CS Recolta Dănceu - AS Voința Oprișor , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: CS Recolta Dănceu
Liga 4 Mehedinti | |||
Γύρος 10 | |||
2024-06-05 | CS Recolta Dănceu - CS Victoria Vînju Mare | ακυρώθηκε | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-01 | CS Drobeta 2024 - CS Recolta Dănceu | ακυρώθηκε | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-25 | CS Recolta Dănceu - ACS Viitorul Severin | 3 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-18 | CS Recolta Dănceu - AS Strehaia | 4 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-15 | CS Pandurii Cerneți - CS Recolta Dănceu | 2 - 7 |
CS Recolta Dănceu - AS Voința Oprișor
Romania Amateur, Liga 4 Mehedinti, αγώνα CS Recolta Dănceu - AS Voința Oprișor, ώρα έναρξης 2024-03-30 09:00:47 διεθνής ώρα.
CS Recolta Dănceu και AS Voința Oprișor συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 4 Mehedinti, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: AS Voința Oprișor
Liga 4 Mehedinti | |||
Γύρος 7 | |||
2024-06-16 | AS Voința Oprișor - AS Avântul Bistrița | 3 - 4 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-02 | AS Inter Salcia - AS Voința Oprișor | ακυρώθηκε | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-26 | AS Voința Oprișor - CS Viitorul Dârvari | 2 - 5 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-19 | AS Unirea 2023 Gârla Mare - AS Voința Oprișor | 6 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-04-28 | AS Voința Oprișor - CS Viitorul Cujmir | ακυρώθηκε |
Βαθμολογίες
Liga 4 Mehedinti - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Drobeta 2024 | 20 | 17 | 2 | 1 | 124:10 | 53 |
2
|
CS Pandurii Cerneți | 20 | 17 | 1 | 2 | 67:23 | 52 |
3
|
AS Strehaia | 20 | 12 | 3 | 5 | 60:30 | 39 |
4
|
CS Sănătatea Breznița Ocol | 20 | 10 | 2 | 8 | 57:37 | 32 |
5
|
AS Noapteșa | 20 | 9 | 3 | 8 | 49:59 | 30 |
6
|
AS Victoria Strehaia | 20 | 8 | 3 | 9 | 38:40 | 27 |
7
|
AS Coșuștea Căzănești | 20 | 8 | 1 | 11 | 55:78 | 25 |
8
|
AS Decebal Eșelnita | 20 | 7 | 1 | 12 | 37:51 | 22 |
9
|
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican | 20 | 4 | 2 | 14 | 31:81 | 14 |
10
|
ACS CFR Turnu Severin 1943 | 20 | 4 | 1 | 15 | 17:71 | 13 |
11
|
AS Viitorul Grozești | 20 | 4 | 1 | 15 | 43:98 | 13 |
Liga 4 Mehedinti - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Viitorul Severin | 18 | 16 | 2 | 0 | 112:17 | 50 |
2
|
CS Recolta Dănceu | 18 | 15 | 2 | 1 | 108:21 | 47 |
3
|
CS Victoria Vînju Mare | 18 | 12 | 2 | 4 | 60:22 | 38 |
4
|
CS Viitorul Cujmir | 18 | 12 | 0 | 6 | 60:31 | 36 |
5
|
CSL Gogoșu | 18 | 8 | 0 | 10 | 51:57 | 24 |
6
|
AS Avântul Bistrița | 18 | 7 | 2 | 9 | 35:65 | 23 |
7
|
AS Inter Salcia | 18 | 7 | 1 | 10 | 40:38 | 22 |
8
|
CS Viitorul Dârvari | 18 | 4 | 1 | 13 | 35:105 | 13 |
9
|
AS Unirea 2023 Gârla Mare | 18 | 2 | 2 | 14 | 24:85 | 8 |
10
|
AS Voința Oprișor | 18 | 1 | 0 | 17 | 17:101 | 3 |
Liga 4 Mehedinti - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Viitorul Severin | 10 | 9 | 0 | 1 | 35:10 | 37 |
