Εκδηλώσεις: Σλατίνα
Liga 2 | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-11 | Ταργκόβιστε - Σλατίνα | 3 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-03 | Σλατίνα - Προγκρέσουλ 1944 Σπάρτακ | 4 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-04-27 | CSA Steaua București - Σλατίνα | 2 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-04-20 | Σλατίνα - Σιρινεάσα | 2 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-04-13 | Κονκόρντια - Σλατίνα | 3 - 2 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.85
|
3.2
|
3.75
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 2
Γενικός
Σλατίνα + Τουνάρι Less than 4.5 cards 10 από 10
Τουνάρι Χωρίς νίκες 3
Σλατίνα - Τουνάρι
Ρουμανία, Liga 2, αγώνα Σλατίνα - Τουνάρι, ώρα έναρξης 2024-04-06 08:00:00 διεθνής ώρα.
Σλατίνα και Τουνάρι συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 2, Ρουμανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Τουνάρι
Liga 2 | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-11 | Προγκρέσουλ 1944 Σπάρτακ - Τουνάρι | 3 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-03 | Τουνάρι - CSA Steaua București | 1 - 2 | |
Γύρος 5 | |||
2024-04-27 | Σιρινεάσα - Τουνάρι | 1 - 2 | |
Γύρος 4 | |||
2024-04-20 | Τουνάρι - Κονκόρντια | 1 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-04-06 | Σλατίνα - Τουνάρι | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Liga 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSC 1599 Șelimbăr | 19 | 12 | 6 | 1 | 23:9 | 42 |
2
|
Ουνιρέα | 19 | 12 | 4 | 3 | 22:8 | 40 |
3
|
Χουνεντοάρα | 19 | 11 | 4 | 4 | 30:16 | 37 |
4
|
Γκλόρια Μπουζάου | 19 | 10 | 4 | 5 | 31:21 | 34 |
5
|
Μιοβένι | 19 | 9 | 6 | 4 | 20:9 | 33 |
6
|
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ | 19 | 9 | 5 | 5 | 19:14 | 32 |
7
|
CSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 19 | 9 | 4 | 6 | 30:17 | 31 |
8
|
CSA Steaua București | 19 | 7 | 7 | 5 | 37:24 | 28 |
9
|
Ταργκόβιστε | 19 | 7 | 7 | 5 | 27:14 | 28 |
10
|
CSM Reşiţa | 19 | 7 | 6 | 6 | 28:25 | 27 |
11
|
Μέταλογκλομπους | 19 | 6 | 8 | 5 | 20:22 | 26 |
12
|
Κονκόρντια | 19 | 6 | 7 | 6 | 24:18 | 25 |
13
|
Σλατίνα | 19 | 6 | 7 | 6 | 16:18 | 25 |
14
|
Άργκες Πιτέστι | 19 | 6 | 6 | 7 | 17:16 | 24 |
15
|
CSC Dumbrăviţa | 19 | 6 | 5 | 8 | 19:22 | 23 |
16
|
Σιρινεάσα | 19 | 5 | 8 | 6 | 16:28 | 23 |
17
|
Τουνάρι | 19 | 3 | 7 | 9 | 16:32 | 16 |
18
|
Ουνιρέα Ντεζ | 19 | 4 | 1 | 14 | 13:35 | 13 |
19
|
Αλεξάνδρεια | 19 | 2 | 3 | 14 | 10:29 | 9 |
20
|
Προγκρέσουλ 1944 Σπάρτακ | 19 | 0 | 1 | 18 | 9:50 | 1 |
Liga 2 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSA Steaua București | ||||||
|
Ταργκόβιστε | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Σιρινεάσα | ||||||
|
Τουνάρι | ||||||
|
Σλατίνα | ||||||
|
Προγκρέσουλ 1944 Σπάρτακ |
Liga 2 23/24, Relegation Round, Group B: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ταργκόβιστε | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 28 |
2
|
CSA Steaua București | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 28 |
3
|
Κονκόρντια | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 25 |
4
|
Σλατίνα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 25 |
5
|
Σιρινεάσα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 23 |
6
|
Τουνάρι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 16 |
7
|
Προγκρέσουλ 1944 Σπάρτακ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 1 |
Liga 2 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ουνιρέα | 10 | 6 | 2 | 2 | 9:6 | 60 |
2
|
Χουνεντοάρα | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:11 | 52 |
3
|
Γκλόρια Μπουζάου | 10 | 4 | 5 | 1 | 12:7 | 51 |
4
|
CSC 1599 Șelimbăr | 10 | 1 | 6 | 3 | 8:12 | 51 |
5
|
Μιοβένι | 10 | 2 | 4 | 4 | 10:11 | 43 |
6
|
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ | 10 | 2 | 2 | 6 | 9:15 | 40 |
Liga 2 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSM Ceahlăul Piatra Neamţ | ||||||
|
CSM Reşiţa | ||||||
|
Μέταλογκλομπους | ||||||
|
Άργκες Πιτέστι | ||||||
|
CSC Dumbrăviţa | ||||||
|
Ουνιρέα Ντεζ | ||||||
|
Αλεξάνδρεια |
Liga 2 23/24, Relegation Round, Group B: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ταργκόβιστε | ||||||
|
CSA Steaua București | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Σλατίνα | ||||||
|
Σιρινεάσα | ||||||
|
Τουνάρι | ||||||
|
Προγκρέσουλ 1944 Σπάρτακ |
Liga 2 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Χουνεντοάρα | ||||||
|
CSC 1599 Șelimbăr | ||||||
|
Ουνιρέα | ||||||
|
Γκλόρια Μπουζάου | ||||||
|
Μιοβένι | ||||||
|
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ |
Liga 2 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSM Ceahlăul Piatra Neamţ | ||||||
|
CSM Reşiţa | ||||||
|
Μέταλογκλομπους | ||||||
|
Άργκες Πιτέστι | ||||||
|
CSC Dumbrăviţa | ||||||
|
Ουνιρέα Ντεζ | ||||||
|
Αλεξάνδρεια |
Liga 2 23/24, Relegation Round, Group B: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ταργκόβιστε | ||||||
|
CSA Steaua București | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Σλατίνα | ||||||
|
Σιρινεάσα | ||||||
|
Τουνάρι | ||||||
|
Προγκρέσουλ 1944 Σπάρτακ |
Liga 2 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ | ||||||
|
Γκλόρια Μπουζάου | ||||||
|
CSC 1599 Șelimbăr | ||||||
|
Ουνιρέα | ||||||
|
Χουνεντοάρα | ||||||
|
Μιοβένι |