Ταβέρνε - FC Gossau (3-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ταβέρνε
1. Liga | |||
Γύρος 30 | |||
2024-05-25 | Ταβέρνε - Φρίνμπαχ | 2 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-18 | Grasshopper Club Zurich II - Ταβέρνε | 1 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-11 | Ταβέρνε - FC Kosova Zürich | 1 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-04 | Λιντχ 04 - Ταβέρνε | 2 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-04-27 | Ταβέρνε - FC Winterthur II | 1 - 0 |
Ταβέρνε - FC Gossau
Switzerland Amateur, 1. Liga, αγώνα Ταβέρνε - FC Gossau, ώρα έναρξης 2024-04-13 14:00:57 διεθνής ώρα.
Ταβέρνε και FC Gossau συμμετέχει στο πρωτάθλημα 1. Liga, Switzerland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Gossau
1. Liga | |||
Γύρος 30 | |||
2024-05-25 | FC Gossau - FC Kosova Zürich | 3 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-18 | Λιντχ 04 - FC Gossau | 3 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-12 | FC Gossau - FC Winterthur II | 4 - 1 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-08 | FC Gossau - Κρεουζλίνγκεν | 2 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-04 | Μπέλζερς - FC Gossau | 4 - 0 |
Βαθμολογίες
Erste Liga Classic - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γκραντ-Σακόνεξ | 30 | 18 | 7 | 5 | 61:34 | 61 |
2
|
Yverdon Sport FC II | 30 | 16 | 6 | 8 | 65:37 | 54 |
3
|
Βεβεί Σπόρτς | 30 | 15 | 8 | 7 | 59:28 | 53 |
4
|
Σιόν ΙΙ | 30 | 15 | 7 | 8 | 77:47 | 52 |
5
|
FC Lausanne-Sports II | 30 | 15 | 7 | 8 | 56:36 | 52 |
6
|
Εσαλένς Ρέτζιον | 30 | 13 | 7 | 10 | 58:56 | 46 |
7
|
FC Naters Oberwallis | 30 | 13 | 6 | 11 | 54:48 | 45 |
8
|
Κενόις | 30 | 10 | 13 | 7 | 52:43 | 43 |
9
|
Μέιριν | 30 | 12 | 7 | 11 | 49:50 | 43 |
10
|
Μόντχι | 30 | 9 | 10 | 11 | 43:41 | 37 |
11
|
FC Coffrane | 30 | 9 | 8 | 13 | 40:65 | 35 |
12
|
Σο Ντε Φοντ | 30 | 9 | 7 | 14 | 43:56 | 34 |
13
|
FC Portalban/Gletterens | 30 | 7 | 10 | 13 | 36:67 | 31 |
14
|
FC La Sarraz-Eclepens | 30 | 8 | 5 | 17 | 34:58 | 29 |
15
|
Πάλι | 30 | 7 | 7 | 16 | 42:69 | 28 |
16
|
US Terre Sainte | 30 | 4 | 5 | 21 | 35:69 | 17 |
Erste Liga Classic - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σκοτζ | 30 | 19 | 6 | 5 | 74:31 | 63 |
2
|
Μπλακ Σταρς | 30 | 18 | 5 | 7 | 72:41 | 59 |
3
|
FC Rotkreuz | 30 | 17 | 7 | 6 | 45:32 | 58 |
4
|
Σολοθούρν | 30 | 16 | 9 | 5 | 64:49 | 57 |
5
|
SV Muttenz | 30 | 17 | 5 | 8 | 79:44 | 56 |
6
|
FC Concordia Basel | 30 | 15 | 8 | 7 | 62:38 | 53 |
7
|
FC Courtetelle | 30 | 14 | 6 | 10 | 62:45 | 48 |
8
|
Κονίζ | 30 | 10 | 10 | 10 | 34:44 | 40 |
9
|
Ντιετικόν | 30 | 12 | 2 | 16 | 51:50 | 38 |
10
|
Μουνσίνγκεν | 30 | 10 | 7 | 13 | 44:50 | 37 |
11
|
Βόλεν | 30 | 9 | 8 | 13 | 41:47 | 35 |
12
|
FC Langenthal | 30 | 9 | 5 | 16 | 37:49 | 32 |
13
|
FC Thun Berner Oberland II | 30 | 9 | 5 | 16 | 42:61 | 32 |
14
|
Μπασσεκούρτ | 30 | 8 | 6 | 16 | 47:63 | 30 |
15
|
FC Emmenbrücke | 30 | 4 | 7 | 19 | 31:78 | 19 |
16
|
Μάρι | 30 | 2 | 6 | 22 | 34:97 | 12 |
Erste Liga Classic - Gruppe 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τούγκεν | 30 | 16 | 8 | 6 | 59:31 | 56 |
2
|
Γιουβέντους Ζυρίχης | 30 | 16 | 7 | 7 | 65:38 | 55 |
3
|
Κρεουζλίνγκεν | 30 | 14 | 8 | 8 | 62:44 | 50 |
4
|
Βετσβίλ-Μπονστέτεν | 30 | 13 | 9 | 8 | 52:41 | 48 |
5
|
FC Winterthur II | 30 | 14 | 5 | 11 | 56:41 | 47 |
6
|
FC Mendrisio | 30 | 13 | 8 | 9 | 43:41 | 47 |
7
|
Εσχέν-Μάουρεν | 30 | 11 | 11 | 8 | 53:42 | 44 |
8
|
Λιντχ 04 | 30 | 10 | 9 | 11 | 44:55 | 39 |
9
|
Grasshopper Club Zurich II | 30 | 10 | 9 | 11 | 44:48 | 39 |
10
|
SV Höngg | 30 | 11 | 5 | 14 | 35:45 | 38 |
11
|
Ταβέρνε | 30 | 8 | 13 | 9 | 32:33 | 37 |
12
|
FC Kosova Zürich | 30 | 10 | 5 | 15 | 30:41 | 35 |
13
|
Φρίνμπαχ | 30 | 9 | 8 | 13 | 32:51 | 35 |
14
|
FC Uzwil | 30 | 8 | 8 | 14 | 40:48 | 32 |
15
|
Μπέλζερς | 30 | 7 | 8 | 15 | 36:54 | 29 |
16
|
FC Gossau | 30 | 7 | 5 | 18 | 46:76 | 26 |