2
|
CS Drobeta 2024 | 10 | 6 | 2 | 2 | 31:14 | 32 |
3
|
CS Recolta Dănceu | 10 | 6 | 2 | 2 | 35:19 | 25 |
4
|
CS Pandurii Cerneți | 10 | 3 | 2 | 5 | 22:33 | 15 |
5
|
AS Strehaia | 10 | 1 | 2 | 7 | 12:32 | 6 |
6
|
CS Victoria Vînju Mare | 10 | 1 | 0 | 9 | 13:40 | 4 |
Liga 4 Mehedinti - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AS Strehaia | ||||||
|
CS Pandurii Cerneți | ||||||
|
ACS Viitorul Severin | ||||||
|
CS Drobeta 2024 | ||||||
|
CS Victoria Vînju Mare | ||||||
|
CS Recolta Dănceu |
Liga 4 Mehedinti - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AS Strehaia | ||||||
|
CS Pandurii Cerneți | ||||||
|
ACS Viitorul Severin | ||||||
|
CS Drobeta 2024 | ||||||
|
CS Victoria Vînju Mare | ||||||
|
CS Recolta Dănceu |
Liga 4 Mehedinti - Playout Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Sănătatea Breznița Ocol | 5 | 4 | 0 | 1 | 14:5 | 44 |
2
|
AS Noapteșa | 5 | 4 | 0 | 1 | 17:8 | 42 |
3
|
AS Decebal Eșelnita | 6 | 4 | 1 | 1 | 16:11 | 35 |
4
|
AS Victoria Strehaia | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 34 |
5
|
AS Coșuștea Căzănești | 5 | 2 | 0 | 3 | 9:12 | 31 |
6
|
AS Viitorul Grozești | 5 | 1 | 0 | 4 | 8:21 | 16 |
7
|
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican | 5 | 0 | 0 | 5 | 4:13 | 14 |
Liga 4 Mehedinti - Playout Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Viitorul Cujmir | 5 | 3 | 1 | 1 | 11:8 | 46 |
2
|
CSL Gogoșu | 5 | 4 | 0 | 1 | 26:9 | 36 |
3
|
AS Avântul Bistrița | 5 | 3 | 1 | 1 | 14:12 | 33 |
4
|
AS Inter Salcia | 5 | 3 | 1 | 1 | 18:12 | 32 |
5
|
CS Viitorul Dârvari | 6 | 2 | 0 | 4 | 16:19 | 19 |
6
|
AS Unirea 2023 Gârla Mare | 5 | 1 | 1 | 3 | 14:18 | 12 |
7
|
AS Voința Oprișor | 5 | 0 | 0 | 5 | 8:29 | 3 |
Liga 4 Mehedinti - Playout Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AS Viitorul Grozești | ||||||
|
AS Coșuștea Căzănești | ||||||
|
AS Noapteșa | ||||||
|
CS Sănătatea Breznița Ocol | ||||||
|
AS Decebal Eșelnita | ||||||
|
AS Victoria Strehaia | ||||||
|
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican |
Liga 4 Mehedinti - Playout Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Viitorul Dârvari | ||||||
|
AS Inter Salcia | ||||||
|
CS Viitorul Cujmir | ||||||
|
AS Avântul Bistrița | ||||||
|
AS Unirea 2023 Gârla Mare | ||||||
|
AS Voința Oprișor | ||||||
|
CSL Gogoșu |
Liga 4 Mehedinti - Playout Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AS Viitorul Grozești | ||||||
|
AS Coșuștea Căzănești | ||||||
|
AS Noapteșa | ||||||
|
CS Sănătatea Breznița Ocol | ||||||
|
AS Decebal Eșelnita | ||||||
|
AS Victoria Strehaia | ||||||
|
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican |
Liga 4 Mehedinti - Playout Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Viitorul Dârvari | ||||||
|
AS Inter Salcia | ||||||
|
CS Viitorul Cujmir | ||||||
|
AS Avântul Bistrița | ||||||
|
AS Unirea 2023 Gârla Mare | ||||||
|
AS Voința Oprișor | ||||||
|
CSL Gogoșu |