FK Zastava Kragujevac - Σλόγκα Κράλζεβο (0-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FK Zastava Kragujevac
Zona Šumadijsko-Raška | |||
Γύρος 5 | |||
2024-06-02 | FK Zastava Kragujevac - FK Budućnost Konarevo | 1 - 3 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-19 | FK Napredak Gračac - FK Zastava Kragujevac | 5 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-12 | FK Zastava Kragujevac - FK Goč Vrnjačka Banja | 1 - 6 | |
Γύρος 1 | |||
2024-05-04 | FK Polet Ratina - FK Zastava Kragujevac | 4 - 3 | |
Γύρος 22 | |||
2024-04-27 | FK Zastava Kragujevac - FK Mokra Gora Zubin Potok | 1 - 2 |
Σειρά 5
Γενικός
FK Zastava Kragujevac + Σλόγκα Κράλζεβο Less than 4.5 cards 10 από 10
Σλόγκα Κράλζεβο Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
FK Zastava Kragujevac Χωρίς νίκες 13
FK Zastava Kragujevac Χωρίς μηδέν παθητικό 13
FK Zastava Kragujevac Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
FK Zastava Kragujevac - Σλόγκα Κράλζεβο
Serbia Amateur, Zona Šumadijsko-Raška, αγώνα FK Zastava Kragujevac - Σλόγκα Κράλζεβο, ώρα έναρξης 2024-04-07 13:30:00 διεθνής ώρα.
FK Zastava Kragujevac και Σλόγκα Κράλζεβο συμμετέχει στο πρωτάθλημα Zona Šumadijsko-Raška, Serbia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Σλόγκα Κράλζεβο
Zona Šumadijsko-Raška | |||
Γύρος 5 | |||
2024-05-31 | FK Mokra Gora Zubin Potok - Σλόγκα Κράλζεβο | 4 - 2 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-25 | Σλόγκα Κράλζεβο - Τρέπσκα Κοσόβσκα Μιτρόβιτσα | 1 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-18 | FK Bane 1931 Raška - Σλόγκα Κράλζεβο | 2 - 4 | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-11 | Σλόγκα Κράλζεβο - FK Šumadija 1903 Kragujevac | 3 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-05-04 | Σλόγκα Κράλζεβο - FK Gruža | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
Zona Šumadijsko-Raška 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σλόγκα Κράλζεβο | 20 | 17 | 0 | 3 | 49:12 | 51 |
2
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | 20 | 13 | 3 | 4 | 40:12 | 42 |
3
|
FK Bane 1931 Raška | 20 | 12 | 4 | 4 | 45:16 | 40 |
4
|
Τρέπσκα Κοσόβσκα Μιτρόβιτσα | 20 | 11 | 1 | 8 | 33:31 | 34 |
5
|
FK Mokra Gora Zubin Potok | 20 | 9 | 2 | 9 | 23:22 | 29 |
6
|
FK Gruža | 20 | 8 | 5 | 7 | 27:33 | 29 |
7
|
FK Budućnost Konarevo | 20 | 9 | 1 | 10 | 29:24 | 28 |
8
|
FK Polet Ratina | 20 | 9 | 1 | 10 | 24:34 | 28 |
9
|
FK Goč Vrnjačka Banja | 20 | 6 | 3 | 11 | 14:30 | 21 |
10
|
FK Napredak Gračac | 20 | 4 | 1 | 15 | 15:46 | 13 |
11
|
FK Zastava Kragujevac | 20 | 1 | 1 | 18 | 16:55 | 4 |
12
|
FK Srbija Ilićevo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Zona Šumadijsko-Raška, Playout 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Napredak Gračac | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:5 | 9 |
2
|
FK Budućnost Konarevo | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 9 |
3
|
FK Goč Vrnjačka Banja | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
4
|
FK Polet Ratina | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | 4 |
5
|
FK Zastava Kragujevac | 4 | 0 | 0 | 4 | 7:18 | 0 |
Zona Šumadijsko-Raška, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | 5 | 4 | 0 | 1 | 16:6 | 12 |
2
|
FK Gruža | 5 | 2 | 1 | 2 | 10:12 | 7 |
3
|
FK Mokra Gora Zubin Potok | 5 | 2 | 1 | 2 | 11:11 | 7 |
4
|
Σλόγκα Κράλζεβο | 5 | 2 | 1 | 2 | 11:9 | 7 |
5
|
Τρέπσκα Κοσόβσκα Μιτρόβιτσα | 5 | 0 | 4 | 1 | 7:9 | 4 |
6
|
FK Bane 1931 Raška | 5 | 1 | 1 | 3 | 10:18 | 4 |
Zona Šumadijsko-Raška, Playout 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Polet Ratina | ||||||
|
FK Goč Vrnjačka Banja | ||||||
|
FK Napredak Gračac | ||||||
|
FK Budućnost Konarevo | ||||||
|
FK Zastava Kragujevac |
Zona Šumadijsko-Raška, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | ||||||
|
FK Bane 1931 Raška | ||||||
|
FK Gruža | ||||||
|
Τρέπσκα Κοσόβσκα Μιτρόβιτσα | ||||||
|
FK Mokra Gora Zubin Potok | ||||||
|
Σλόγκα Κράλζεβο |
Zona Šumadijsko-Raška, Playout 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Polet Ratina | ||||||
|
FK Goč Vrnjačka Banja | ||||||
|
FK Budućnost Konarevo | ||||||
|
FK Napredak Gračac | ||||||
|
FK Zastava Kragujevac |
Zona Šumadijsko-Raška, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Gruža | ||||||
|
Τρέπσκα Κοσόβσκα Μιτρόβιτσα | ||||||
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | ||||||
|
FK Bane 1931 Raška | ||||||
|
Σλόγκα Κράλζεβο | ||||||
|
FK Mokra Gora Zubin Potok |