Naprzód 32 Syrynia - Górnik Radlin , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Naprzód 32 Syrynia
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Unia Raciborz - Naprzód 32 Syrynia | 0 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Czarni Gorzyce - Naprzód 32 Syrynia | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-09 | Naprzód 32 Syrynia - LKS Zameczek Czernica | 3 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | LKS Forteca Swierklany - Naprzód 32 Syrynia | 1 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | Naprzód 32 Syrynia - LKS 1908 Nędza | 1 - 5 |
Naprzód 32 Syrynia - Górnik Radlin
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, αγώνα Naprzód 32 Syrynia - Górnik Radlin, ώρα έναρξης 2024-04-07 13:00:00 διεθνής ώρα.
Naprzód 32 Syrynia και Górnik Radlin συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Górnik Radlin
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | GKS Dab Gaszowice - Górnik Radlin | 0 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Granica Ruptawa - Górnik Radlin | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | LKS Naprzod Czyzowice - Górnik Radlin | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | Unia Raciborz - Górnik Radlin | 0 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | Czarni Gorzyce - Górnik Radlin | 6 - 2 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LKS Forteca Swierklany | 29 | 20 | 5 | 4 | 72:23 | 65 |
2
|
Czarni Gorzyce | 29 | 17 | 6 | 6 | 72:31 | 57 |
3
|
LKS Krzyżanowice | 30 | 15 | 10 | 5 | 80:49 | 55 |
4
|
KS Plomien Polomia | 30 | 13 | 13 | 4 | 61:42 | 52 |
5
|
Naprzód 32 Syrynia | 29 | 16 | 4 | 9 | 63:50 | 52 |
6
|
GKS II Jastrzębie | 30 | 14 | 5 | 11 | 98:58 | 47 |
7
|
LKS Ruch Stanowice | 30 | 13 | 7 | 10 | 71:73 | 46 |
8
|
LKS 1908 Nędza | 30 | 11 | 9 | 10 | 56:47 | 42 |
9
|
Silesia Lubomia | 28 | 9 | 13 | 6 | 37:35 | 40 |
10
|
LKS Naprzod Czyzowice | 31 | 12 | 4 | 15 | 56:60 | 40 |
11
|
Górnik Radlin | 30 | 10 | 9 | 11 | 37:46 | 39 |
12
|
Unia Raciborz | 30 | 9 | 9 | 12 | 73:60 | 36 |
13
|
Granica Ruptawa | 30 | 8 | 7 | 15 | 52:70 | 31 |
14
|
GKS Dab Gaszowice | 30 | 6 | 8 | 16 | 42:78 | 26 |
15
|
LKS Zameczek Czernica | 30 | 6 | 3 | 21 | 36:96 | 21 |
16
|
LKS Start Mszana | 30 | 2 | 2 | 26 | 23:111 | 8 |