ΑΕΚ Β' - Μακεδονικός (3-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: ΑΕΚ Β'
Super League 2 | |||
Γύρος 10 | |||
2024-05-26 | Λεβαδειακός - ΑΕΚ Β' | 4 - 0 | |
2024-05-22 | Λεβαδειακός - ΑΕΚ Β' | Αναβλήθηκε | |
2024-05-19 | Λεβαδειακός - ΑΕΚ Β' | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-16 | ΑΕΚ Β' - Νίκη Βόλου | 1 - 1 | |
2024-05-12 | ΑΕΚ Β' - Νίκη Βόλου | Αναβλήθηκε |
Σειρά 6
Γενικός
Μακεδονικός Χωρίς νίκες 3
Μακεδονικός Less than 4.5 cards 10 από 10
Μακεδονικός Less than 10.5 corners 5 από 5
ΑΕΚ Β' Χωρίς Ήττες 8
ΑΕΚ Β' Λιγότερο από 2.5 γκολ 7 από 9
ΑΕΚ Β' Less than 4.5 cards 9 από 9
ΑΕΚ Β' - Μακεδονικός
Ελλάδα, Super League 2, αγώνα ΑΕΚ Β' - Μακεδονικός, ώρα έναρξης 2024-04-03 12:00:00 διεθνής ώρα.
ΑΕΚ Β' και Μακεδονικός συμμετέχει στο πρωτάθλημα Super League 2, Ελλάδα.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Μακεδονικός
Super League 2 | |||
Γύρος 10 | |||
2024-05-23 | Μακεδονικός - Νίκη Βόλου | 3 - 1 | |
2024-05-19 | Μακεδονικός - Νίκη Βόλου | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-15 | Λάρισα - Μακεδονικός | 1 - 1 | |
2024-05-12 | Λάρισα - Μακεδονικός | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-10 | Μακεδονικός - ΑΕΚ Β' | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
Super League 2 23/24, Group A: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λεβαδειακός | 22 | 17 | 4 | 1 | 36:9 | 55 |
2
|
Λάρισα | 22 | 14 | 7 | 1 | 32:12 | 49 |
3
|
Νίκη Βόλου | 22 | 10 | 2 | 10 | 33:24 | 32 |
4
|
ΑΕΚ Β' | 22 | 8 | 8 | 6 | 23:17 | 32 |
5
|
Μακεδονικός | 22 | 7 | 10 | 5 | 24:23 | 31 |
6
|
ΠΑΟΚ Β' | 22 | 9 | 3 | 10 | 31:27 | 30 |
7
|
Ηρακλής | 22 | 7 | 8 | 7 | 25:20 | 29 |
8
|
Αναγέννηση Καρδίτσας | 22 | 8 | 5 | 9 | 22:24 | 29 |
9
|
Koζάνη | 22 | 6 | 6 | 10 | 10:17 | 24 |
10
|
Kampaniakos | 22 | 7 | 2 | 13 | 18:32 | 23 |
11
|
Aiolikos | 22 | 4 | 7 | 11 | 20:36 | 19 |
12
|
Απόλλων Πόντου | 22 | 3 | 2 | 17 | 12:45 | 11 |
Super League 2 23/24, Group B: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καλλιθέα | 22 | 14 | 5 | 3 | 31:14 | 47 |
2
|
Χανιά | 22 | 13 | 5 | 4 | 39:14 | 44 |
3
|
Ιωνικός | 22 | 10 | 6 | 6 | 34:23 | 36 |
4
|
Καλαμάτα | 22 | 10 | 6 | 6 | 27:15 | 36 |
5
|
Ηλιούπολη | 22 | 11 | 2 | 9 | 20:23 | 35 |
6
|
Διαγόρας Ρόδου | 22 | 8 | 3 | 11 | 21:30 | 27 |
7
|
Αιγάλεω | 22 | 7 | 4 | 11 | 15:25 | 25 |
8
|
Ολυμπιακός Β' | 22 | 8 | 9 | 5 | 31:21 | 23 |
9
|
Γιούχτας | 22 | 5 | 7 | 10 | 20:28 | 22 |
10
|
Παναθηναϊκος Β' | 22 | 6 | 3 | 13 | 19:36 | 21 |
11
|
Παναχαϊκή | 22 | 4 | 9 | 9 | 24:32 | 21 |
12
|
Τηλυκράτης | 22 | 5 | 3 | 14 | 17:37 | 18 |
Super League 2 23/24, Relegation Round, Group A: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ΠΑΟΚ Β' | 10 | 6 | 1 | 3 | 21:17 | 34 |
2
