NK IB 1975 Ljubljana - Rudar Trbovlje (6-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK IB 1975 Ljubljana
Regionalna Ljubljanska Liga | |||
Γύρος 19 | |||
2024-04-20 | NK Trebnje - NK IB 1975 Ljubljana | 2 - 0 | |
Γύρος 16 | |||
2024-03-30 | NK IB 1975 Ljubljana - Rudar Trbovlje | 6 - 1 | |
Γύρος 15 | |||
2024-03-24 | Ιβάνκνα Γκόροτσα - NK IB 1975 Ljubljana | ακυρώθηκε | |
Γύρος 14 | |||
2024-03-17 | NK IB 1975 Ljubljana - OŠ Olimpija Ljubljana | 2 - 1 | |
Γύρος 13 | |||
2023-11-18 | NK IB 1975 Ljubljana - NK Cockta Kresnice | 1 - 0 |
NK IB 1975 Ljubljana - Rudar Trbovlje
Slovenia Amateur, Regionalna Ljubljanska Liga, αγώνα NK IB 1975 Ljubljana - Rudar Trbovlje, ώρα έναρξης 2024-03-30 15:00:22 διεθνής ώρα.
NK IB 1975 Ljubljana και Rudar Trbovlje συμμετέχει στο πρωτάθλημα Regionalna Ljubljanska Liga, Slovenia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Rudar Trbovlje
3. SNL vzhod | |||
Γύρος 2 | |||
2024-08-24 | Ζεσένισε - Rudar Trbovlje | - | |
Regionalna Ljubljanska Liga | |||
Γύρος 19 | |||
2024-04-20 | Rudar Trbovlje - NK Svoboda Kisovec | 4 - 1 | |
Γύρος 16 | |||
2024-03-30 | NK IB 1975 Ljubljana - Rudar Trbovlje | 6 - 1 | |
Γύρος 15 | |||
2024-03-24 | Rudar Trbovlje - NK Jevnica | ακυρώθηκε | |
Γύρος 14 | |||
2024-03-17 | NK Trebnje - Rudar Trbovlje | 0 - 1 | |
Slovenia Cup | |||
Γύρος 6 | |||
2023-11-25 | Rudar Trbovlje - Ζεσένισε | 1 - 4 |
Βαθμολογίες
Regionalna Ljubljanska Liga 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ŠD NK Ljubljana | 19 | 14 | 2 | 3 | 68:31 | 44 |
2
|
Rudar Trbovlje | 19 | 14 | 1 | 4 | 50:27 | 43 |
3
|
NK IB 1975 Ljubljana | 19 | 12 | 3 | 4 | 49:20 | 39 |
4
|
NK Zagorje | 19 | 12 | 2 | 5 | 48:19 | 38 |
5
|
NŠ Bela krajina | 20 | 10 | 3 | 7 | 34:22 | 33 |
6
|
NK Trebnje | 19 | 9 | 4 | 6 | 34:29 | 31 |
7
|
NK Anton Kamnik | 19 | 8 | 3 | 8 | 35:41 | 27 |
8
|
NK Svoboda Kisovec | 19 | 8 | 3 | 8 | 35:29 | 27 |
9
|
NK Arne Tabor 69 Ljubljana | 19 | 8 | 2 | 9 | 31:25 | 26 |
10
|
NK Cockta Kresnice | 19 | 6 | 5 | 8 | 21:28 | 23 |
11
|
NK Jevnica | 18 | 4 | 3 | 11 | 29:45 | 15 |
12
|
Ιβάνκνα Γκόροτσα | 17 | 4 | 3 | 10 | 16:37 | 15 |
13
|
NK Mengo 28 Mengeš | 18 | 3 | 0 | 15 | 14:58 | 9 |
14
|
OŠ Olimpija Ljubljana | 20 | 2 | 2 | 16 | 11:64 | 8 |