Bánk-Dalnoki LA - Diósjenő SE (2-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Bánk-Dalnoki LA
NB III - Promotion Playoffs | |||
Γύρος 201 | |||
2024-06-12 | Bánk-Dalnoki LA - Gyulai Termál FC | 0 - 0 | |
Nógrád Megyei I. osztály | |||
Γύρος 6 | |||
2024-06-01 | Érsekvadkerti SE - Bánk-Dalnoki LA | 1 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-25 | Bánk-Dalnoki LA - Silver Tüzép Karancslapujtő | 1 - 2 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-18 | Bánk-Dalnoki LA - Építők KC | 6 - 3 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-11 | Bánk-Dalnoki LA - Érsekvadkerti SE | 10 - 0 |
Σειρά 5
Γενικός
Bánk-Dalnoki LA + Diósjenő SE Less than 4.5 cards 10 από 10
Diósjenő SE Χωρίς νίκες 3
Diósjenő SE Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Diósjenő SE Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 10
Bánk-Dalnoki LA Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
Bánk-Dalnoki LA - Diósjenő SE
Hungary Amateur, Nógrád Megyei I. osztály, αγώνα Bánk-Dalnoki LA - Diósjenő SE, ώρα έναρξης 2024-04-13 14:30:00 διεθνής ώρα.
Bánk-Dalnoki LA και Diósjenő SE συμμετέχει στο πρωτάθλημα Nógrád Megyei I. osztály, Hungary Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Diósjenő SE
Nógrád Megyei I. osztály | |||
Γύρος 6 | |||
2024-06-01 | Diósjenő SE - Szécsény VSE | 1 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-25 | Diósjenő SE - Μπερκένιε | 2 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-18 | Bátonyterenyei TC - Diósjenő SE | 2 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-11 | Szécsény VSE - Diósjenő SE | 2 - 3 | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-04 | Μπερκένιε - Diósjenő SE | 3 - 0 |
Βαθμολογίες
Nógrád Megyei I. osztály 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Silver Tüzép Karancslapujtő | 22 | 20 | 1 | 1 | 83:17 | 61 |
2
|
Bánk-Dalnoki LA | 22 | 16 | 2 | 4 | 70:33 | 50 |
3
|
Érsekvadkerti SE | 21 | 15 | 2 | 4 | 55:22 | 47 |
4
|
Építők KC | 22 | 13 | 1 | 8 | 56:27 | 40 |
5
|
Pásztó SK | 22 | 11 | 4 | 7 | 41:43 | 37 |
6
|
Szendehely FC | 22 | 10 | 2 | 10 | 50:43 | 32 |
7
|
Unicum FC Mohora | 22 | 9 | 4 | 9 | 48:33 | 31 |
8
|
Héhalom SE | 22 | 9 | 1 | 12 | 34:57 | 28 |
9
|
Diósjenő SE | 22 | 5 | 4 | 13 | 40:55 | 19 |
10
|
Szécsény VSE | 22 | 3 | 3 | 16 | 21:59 | 12 |
11
|
Μπερκένιε | 21 | 4 | 0 | 17 | 16:69 | 12 |
12
|
Bátonyterenyei TC | 22 | 2 | 4 | 16 | 17:73 | 10 |
Nógrád Megyei I. osztály - Playoff 1-4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Silver Tüzép Karancslapujtő | 6 | 2 | 2 | 2 | 9:17 | 69 |
2
|
Bánk-Dalnoki LA | 6 | 3 | 2 | 1 | 25:8 | 61 |
3
|
Építők KC | 6 | 3 | 2 | 1 | 16:11 | 51 |
4
|
Érsekvadkerti SE | 6 | 0 | 2 | 4 | 5:19 | 49 |
Nógrád Megyei I. osztály - Playoff 5-8 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pásztó SK | 6 | 2 | 2 | 2 | 14:18 | 45 |
2
|
Unicum FC Mohora | 6 | 4 | 2 | 0 | 20:8 | 45 |
3
|
Szendehely FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:8 | 42 |
4
|
Héhalom SE | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:18 | 29 |
Nógrád Megyei I. osztály - Playoff 9-12 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Diósjenő SE | 6 | 3 | 2 | 1 | 13:10 | 30 |
2
|
Μπερκένιε | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:9 | 21 |
3
|
Szécsény VSE | 6 | 2 | 1 | 3 | 12:11 | 19 |
4
|
Bátonyterenyei TC | 6 | 2 | 1 | 3 | 13:16 | 17 |
Nógrád Megyei I. osztály - Playoff 1-4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Építők KC | ||||||
|
Érsekvadkerti SE | ||||||
|
Silver Tüzép Karancslapujtő | ||||||
|
Bánk-Dalnoki LA |
Nógrád Megyei I. osztály - Playoff 5-8 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Szendehely FC | ||||||
|
Unicum FC Mohora | ||||||
|
Héhalom SE | ||||||
|
Pásztó SK |
Nógrád Megyei I. osztály - Playoff 9-12 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Diósjenő SE | ||||||
|
Μπερκένιε | ||||||
|
Bátonyterenyei TC | ||||||
|
Szécsény VSE |
Nógrád Megyei I. osztály - Playoff 1-4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Bánk-Dalnoki LA | ||||||
|
Silver Tüzép Karancslapujtő | ||||||
|
Érsekvadkerti SE | ||||||
|
Építők KC |
Nógrád Megyei I. osztály - Playoff 5-8 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Unicum FC Mohora | ||||||
|
Szendehely FC | ||||||
|
Pásztó SK | ||||||
|
Héhalom SE |
Nógrád Megyei I. osztály - Playoff 9-12 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μπερκένιε | ||||||
|
Diósjenő SE | ||||||
|
Szécsény VSE | ||||||
|
Bátonyterenyei TC |