|
Ηρακλής | 10 | 3 | 6 | 1 | 10:8 | 30 |
3
|
Kampaniakos | 10 | 5 | 2 | 3 | 12:9 | 29 |
4
|
Koζάνη | 10 | 3 | 5 | 2 | 15:12 | 26 |
5
|
Αναγέννηση Καρδίτσας | 10 | 2 | 4 | 4 | 6:10 | 25 |
6
|
Aiolikos | 10 | 1 | 2 | 7 | 7:15 | 15 |
Super League 2 23/24, Championship Round, Group A: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λεβαδειακός | 8 | 6 | 1 | 1 | 17:5 | 47 |
2
|
Λάρισα | 8 | 2 | 4 | 2 | 16:14 | 35 |
3
|
Μακεδονικός | 8 | 2 | 3 | 3 | 13:15 | 25 |
4
|
Νίκη Βόλου | 8 | 2 | 3 | 3 | 8:11 | 25 |
5
|
ΑΕΚ Β' | 8 | 1 | 3 | 4 | 9:18 | 22 |
Super League 2 23/24, Championship Round, Group B: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καλλιθέα | 8 | 5 | 2 | 1 | 18:5 | 41 |
2
|
Χανιά | 8 | 4 | 1 | 3 | 19:14 | 35 |
3
|
Ιωνικός | 8 | 2 | 5 | 1 | 9:6 | 29 |
4
|
Ηλιούπολη | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:19 | 29 |
5
|
Καλαμάτα | 8 | 0 | 2 | 6 | 2:15 | 20 |
Super League 2 23/24, Relegation Round, Group B: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αιγάλεω | 10 | 4 | 5 | 1 | 10:5 | 30 |
2
|
Παναχαϊκή | 10 | 6 | 1 | 3 | 11:10 | 30 |
3
|
Διαγόρας Ρόδου | 10 | 3 | 6 | 1 | 8:6 | 29 |
4
|
Ολυμπιακός Β' | 10 | 3 | 2 | 5 | 17:13 | 23 |
5
|
Γιούχτας | 10 | 3 | 1 | 6 | 8:15 | 21 |
6
|
Παναθηναϊκος Β' | 10 | 2 | 3 | 5 | 6:11 | 20 |
Super League 2 23/24, Relegation Round, Group A: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Koζάνη | ||||||
|
Aiolikos | ||||||
|
Ηρακλής | ||||||
|
ΠΑΟΚ Β' | ||||||
|
Αναγέννηση Καρδίτσας | ||||||
|
Kampaniakos |
Super League 2 23/24, Championship Round, Group A: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νίκη Βόλου | ||||||
|
Λεβαδειακός | ||||||
|
Λάρισα | ||||||
|
ΑΕΚ Β' | ||||||
|
Μακεδονικός |
Super League 2 23/24, Championship Round, Group B: 2023-2024
Super League 2 23/24, Relegation Round, Group B: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γιούχτας | ||||||
|
Διαγόρας Ρόδου | ||||||
|
Αιγάλεω | ||||||
|
Ολυμπιακός Β' | ||||||
|
Παναθηναϊκος Β' | ||||||
|
Παναχαϊκή |
Super League 2 23/24, Relegation Round, Group A: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ηρακλής | ||||||
|
Koζάνη | ||||||
|
ΠΑΟΚ Β' | ||||||
|
Kampaniakos | ||||||
|
Aiolikos | ||||||
|
Αναγέννηση Καρδίτσας |
Super League 2 23/24, Championship Round, Group A: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λεβαδειακός | ||||||
|
Λάρισα | ||||||
|
Νίκη Βόλου | ||||||
|
ΑΕΚ Β' | ||||||
|
Μακεδονικός |
Super League 2 23/24, Championship Round, Group B: 2023-2024
Super League 2 23/24, Relegation Round, Group B: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γιούχτας | ||||||
|
Διαγόρας Ρόδου | ||||||
|
Αιγάλεω | ||||||
|
Ολυμπιακός Β' | ||||||
|
Παναθηναϊκος Β' | ||||||
|
Παναχαϊκή |