Μουρόμ - Ούφα (1-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Μουρόμ
2. Liga, Division A | |||
Γύρος 18 | |||
2024-06-08 | Μουρόμ - Μεταλούργκ Λιπέτσκ | 0 - 1 | |
Γύρος 17 | |||
2024-06-03 | Τσελιαμπίνσκ - Μουρόμ | 1 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-30 | Μουρόμ - Chayka Peschanokopskoye | 4 - 3 | |
Γύρος 16 | |||
2024-05-26 | Μουρόμ - Rodina 2 Moscow | 1 - 0 | |
Γύρος 15 | |||
2024-05-19 | Μουρόμ - Βέλες | 0 - 1 |
Σειρά 9
Γενικός
Ούφα Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 7
Ούφα Χωρίς Ήττες 13
Ούφα Λιγότερο από 2.5 γκολ 4 από 5
Ούφα Less than 4.5 cards 10 από 10
Μουρόμ Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Μουρόμ Χωρίς Ήττες 4
Μουρόμ Χωρίς νίκες 4
Μουρόμ Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 6
Μουρόμ Πρώτη να παραδοθεί 7 από 9
Μουρόμ Less than 4.5 cards 9 από 9
Μουρόμ - Ούφα
Ρωσία, 2. Liga, Division A, αγώνα Μουρόμ - Ούφα, ώρα έναρξης 2024-04-03 15:00:00 διεθνής ώρα.
Μουρόμ και Ούφα συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. Liga, Division A, Ρωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ούφα
2. Liga, Division A | |||
Γύρος 18 | |||
2024-06-08 | Ούφα - Ρότορ | 0 - 0 | |
Γύρος 17 | |||
2024-06-03 | Κρασνοντάρ 2 - Ούφα | 0 - 4 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-30 | Rodina 2 Moscow - Ούφα | 0 - 0 | |
Γύρος 16 | |||
2024-05-26 | Ούφα - Μεταλούργκ Λιπέτσκ | 6 - 0 | |
Γύρος 15 | |||
2024-05-19 | Τσελιαμπίνσκ - Ούφα | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
Stage 1, Group Gold: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κρασνοντάρ 2 | 18 | 9 | 6 | 3 | 27:20 | 33 |
2
|
Ούφα | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:10 | 31 |
3
|
Ρότορ | 18 | 7 | 7 | 4 | 21:17 | 28 |
4
|
Μουρόμ | 18 | 6 | 6 | 6 | 24:26 | 24 |
5
|
Βέλες | 18 | 6 | 6 | 6 | 16:21 | 24 |
6
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 6 | 5 | 7 | 23:21 | 23 |
7
|
Βόλγα Ουλιανόβσκ | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:18 | 23 |
8
|
Ίρτις | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:15 | 23 |
9
|
Ντιναμό Μπρζάνσκ | 18 | 6 | 4 | 8 | 18:22 | 22 |
10
|
Σπάρτακ Κοστρόμα | 18 | 3 | 4 | 11 | 13:25 | 13 |
Stage 1, Group Silver: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Novosibirsk | 18 | 10 | 5 | 3 | 22:13 | 35 |
2
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 9 | 5 | 4 | 17:13 | 32 |
3
|
Μεταλούργκ Λιπέτσκ | 18 | 7 | 6 | 5 | 19:20 | 27 |
4
|
Τσελιαμπίνσκ | 18 | 7 | 5 | 6 | 19:16 | 26 |
5
|
Τεκστιλσχίκ Ιβανόβο | 18 | 6 | 7 | 5 | 25:18 | 25 |
6
|
Κουρσκ | 18 | 7 | 4 | 7 | 27:19 | 25 |
7
|
Forte Taganrog | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:27 | 24 |
8
|
Άμκαρ Περμ | 18 | 6 | 6 | 6 | 19:17 | 24 |
9
|
Σερτάνοβο Μόσχας | 18 | 5 | 7 | 6 | 21:18 | 22 |
10
|
Σαλούτ Μπελγορό | 18 | 1 | 2 | 15 | 14:46 | 5 |
Stage 2, Group Gold: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ούφα | 18 | 9 | 6 | 3 | 26:9 | 33 |
2
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 8 | 7 | 3 | 25:17 | 31 |
3
|
FC Novosibirsk | 18 | 6 | 9 | 3 | 18:13 | 27 |
4
|
Τσελιαμπίνσκ | 18 | 6 | 7 | 5 | 23:19 | 25 |
5
|
Ρότορ | 18 | 7 | 4 | 7 | 20:20 | 25 |
6
|
Βέλες | 18 | 7 | 4 | 7 | 15:16 | 25 |
7
|
Κρασνοντάρ 2 | 18 | 5 | 6 | 7 | 15:24 | 21 |
8
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 5 | 5 | 8 | 25:23 | 20 |
9
|
Μουρόμ | 18 | 5 | 5 | 8 | 20:27 | 20 |
10
|
Μεταλούργκ Λιπέτσκ | 18 | 3 | 5 | 10 | 9:28 | 14 |
Stage 2, Group Silver: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτακ Κοστρόμα | 18 | 10 | 5 | 3 | 24:9 | 35 |
2
|
Τεκστιλσχίκ Ιβανόβο | 18 | 6 | 10 | 2 | 17:13 | 28 |
3
|
Καλούγκα | 18 | 7 | 6 | 5 | 30:26 | 27 |
4
|
Κουρσκ | 18 | 8 | 3 | 7 | 18:19 | 27 |
5
|
Ίρτις | 18 | 6 | 8 | 4 | 18:16 | 26 |
6
|
Βόλγα Ουλιανόβσκ | 18 | 6 | 5 | 7 | 24:15 | 23 |
7
|
Μασχούκ-Κμβ Πιατογκόρσκ | 18 | 6 | 4 | 8 | 14:20 | 22 |
8
|
Ντζερζίνσκ | 18 | 5 | 6 | 7 | 17:23 | 21 |
9
|
Torpedo Miass | 18 | 4 | 5 | 9 | 16:26 | 17 |
10
|
Ντιναμό Μπρζάνσκ | 18 | 3 | 6 | 9 | 18:29 | 15 |