Granica Ruptawa - KS Plomien Polomia , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Granica Ruptawa
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Granica Ruptawa - Górnik Radlin | 1 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | GKS Dab Gaszowice - Granica Ruptawa | 2 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | Granica Ruptawa - LKS Krzyżanowice | 0 - 6 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | Granica Ruptawa - LKS Naprzod Czyzowice | 2 - 3 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-18 | Unia Raciborz - Granica Ruptawa | 4 - 0 |
Granica Ruptawa - KS Plomien Polomia
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, αγώνα Granica Ruptawa - KS Plomien Polomia, ώρα έναρξης 2024-04-13 15:00:00 διεθνής ώρα.
Granica Ruptawa και KS Plomien Polomia συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: KS Plomien Polomia
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | KS Plomien Polomia - LKS Forteca Swierklany | 0 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | LKS 1908 Nędza - KS Plomien Polomia | 1 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | LKS Krzyżanowice - KS Plomien Polomia | 4 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | KS Plomien Polomia - GKS II Jastrzębie | 0 - 3 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | Silesia Lubomia - KS Plomien Polomia | 1 - 3 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LKS Forteca Swierklany | 29 | 20 | 5 | 4 | 72:23 | 65 |
2
|
Czarni Gorzyce | 29 | 17 | 6 | 6 | 72:31 | 57 |
3
|
LKS Krzyżanowice | 30 | 15 | 10 | 5 | 80:49 | 55 |
4
|
KS Plomien Polomia | 30 | 13 | 13 | 4 | 61:42 | 52 |
5
|
Naprzód 32 Syrynia | 29 | 16 | 4 | 9 | 63:50 | 52 |
6
|
GKS II Jastrzębie | 30 | 14 | 5 | 11 | 98:58 | 47 |
7
|
LKS Ruch Stanowice | 30 | 13 | 7 | 10 | 71:73 | 46 |
8
|
LKS 1908 Nędza | 30 | 11 | 9 | 10 | 56:47 | 42 |
9
|
Silesia Lubomia | 28 | 9 | 13 | 6 | 37:35 | 40 |
10
|
LKS Naprzod Czyzowice | 31 | 12 | 4 | 15 | 56:60 | 40 |
11
|
Górnik Radlin | 30 | 10 | 9 | 11 | 37:46 | 39 |
12
|
Unia Raciborz | 30 | 9 | 9 | 12 | 73:60 | 36 |
13
|
Granica Ruptawa | 30 | 8 | 7 | 15 | 52:70 | 31 |
14
|
GKS Dab Gaszowice | 30 | 6 | 8 | 16 | 42:78 | 26 |
15
|
LKS Zameczek Czernica | 30 | 6 | 3 | 21 | 36:96 | 21 |
16
|
LKS Start Mszana | 30 | 2 | 2 | 26 | 23:111 | 8 |