AS Internațional Brebeni - CSO FC Olt Scornicești II (3-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: AS Internațional Brebeni
Liga 5 Olt | |||
Γύρος 22 | |||
2024-05-12 | AS Internațional Brebeni - ACS Valea Oltului Ipotești | 3 - 6 | |
Γύρος 21 | |||
2024-04-28 | AS Vulturelul Poboru - AS Internațional Brebeni | 7 - 2 | |
Γύρος 20 | |||
2024-04-21 | AS Internațional Brebeni - AS Milcov 2020 | 1 - 0 | |
Γύρος 19 | |||
2024-04-14 | AS Voința Margineni - AS Internațional Brebeni | ακυρώθηκε | |
Γύρος 18 | |||
2024-04-07 | AS Internațional Brebeni - CSC Viitorul Bărăști | 1 - 5 |
AS Internațional Brebeni - CSO FC Olt Scornicești II
Romania Amateur, Liga 5 Olt, αγώνα AS Internațional Brebeni - CSO FC Olt Scornicești II, ώρα έναρξης 2024-03-24 12:30:23 διεθνής ώρα.
AS Internațional Brebeni και CSO FC Olt Scornicești II συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Olt, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: CSO FC Olt Scornicești II
Liga 5 Olt | |||
Γύρος 22 | |||
2024-05-12 | CSO FC Olt Scornicești II - AS Milcov 2020 | 2 - 3 | |
Γύρος 21 | |||
2024-04-28 | AS Voința Margineni - CSO FC Olt Scornicești II | 1 - 6 | |
Γύρος 20 | |||
2024-04-21 | CSO FC Olt Scornicești II - CSC Viitorul Bărăști | 0 - 6 | |
Γύρος 19 | |||
2024-04-14 | ACS Lupii Profa - CSO FC Olt Scornicești II | ακυρώθηκε | |
Γύρος 18 | |||
2024-04-07 | AS Recolta Balteni - CSO FC Olt Scornicești II | 3 - 0 |
Βαθμολογίες
Liga 5 Olt - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Lupii Profa | 22 | 21 | 0 | 1 | 133:20 | 63 |
2
|
ACS Valea Oltului Ipotești | 22 | 18 | 1 | 3 | 78:35 | 55 |
3
|
CSC Viitorul Bărăști | 22 | 16 | 1 | 5 | 83:41 | 49 |
4
|
ACS Dârjovul Valea Mare | 22 | 15 | 1 | 6 | 70:43 | 46 |
5
|
AS Internațional Brebeni | 22 | 13 | 0 | 9 | 60:51 | 39 |
6
|
AS Milcov 2020 | 22 | 13 | 0 | 9 | 58:47 | 39 |
7
|
CSO FC Olt Scornicești II | 22 | 8 | 1 | 13 | 40:55 | 25 |
8
|
AS Voința Margineni | 22 | 6 | 3 | 13 | 41:64 | 21 |
9
|
AS Vulturelul Poboru | 22 | 6 | 0 | 16 | 38:68 | 18 |
10
|
AS Recolta Movileni | 22 | 6 | 1 | 15 | 27:67 | 16 |
11
|
AS Recolta Balteni | 22 | 4 | 2 | 16 | 30:74 | 14 |
12
|
AS Avântul Oporelu | 22 | 0 | 2 | 20 | 17:110 | 2 |
Liga 5 Olt - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Voineasa | 20 | 15 | 2 | 3 | 85:39 | 47 |
2
|
AS Ceramica Oboga | 20 | 14 | 3 | 3 | 58:29 | 45 |
3
|
AS FC Birza | 20 | 14 | 0 | 6 | 55:40 | 42 |
4
|
ACS Victoria Dobrun | 20 | 11 | 2 | 7 | 54:40 | 35 |
5
|
AS Viitorul Leotești | 20 | 10 | 1 | 9 | 41:39 | 31 |
6
|
AS Speranța Sopârlița 2020 | 20 | 9 | 2 | 9 | 42:42 | 29 |
7
|
AS Rapid Piatra Olt | 20 | 8 | 4 | 8 | 44:34 | 28 |
8
|
AS Morunglav | 20 | 8 | 3 | 9 | 37:38 | 27 |
9
|
AS Branco Brâncoveni | 20 | 5 | 3 | 12 | 33:53 | 18 |
10
|
ACS Haiducii Iancu Jianu | 20 | 4 | 3 | 13 | 27:59 | 15 |
11
|
ACS Atletico Dranovatu | 20 | 0 | 1 | 19 | 15:78 | 1 |
Liga 5 Olt - Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Șoimii Draghiceni | 22 | 16 | 1 | 5 | 66:28 | 49 |
2
|
AS Recolta Urzica | 22 | 15 | 3 | 4 | 60:23 | 48 |
3
|
ACS Gloria Vișina Veche | 22 | 13 | 6 | 3 | 65:29 | 45 |
4
|
AS Scărișoara | 22 | 13 | 3 | 6 | 64:38 | 42 |
5
|
ACS Oltul Tia Mare | 22 | 13 | 1 | 8 | 49:44 | 40 |
6
|
AS Columna Traian | 22 | 11 | 2 | 9 | 55:50 | 35 |
7
|
AS Viitorul Vladila | 22 | 8 | 4 | 10 | 55:55 | 28 |
8
|
AS Unirea Stoenești | 22 | 9 | 0 | 13 | 54:53 | 27 |
9
|
AS Cetatea Noua Vadastra | 22 | 6 | 3 | 13 | 44:51 | 21 |
10
|
AS Victoria Ianca | 22 | 6 | 2 | 14 | 53:87 | 20 |
11
|
AS Vădăstrița | 22 | 5 | 0 | 17 | 34:77 | 15 |
12
|
ACS Valea Oltului Cilieni | 22 | 3 | 3 | 16 | 47:111 | 12 |
Liga 5 Olt - Seria 1, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Lupii Profa | 5 | 5 | 0 | 0 | 22:6 | 78 |
2
|
CSC Viitorul Bărăști | 6 | 4 | 0 | 2 | 20:17 | 61 |
3
|
ACS Valea Oltului Ipotești | 6 | 2 | 0 | 4 | 17:22 | 61 |
4
|
ACS Dârjovul Valea Mare | 5 | 0 | 0 | 5 | 6:20 | 46 |
Liga 5 Olt - Seria 1, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACS Valea Oltului Ipotești | ||||||
|
ACS Lupii Profa | ||||||
|
CSC Viitorul Bărăști | ||||||
|
ACS Dârjovul Valea Mare |
Liga 5 Olt - Seria 1, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACS Valea Oltului Ipotești | ||||||
|
ACS Lupii Profa | ||||||
|
CSC Viitorul Bărăști | ||||||
|
ACS Dârjovul Valea Mare |