Σλόγκα Κράλζεβο - FK Polet Ratina (3-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Σλόγκα Κράλζεβο
Zona Šumadijsko-Raška | |||
Γύρος 5 | |||
2024-05-31 | FK Mokra Gora Zubin Potok - Σλόγκα Κράλζεβο | 4 - 2 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-25 | Σλόγκα Κράλζεβο - Τρέπσκα Κοσόβσκα Μιτρόβιτσα | 1 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-18 | FK Bane 1931 Raška - Σλόγκα Κράλζεβο | 2 - 4 | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-11 | Σλόγκα Κράλζεβο - FK Šumadija 1903 Kragujevac | 3 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-05-04 | Σλόγκα Κράλζεβο - FK Gruža | 1 - 2 |
Σειρά 2
Γενικός
Σλόγκα Κράλζεβο + FK Polet Ratina Less than 4.5 cards 10 από 10
Σλόγκα Κράλζεβο Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
Σλόγκα Κράλζεβο Less than 4.5 cards 9 από 9
FK Polet Ratina Χωρίς μηδέν παθητικό 3
FK Polet Ratina Less than 4.5 cards 10 από 10
Σλόγκα Κράλζεβο - FK Polet Ratina
Serbia Amateur, Zona Šumadijsko-Raška, αγώνα Σλόγκα Κράλζεβο - FK Polet Ratina, ώρα έναρξης 2024-04-13 14:00:00 διεθνής ώρα.
Σλόγκα Κράλζεβο και FK Polet Ratina συμμετέχει στο πρωτάθλημα Zona Šumadijsko-Raška, Serbia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FK Polet Ratina
Zona Šumadijsko-Raška | |||
Γύρος 5 | |||
2024-06-02 | FK Napredak Gračac - FK Polet Ratina | 4 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-25 | FK Polet Ratina - FK Goč Vrnjačka Banja | 1 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-12 | FK Budućnost Konarevo - FK Polet Ratina | 3 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-05-04 | FK Polet Ratina - FK Zastava Kragujevac | 4 - 3 | |
Γύρος 22 | |||
2024-04-27 | FK Polet Ratina - FK Budućnost Konarevo | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
Zona Šumadijsko-Raška 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σλόγκα Κράλζεβο | 20 | 17 | 0 | 3 | 49:12 | 51 |
2
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | 20 | 13 | 3 | 4 | 40:12 | 42 |
3
|
FK Bane 1931 Raška | 20 | 12 | 4 | 4 | 45:16 | 40 |
4
|
Τρέπσκα Κοσόβσκα Μιτρόβιτσα | 20 | 11 | 1 | 8 | 33:31 | 34 |
5
|
FK Mokra Gora Zubin Potok | 20 | 9 | 2 | 9 | 23:22 | 29 |
6
|
FK Gruža | 20 | 8 | 5 | 7 | 27:33 | 29 |
7
|
FK Budućnost Konarevo | 20 | 9 | 1 | 10 | 29:24 | 28 |
8
|
FK Polet Ratina | 20 | 9 | 1 | 10 | 24:34 | 28 |
9
|
FK Goč Vrnjačka Banja | 20 | 6 | 3 | 11 | 14:30 | 21 |
10
|
FK Napredak Gračac | 20 | 4 | 1 | 15 | 15:46 | 13 |
11
|
FK Zastava Kragujevac | 20 | 1 | 1 | 18 | 16:55 | 4 |
12
|
FK Srbija Ilićevo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Zona Šumadijsko-Raška, Playout 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Napredak Gračac | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:5 | 9 |
2
|
FK Budućnost Konarevo | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 9 |
3
|
FK Goč Vrnjačka Banja | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
4
|
FK Polet Ratina | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | 4 |
5
|
FK Zastava Kragujevac | 4 | 0 | 0 | 4 | 7:18 | 0 |
Zona Šumadijsko-Raška, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | 5 | 4 | 0 | 1 | 16:6 | 12 |
2
|
FK Gruža | 5 | 2 | 1 | 2 | 10:12 | 7 |
3
|
FK Mokra Gora Zubin Potok | 5 | 2 | 1 | 2 | 11:11 | 7 |
4
|
Σλόγκα Κράλζεβο | 5 | 2 | 1 | 2 | 11:9 | 7 |
5
|
Τρέπσκα Κοσόβσκα Μιτρόβιτσα | 5 | 0 | 4 | 1 | 7:9 | 4 |
6
|
FK Bane 1931 Raška | 5 | 1 | 1 | 3 | 10:18 | 4 |
Zona Šumadijsko-Raška, Playout 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Polet Ratina | ||||||
|
FK Goč Vrnjačka Banja | ||||||
|
FK Napredak Gračac | ||||||
|
FK Budućnost Konarevo | ||||||
|
FK Zastava Kragujevac |
Zona Šumadijsko-Raška, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | ||||||
|
FK Bane 1931 Raška | ||||||
|
FK Gruža | ||||||
|
Τρέπσκα Κοσόβσκα Μιτρόβιτσα | ||||||
|
FK Mokra Gora Zubin Potok | ||||||
|
Σλόγκα Κράλζεβο |
Zona Šumadijsko-Raška, Playout 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Polet Ratina | ||||||
|
FK Goč Vrnjačka Banja | ||||||
|
FK Budućnost Konarevo | ||||||
|
FK Napredak Gračac | ||||||
|
FK Zastava Kragujevac |
Zona Šumadijsko-Raška, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Gruža | ||||||
|
Τρέπσκα Κοσόβσκα Μιτρόβιτσα | ||||||
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | ||||||
|
FK Bane 1931 Raška | ||||||
|
Σλόγκα Κράλζεβο | ||||||
|
FK Mokra Gora Zubin Potok |