Kolektyw Oleśnica - Promnik Gończyce (2-4), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Kolektyw Oleśnica
Klasa A - Siedlce | |||
Γύρος 4 | |||
2024-09-14 | Kolektyw Oleśnica - Zorza Sterdyń | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-08 | Tęcza Stanisławów - Kolektyw Oleśnica | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-31 | Kolektyw Oleśnica - Promnik Gończyce | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-25 | Wilga Miastków Kościelny - Kolektyw Oleśnica | - | |
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Kolektyw Oleśnica - Zryw Sobolew | 3 - 7 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-14 | Wektra Zbuczyn - Kolektyw Oleśnica | 9 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Kolektyw Oleśnica - Fenix Siennica | 1 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-29 | Hutnik Huta Czechy - Kolektyw Oleśnica | 11 - 1 |
Kolektyw Oleśnica - Promnik Gończyce
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Siedlce, αγώνα Kolektyw Oleśnica - Promnik Gończyce, ώρα έναρξης 2024-05-15 17:00:36 διεθνής ώρα.
Kolektyw Oleśnica και Promnik Gończyce συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga Okręgowa - Siedlce, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Promnik Gończyce
Klasa A - Siedlce | |||
Γύρος 4 | |||
2024-09-13 | SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka - Promnik Gończyce | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-08 | Promnik Gończyce - Czarni Węgrów | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-31 | Kolektyw Oleśnica - Promnik Gończyce | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-25 | Promnik Gończyce - Tajfun Jartypory | - | |
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Promnik Gończyce - Pogoń II Siedlce | 2 - 4 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | ŁDK Łosice - Promnik Gończyce | 3 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-09 | Promnik Gończyce - ULKS Gołąbek | 1 - 3 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | Zryw Sobolew - Promnik Gończyce | 2 - 0 |
Βαθμολογίες
Liga Okręgowa - Siedlce 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogoń II Siedlce | 30 | 25 | 2 | 3 | 123:25 | 77 |
2
|
Wektra Zbuczyn | 30 | 25 | 2 | 3 | 101:29 | 77 |
3
|
Fenix Siennica | 30 | 18 | 7 | 5 | 74:52 | 61 |
4
|
ULKS Gołąbek | 30 | 19 | 3 | 8 | 87:63 | 60 |
5
|
ŁDK Łosice | 30 | 13 | 9 | 8 | 74:56 | 48 |
6
|
Zryw Sobolew | 30 | 13 | 6 | 11 | 70:68 | 45 |
7
|
Orzeł Unin | 30 | 13 | 5 | 12 | 65:64 | 44 |
8
|
Hutnik Huta Czechy | 30 | 13 | 2 | 15 | 78:69 | 41 |
9
|
Sęp Żelechów | 30 | 12 | 4 | 14 | 75:78 | 40 |
10
|
Podlasie II Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 2 | 16 | 56:70 | 38 |
11
|
MKS Małkinia | 30 | 11 | 4 | 15 | 56:64 | 37 |
12
|
Jastrząb Żeliszew | 30 | 10 | 5 | 15 | 54:72 | 35 |
13
|
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka | 30 | 8 | 5 | 17 | 64:94 | 29 |
14
|
Promnik Gończyce | 30 | 5 | 7 | 18 | 46:80 | 22 |
15
|
Czarni Węgrów | 30 | 4 | 8 | 18 | 37:88 | 20 |
16
|
Kolektyw Oleśnica | 30 | 2 | 3 | 25 | 40:128 | 9 |