Ποδόσφαιρο / Τσεχία / 1. Liga, Women /

Βικτόρια Πλζεν - Λοκομοτίβα Μπρνο Χόρνι Χερσπάις (4-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές

Σειρά 8

Γενικός

fc-viktoria-plzen Βικτόρια Πλζεν + lokomotiva-brno-horni-herspice Λοκομοτίβα Μπρνο Χόρνι Χερσπάις Less than 4.5 cards 10 από 10

fc-viktoria-plzen Βικτόρια Πλζεν Χωρίς νίκες 4

fc-viktoria-plzen Βικτόρια Πλζεν Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 9

lokomotiva-brno-horni-herspice Λοκομοτίβα Μπρνο Χόρνι Χερσπάις Χωρίς νίκες 5

lokomotiva-brno-horni-herspice Λοκομοτίβα Μπρνο Χόρνι Χερσπάις Δεν σκοραρε κανένα γκολ 5

lokomotiva-brno-horni-herspice Λοκομοτίβα Μπρνο Χόρνι Χερσπάις Πρώτη να παραδοθεί 4 από 5

lokomotiva-brno-horni-herspice Λοκομοτίβα Μπρνο Χόρνι Χερσπάις Ηττημένος 1ου ημιχρόνου 4 από 5

Προσωπικές συναντήσεις

Βικτόρια Πλζεν - Λοκομοτίβα Μπρνο Χόρνι Χερσπάις

Τσεχία, 1. Liga, Women, αγώνα Βικτόρια Πλζεν - Λοκομοτίβα Μπρνο Χόρνι Χερσπάις, ώρα έναρξης 2024-03-30 11:00:00 διεθνής ώρα.

Βικτόρια Πλζεν και Λοκομοτίβα Μπρνο Χόρνι Χερσπάις συμμετέχει στο πρωτάθλημα 1. Liga, Women, Τσεχία.

Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:

6
Λοκομοτίβα Μπρνο Χόρνι Χερσπάις Λοκομοτίβα Μπρνο Χόρνι Χερσπάις 14 3 1 10 6:52 10