AS Avântul Bistrița - CS Recolta Dănceu (2-4), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: AS Avântul Bistrița
Liga 4 Mehedinti | |||
Γύρος 7 | |||
2024-06-16 | AS Voința Oprișor - AS Avântul Bistrița | 3 - 4 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-02 | AS Avântul Bistrița - CS Viitorul Cujmir | 3 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-26 | CSL Gogoșu - AS Avântul Bistrița | 6 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-12 | AS Avântul Bistrița - AS Inter Salcia | 2 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-04-28 | CS Viitorul Dârvari - AS Avântul Bistrița | 1 - 3 |
AS Avântul Bistrița - CS Recolta Dănceu
Romania Amateur, Liga 4 Mehedinti, αγώνα AS Avântul Bistrița - CS Recolta Dănceu, ώρα έναρξης 2024-03-24 13:00:47 διεθνής ώρα.
AS Avântul Bistrița και CS Recolta Dănceu συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 4 Mehedinti, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: CS Recolta Dănceu
Liga 4 Mehedinti | |||
Γύρος 10 | |||
2024-06-05 | CS Recolta Dănceu - CS Victoria Vînju Mare | ακυρώθηκε | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-01 | CS Drobeta 2024 - CS Recolta Dănceu | ακυρώθηκε | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-25 | CS Recolta Dănceu - ACS Viitorul Severin | 3 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-18 | CS Recolta Dănceu - AS Strehaia | 4 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-15 | CS Pandurii Cerneți - CS Recolta Dănceu | 2 - 7 |
Βαθμολογίες
Liga 4 Mehedinti - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Drobeta 2024 | 20 | 17 | 2 | 1 | 124:10 | 53 |
2
|
CS Pandurii Cerneți | 20 | 17 | 1 | 2 | 67:23 | 52 |
3
|
AS Strehaia | 20 | 12 | 3 | 5 | 60:30 | 39 |
4
|
CS Sănătatea Breznița Ocol | 20 | 10 | 2 | 8 | 57:37 | 32 |
5
|
AS Noapteșa | 20 | 9 | 3 | 8 | 49:59 | 30 |
6
|
AS Victoria Strehaia | 20 | 8 | 3 | 9 | 38:40 | 27 |
7
|
AS Coșuștea Căzănești | 20 | 8 | 1 | 11 | 55:78 | 25 |
8
|
AS Decebal Eșelnita | 20 | 7 | 1 | 12 | 37:51 | 22 |
9
|
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican | 20 | 4 | 2 | 14 | 31:81 | 14 |
10
|
ACS CFR Turnu Severin 1943 | 20 | 4 | 1 | 15 | 17:71 | 13 |
11
|
AS Viitorul Grozești | 20 | 4 | 1 | 15 | 43:98 | 13 |
Liga 4 Mehedinti - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Viitorul Severin | 18 | 16 | 2 | 0 | 112:17 | 50 |
2
|
CS Recolta Dănceu | 18 | 15 | 2 | 1 | 108:21 | 47 |
3
|
CS Victoria Vînju Mare | 18 | 12 | 2 | 4 | 60:22 | 38 |
4
|
CS Viitorul Cujmir | 18 | 12 | 0 | 6 | 60:31 | 36 |
5
|
CSL Gogoșu | 18 | 8 | 0 | 10 | 51:57 | 24 |
6
|
AS Avântul Bistrița | 18 | 7 | 2 | 9 | 35:65 | 23 |
7
|
AS Inter Salcia | 18 | 7 | 1 | 10 | 40:38 | 22 |
8
|
CS Viitorul Dârvari | 18 | 4 | 1 | 13 | 35:105 | 13 |
9
|
AS Unirea 2023 Gârla Mare | 18 | 2 | 2 | 14 | 24:85 | 8 |
10
|
AS Voința Oprișor | 18 | 1 | 0 | 17 | 17:101 | 3 |
Liga 4 Mehedinti - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Viitorul Severin | 10 | 9 | 0 | 1 | 35:10 | 37 |
