Βόλγα Ουλιανόβσκ - Κουρσκ , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Βόλγα Ουλιανόβσκ
Club Friendly Games | |||
2024-06-28 | Ρότορ - Βόλγα Ουλιανόβσκ | 2 - 0 | |
2. Liga, Division A | |||
Γύρος 18 | |||
2024-06-09 | Βόλγα Ουλιανόβσκ - Μασχούκ-Κμβ Πιατογκόρσκ | 1 - 0 | |
Γύρος 17 | |||
2024-06-02 | Τεκστιλσχίκ Ιβανόβο - Βόλγα Ουλιανόβσκ | 1 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-29 | Βόλγα Ουλιανόβσκ - Κουρσκ | 3 - 0 | |
Γύρος 16 | |||
2024-05-25 | Βόλγα Ουλιανόβσκ - Torpedo Miass | 4 - 0 |
Βόλγα Ουλιανόβσκ - Κουρσκ
Ρωσία, 2. Liga, Division A, αγώνα Βόλγα Ουλιανόβσκ - Κουρσκ, ώρα έναρξης 2024-03-23 11:00:00 διεθνής ώρα.
Βόλγα Ουλιανόβσκ και Κουρσκ συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. Liga, Division A, Ρωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Κουρσκ
Club Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-07-01 | Ντιναμό Μπρζάνσκ - Κουρσκ | - | |
2. Liga, Division A | |||
Γύρος 18 | |||
2024-06-09 | Κουρσκ - Ίρτις | 1 - 1 | |
Γύρος 17 | |||
2024-06-02 | Ντζερζίνσκ - Κουρσκ | 1 - 3 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-29 | Βόλγα Ουλιανόβσκ - Κουρσκ | 3 - 0 | |
Γύρος 16 | |||
2024-05-25 | Κουρσκ - Μασχούκ-Κμβ Πιατογκόρσκ | 2 - 0 | |
Γύρος 15 | |||
2024-05-19 | Τεκστιλσχίκ Ιβανόβο - Κουρσκ | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
Stage 1, Group Gold: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κρασνοντάρ 2 | 18 | 9 | 6 | 3 | 27:20 | 33 |
2
|
Ούφα | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:10 | 31 |
3
|
Ρότορ | 18 | 7 | 7 | 4 | 21:17 | 28 |
4
|
Μουρόμ | 18 | 6 | 6 | 6 | 24:26 | 24 |
5
|
Βέλες | 18 | 6 | 6 | 6 | 16:21 | 24 |
6
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 6 | 5 | 7 | 23:21 | 23 |
7
|
Βόλγα Ουλιανόβσκ | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:18 | 23 |
8
|
Ίρτις | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:15 | 23 |
9
|
Ντιναμό Μπρζάνσκ | 18 | 6 | 4 | 8 | 18:22 | 22 |
10
|
Σπάρτακ Κοστρόμα | 18 | 3 | 4 | 11 | 13:25 | 13 |
Stage 1, Group Silver: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Novosibirsk | 18 | 10 | 5 | 3 | 22:13 | 35 |
2
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 9 | 5 | 4 | 17:13 | 32 |
3
|
Μεταλούργκ Λιπέτσκ | 18 | 7 | 6 | 5 | 19:20 | 27 |
4
|
Τσελιαμπίνσκ | 18 | 7 | 5 | 6 | 19:16 | 26 |
5
|
Τεκστιλσχίκ Ιβανόβο | 18 | 6 | 7 | 5 | 25:18 | 25 |
6
|
Κουρσκ | 18 | 7 | 4 | 7 | 27:19 | 25 |
7
|
Forte Taganrog | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:27 | 24 |
8
|
Άμκαρ Περμ | 18 | 6 | 6 | 6 | 19:17 | 24 |
9
|
Σερτάνοβο Μόσχας | 18 | 5 | 7 | 6 | 21:18 | 22 |
10
|
Σαλούτ Μπελγορό | 18 | 1 | 2 | 15 | 14:46 | 5 |
Stage 2, Group Gold: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ούφα | 18 | 9 | 6 | 3 | 26:9 | 33 |
2
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 8 | 7 | 3 | 25:17 | 31 |
3
|
FC Novosibirsk | 18 | 6 | 9 | 3 | 18:13 | 27 |
4
|
Τσελιαμπίνσκ | 18 | 6 | 7 | 5 | 23:19 | 25 |
5
|
Ρότορ | 18 | 7 | 4 | 7 | 20:20 | 25 |
6
|
Βέλες | 18 | 7 | 4 | 7 | 15:16 | 25 |
7
|
Κρασνοντάρ 2 | 18 | 5 | 6 | 7 | 15:24 | 21 |
8
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 5 | 5 | 8 | 25:23 | 20 |
9
|
Μουρόμ | 18 | 5 | 5 | 8 | 20:27 | 20 |
10
|
Μεταλούργκ Λιπέτσκ | 18 | 3 | 5 | 10 | 9:28 | 14 |
Stage 2, Group Silver: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτακ Κοστρόμα | 18 | 10 | 5 | 3 | 24:9 | 35 |
2
|
Τεκστιλσχίκ Ιβανόβο | 18 | 6 | 10 | 2 | 17:13 | 28 |
3
|
Καλούγκα | 18 | 7 | 6 | 5 | 30:26 | 27 |
4
|
Κουρσκ | 18 | 8 | 3 | 7 | 18:19 | 27 |
5
|
Ίρτις | 18 | 6 | 8 | 4 | 18:16 | 26 |
6
|
Βόλγα Ουλιανόβσκ | 18 | 6 | 5 | 7 | 24:15 | 23 |
7
|
Μασχούκ-Κμβ Πιατογκόρσκ | 18 | 6 | 4 | 8 | 14:20 | 22 |
8
|
Ντζερζίνσκ | 18 | 5 | 6 | 7 | 17:23 | 21 |
9
|
Torpedo Miass | 18 | 4 | 5 | 9 | 16:26 | 17 |
10
|
Ντιναμό Μπρζάνσκ | 18 | 3 | 6 | 9 | 18:29 | 15 |