LKS Orzeł Łękawica - GKS Gwarek Ornontowice (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: LKS Orzeł Łękawica
IV. Liga - Śląska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | GKS II Tychy - LKS Orzeł Łękawica | 0 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | LKS Orzeł Łękawica - KS Kuznia Ustron | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | Ντεκόρ Μπέλκ - LKS Orzeł Łękawica | 4 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | LKS Orzeł Łękawica - Spojnia Landek | ακυρώθηκε | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | Κζάνιεκ - LKS Orzeł Łękawica | 0 - 1 |
Σειρά 7
Γενικός
LKS Orzeł Łękawica + GKS Gwarek Ornontowice Less than 4.5 cards 10 από 10
GKS Gwarek Ornontowice Χωρίς Ήττες 7
GKS Gwarek Ornontowice Λιγότερο από 2.5 γκολ 8 από 10
LKS Orzeł Łękawica Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 8
LKS Orzeł Łękawica Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 7
Προσωπικές συναντήσεις
LKS Orzeł Łękawica + GKS Gwarek Ornontowice Χωρίς μηδέν παθητικό 3
LKS Orzeł Łękawica Χωρίς Ήττες 3
LKS Orzeł Łękawica - GKS Gwarek Ornontowice
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, αγώνα LKS Orzeł Łękawica - GKS Gwarek Ornontowice, ώρα έναρξης 2024-04-13 12:00:00 διεθνής ώρα.
LKS Orzeł Łękawica και GKS Gwarek Ornontowice συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: GKS Gwarek Ornontowice
IV. Liga - Śląska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | GKS Gwarek Ornontowice - Tempo Puncow | 3 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | Polonia Łaziska Górne - GKS Gwarek Ornontowice | 0 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | GKS Gwarek Ornontowice - Rekord II Bielsko Biala | 1 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-19 | Podbeskidzie Bielsko-Biała II - GKS Gwarek Ornontowice | 2 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | GKS Gwarek Ornontowice - LKS Tworków | 5 - 0 |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ρουχ | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Ροζβόι Κατοβίτσε | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Σιεβίρτζ | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Σζκακοβιάνκα | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
Ντεκόρ Μπέλκ | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
Όντρα Βόντισλαβ | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Ρόου 1964 Ριμπνίκ | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
Κζάνιεκ | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |