Admira PR B - SK Hrebec (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Admira PR B
Divize B | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Admira PR B - Στέτι | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Βικτόρια Μαριάνσκε Λάζνε - Admira PR B | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Admira PR B - Μετέορ Πράγας | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Νερατόβιτσε Μπισκόβιτσε - Admira PR B | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Admira PR B - SK Hrebec | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-06-15 | Ολίμπιε Μπρεζόβα - Admira PR B | 1 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | Admira PR B - Νερατόβιτσε Μπισκόβιτσε | 0 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | Σέσκι Μπροντ - Admira PR B | 3 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-26 | Admira PR B - SK Ujezd Praha 4 | 1 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | TJ Sokol Nespeky - Admira PR B | 0 - 2 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.1
|
3.75
|
2.7
|
Click on the odds to view the odds history
Admira PR B - SK Hrebec
Τσεχία, Divize B, αγώνα Admira PR B - SK Hrebec, ώρα έναρξης 2024-04-14 12:00:00 διεθνής ώρα.
Admira PR B και SK Hrebec συμμετέχει στο πρωτάθλημα Divize B, Τσεχία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: SK Hrebec
Divize B | |||
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | SK Hrebec - FK Usti Nad Labem II | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Μπάνικ Σοκόλοβ - SK Hrebec | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | SK Hrebec - Οστρόφ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Admira PR B - SK Hrebec | - | |
Cup | |||
2024-08-03 | SK Hrebec - Στέτι | - | |
Divize B | |||
Γύρος 16 | |||
2024-06-14 | TJ Sokol Nespeky - SK Hrebec | 1 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | SK Hrebec - Χβέζντα | 1 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | Στέτι - SK Hrebec | 2 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | SK Hrebec - Οστρόφ | 1 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-17 | Σομούτοφ - SK Hrebec | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Divize B 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σομούτοφ | 30 | 20 | 7 | 3 | 69:29 | 67 |
2
|
Κλάντνο | 30 | 21 | 4 | 5 | 82:23 | 67 |
3
|
Νερατόβιτσε Μπισκόβιτσε | 30 | 18 | 5 | 7 | 56:27 | 59 |
4
|
Σλάνι | 30 | 15 | 8 | 7 | 45:32 | 53 |
5
|
Μετέορ Πράγας | 30 | 15 | 3 | 12 | 60:52 | 48 |
6
|
Ολίμπιε Μπρεζόβα | 30 | 13 | 9 | 8 | 52:47 | 48 |
7
|
SK Ujezd Praha 4 | 30 | 12 | 8 | 10 | 50:40 | 44 |
8
|
Μπράντις Ναντ Λαμπέμ | 30 | 12 | 7 | 11 | 51:51 | 43 |
9
|
Οστρόφ | 30 | 12 | 5 | 13 | 48:52 | 41 |
10
|
SK Hrebec | 30 | 9 | 8 | 12 | 48:54 | 35 |
11
|
Admira PR B | 30 | 10 | 7 | 13 | 32:40 | 37 |
12
|
Σέσκι Μπροντ | 30 | 9 | 9 | 12 | 47:54 | 36 |
13
|
Στέτι | 30 | 8 | 6 | 16 | 30:41 | 30 |
14
|
TJ Sokol Nespeky | 30 | 7 | 6 | 17 | 31:66 | 27 |
15
|
Σέκο Λουνί | 30 | 5 | 4 | 21 | 25:62 | 19 |
16
|
Χβέζντα | 30 | 4 | 2 | 24 | 16:75 | 14 |