ACS Vointa Dunarea Pietrosani - ACS Flacara Lita , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: ACS Vointa Dunarea Pietrosani
Liga 5 Teleorman | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-02 | ACS Vointa Dunarea Pietrosani - AS Rapid Urluiu | 0 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-26 | ACSC Putineiu - ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 3 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-19 | ACS Vointa Dunarea Pietrosani - AS Inter Purani | 2 - 4 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-12 | AS Spicul Balaci - ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 3 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-04 | ACS Vointa Dunarea Pietrosani - ACS Viitorul Saceni | 0 - 8 |
ACS Vointa Dunarea Pietrosani - ACS Flacara Lita
Romania Amateur, Liga 5 Teleorman, αγώνα ACS Vointa Dunarea Pietrosani - ACS Flacara Lita, ώρα έναρξης 2024-04-07 09:30:00 διεθνής ώρα.
ACS Vointa Dunarea Pietrosani και ACS Flacara Lita συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Teleorman, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: ACS Flacara Lita
Liga 5 Teleorman | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-02 | ACS Flacara Lita - ACSC Putineiu | 1 - 5 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-26 | AS Inter Purani - ACS Flacara Lita | 4 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-19 | ACS Flacara Lita - AS Spicul Balaci | 3 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-12 | ACS Viitorul Saceni - ACS Flacara Lita | 10 - 3 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-04 | ACS Flacara Lita - ACS Atletic Orbeasca | 3 - 0 |
Βαθμολογίες
Liga 5 Teleorman 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Tineretul Suhaia | 28 | 19 | 2 | 7 | 98:47 | 59 |
2
|
CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 28 | 18 | 2 | 8 | 87:41 | 56 |
3
|
ACSC Putineiu | 28 | 17 | 5 | 6 | 77:41 | 56 |
4
|
AS Vulturii Mereni | 28 | 17 | 4 | 7 | 62:33 | 55 |
5
|
AS Inter Purani | 27 | 16 | 4 | 7 | 62:35 | 52 |
6
|
ACS Viitorul Saceni | 28 | 15 | 3 | 10 | 85:53 | 48 |
7
|
AS Tineretul Ciolănești 2020 | 28 | 14 | 3 | 11 | 92:71 | 45 |
8
|
CS Sporting Roșiori II | 28 | 13 | 4 | 11 | 51:56 | 43 |
9
|
CS Flacara Calinesti | 28 | 13 | 2 | 13 | 102:78 | 41 |
10
|
AS Tineretul Silistea | 27 | 12 | 2 | 13 | 66:60 | 38 |
11
|
ACS Flacara Lita | 28 | 10 | 3 | 15 | 53:84 | 33 |
12
|
ACS Atletic Orbeasca | 28 | 9 | 6 | 13 | 57:66 | 33 |
13
|
AS Rapid Urluiu | 28 | 8 | 3 | 17 | 38:80 | 27 |
14
|
AS Spicul Balaci | 28 | 4 | 3 | 21 | 38:108 | 15 |
15
|
ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 28 | 1 | 0 | 27 | 24:139 | 3 |