2
|
CS Drobeta 2024 | 10 | 6 | 2 | 2 | 31:14 | 32 |
3
|
CS Recolta Dănceu | 10 | 6 | 2 | 2 | 35:19 | 25 |
4
|
CS Pandurii Cerneți | 10 | 3 | 2 | 5 | 22:33 | 15 |
5
|
AS Strehaia | 10 | 1 | 2 | 7 | 12:32 | 6 |
6
|
CS Victoria Vînju Mare | 10 | 1 | 0 | 9 | 13:40 | 4 |
Liga 4 Mehedinti - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AS Strehaia | ||||||
|
CS Pandurii Cerneți | ||||||
|
ACS Viitorul Severin | ||||||
|
CS Drobeta 2024 | ||||||
|
CS Victoria Vînju Mare | ||||||
|
CS Recolta Dănceu |
Liga 4 Mehedinti - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AS Strehaia | ||||||
|
CS Pandurii Cerneți | ||||||
|
ACS Viitorul Severin | ||||||
|
CS Drobeta 2024 | ||||||
|
CS Victoria Vînju Mare | ||||||
|
CS Recolta Dănceu |
Liga 4 Mehedinti - Playout Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Sănătatea Breznița Ocol | 5 | 4 | 0 | 1 | 14:5 | 44 |
2
|
AS Noapteșa | 5 | 4 | 0 | 1 | 17:8 | 42 |
3
|
AS Decebal Eșelnita | 6 | 4 | 1 | 1 | 16:11 | 35 |
4
|
AS Victoria Strehaia | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 34 |
5
|
AS Coșuștea Căzănești | 5 | 2 | 0 | 3 | 9:12 | 31 |
6
|
AS Viitorul Grozești | 5 | 1 | 0 | 4 | 8:21 | 16 |
7
|
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican | 5 | 0 | 0 | 5 | 4:13 | 14 |
Liga 4 Mehedinti - Playout Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Viitorul Cujmir | 5 | 3 | 1 | 1 | 11:8 | 46 |
2
|
CSL Gogoșu | 5 | 4 | 0 | 1 | 26:9 | 36 |
3
|
AS Avântul Bistrița | 5 | 3 | 1 | 1 | 14:12 | 33 |
4
|
AS Inter Salcia | 5 | 3 | 1 | 1 | 18:12 | 32 |
5
|
CS Viitorul Dârvari | 6 | 2 | 0 | 4 | 16:19 | 19 |
6
|
AS Unirea 2023 Gârla Mare | 5 | 1 | 1 | 3 | 14:18 | 12 |
7
|
AS Voința Oprișor | 5 | 0 | 0 | 5 | 8:29 | 3 |
Liga 4 Mehedinti - Playout Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AS Viitorul Grozești | ||||||
|
AS Coșuștea Căzănești | ||||||
|
AS Noapteșa | ||||||
|
CS Sănătatea Breznița Ocol | ||||||
|
AS Decebal Eșelnita | ||||||
|
AS Victoria Strehaia | ||||||
|
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican |
Liga 4 Mehedinti - Playout Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Viitorul Dârvari | ||||||
|
AS Inter Salcia | ||||||
|
CS Viitorul Cujmir | ||||||
|
AS Avântul Bistrița | ||||||
|
AS Unirea 2023 Gârla Mare | ||||||
|
AS Voința Oprișor | ||||||
|
CSL Gogoșu |
Liga 4 Mehedinti - Playout Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AS Viitorul Grozești | ||||||
|
AS Coșuștea Căzănești | ||||||
|
AS Noapteșa | ||||||
|
CS Sănătatea Breznița Ocol | ||||||
|
AS Decebal Eșelnita | ||||||
|
AS Victoria Strehaia | ||||||
|
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican |
Liga 4 Mehedinti - Playout Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Viitorul Dârvari | ||||||
|
AS Inter Salcia | ||||||
|
CS Viitorul Cujmir | ||||||
|
AS Avântul Bistrița | ||||||
|
AS Unirea 2023 Gârla Mare | ||||||
|
AS Voința Oprișor | ||||||
|
CSL Gogoșu |