Πένα Ντεπορτίβα | 34 | 12 | 9 | 13 | 49:58 | 45 |
11
|
Βαλένθια Β´ | 34 | 11 | 11 | 12 | 48:39 | 44 |
12
|
CE Andratx | 34 | 11 | 11 | 12 | 40:47 | 44 |
13
|
Φορμεντέρα | 34 | 12 | 8 | 14 | 40:42 | 44 |
14
|
Ατλέτικο Σαγκουντίνο | 34 | 11 | 9 | 14 | 32:42 | 42 |
15
|
Σερντανιόλα Ντελ Βάλλες | 34 | 9 | 10 | 15 | 35:45 | 37 |
16
|
SE Penya Independent | 34 | 9 | 7 | 18 | 32:52 | 34 |
17
|
CE Manresa | 34 | 6 | 9 | 19 | 23:41 | 27 |
18
|
Λα Νούσια | 34 | 4 | 9 | 21 | 23:63 | 21 |
Segunda Federacion 23/24, Group 4: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σεβίλλη Β´ | 34 | 18 | 12 | 4 | 52:20 | 66 |
2
|
Ντεπορτίβο Γιεκλάνο | 34 | 17 | 9 | 8 | 43:29 | 60 |
3
|
Μαρμπέλα | 34 | 16 | 8 | 10 | 41:32 | 56 |
4
|
Οριχουέλα | 34 | 15 | 9 | 10 | 39:37 | 54 |
5
|
Real Betis B | 34 | 13 | 14 | 7 | 44:28 | 53 |
6
|
CD Estepona | 34 | 13 | 10 | 11 | 34:27 | 49 |
7
|
ΣΔΑ ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ ΠΣ | 34 | 11 | 15 | 8 | 27:20 | 48 |
8
|
Ουκάμ Μούρθια | 34 | 13 | 8 | 13 | 42:35 | 47 |
9
|
Λινένσε | 34 | 12 | 11 | 11 | 35:33 | 47 |
10
|
Club Atlético Antoniano | 34 | 12 | 10 | 12 | 32:40 | 46 |
11
|
CP La Unión | 34 | 14 | 4 | 16 | 36:36 | 43 |
12
|
Καντίζ | 34 | 10 | 12 | 12 | 41:43 | 42 |
13
|
Μαντσέγκο Σιουντάντ Ρεάλ | 34 | 9 | 14 | 11 | 29:36 | 41 |
14
|
Μενόρ Κλαμπ | 34 | 9 | 13 | 12 | 20:28 | 40 |
15
|
Πάλο | 34 | 8 | 12 | 14 | 26:36 | 36 |
16
|
Σαν Ρόκε | 34 | 9 | 9 | 16 | 34:39 | 36 |
17
|
Βελέζ | 34 | 7 | 11 | 16 | 31:61 | 29 |
18
|
Καρταγένα ΙΙ | 34 | 4 | 11 | 19 | 25:51 | 23 |
Segunda Federacion 23/24, Group 5: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα | 34 | 17 | 10 | 7 | 46:27 | 61 |
2
|
Ντε Λος Ρέγιες | 34 | 16 | 13 | 5 | 61:26 | 61 |
3
|
Νουμάνθια | 34 | 18 | 6 | 10 | 51:39 | 60 |
4
|
Χετάφε Β´ | 34 | 15 | 12 | 7 | 41:32 | 57 |
5
|
CD Atlético Paso | 34 | 15 | 11 | 8 | 28:21 | 56 |
6
|
Κασερένο | 34 | 12 | 13 | 9 | 43:37 | 49 |
7
|
Ουνιόν Αντάρβε | 34 | 12 | 12 | 10 | 44:44 | 48 |
8
|
Ναβαλκαρνέρο | 34 | 11 | 13 | 10 | 34:35 | 46 |
9
|
Ταλαβέρα Ντε Λα Ρέινα | 34 | 12 | 10 | 12 | 31:27 | 46 |
10
|
Ντ. Γουαδαλαχάρα | 34 | 14 | 4 | 16 | 46:53 | 46 |
11
|
Βιλλανόβενσε | 34 | 12 | 8 | 14 | 35:35 | 44 |
12
|
CD Ursaria | 34 | 12 | 8 | 14 | 34:39 | 44 |
13
|
CD Illescas | 34 | 11 | 11 | 12 | 34:32 | 44 |
14
|
Γιαρενένσε | 34 | 12 | 8 | 14 | 31:36 | 44 |
15
|
Σαν Φερνάντο | 34 | 9 | 11 | 14 | 31:43 | 38 |
16
|
Μπανταχόθ | 34 | 8 | 13 | 13 | 35:39 | 37 |
17
|
Μενσαζέρο | 34 | 5 | 10 | 19 | 28:58 | 25 |
18
|
Μοντίγιο | 34 | 6 | 5 | 23 | 28:58 | 23 |