ACS Viitorul Saceni - CS Steaua Rosie Bujoru 2021 (4-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: ACS Viitorul Saceni
Liga 5 Teleorman | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-02 | ACS Atletic Orbeasca - ACS Viitorul Saceni | 3 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-26 | ACS Viitorul Saceni - CS Sporting Roșiori II | 5 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-19 | ACS Tineretul Suhaia - ACS Viitorul Saceni | 7 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-12 | ACS Viitorul Saceni - ACS Flacara Lita | 10 - 3 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-04 | ACS Vointa Dunarea Pietrosani - ACS Viitorul Saceni | 0 - 8 |
ACS Viitorul Saceni - CS Steaua Rosie Bujoru 2021
Romania Amateur, Liga 5 Teleorman, αγώνα ACS Viitorul Saceni - CS Steaua Rosie Bujoru 2021, ώρα έναρξης 2024-04-14 09:30:00 διεθνής ώρα.
ACS Viitorul Saceni και CS Steaua Rosie Bujoru 2021 συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Teleorman, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: CS Steaua Rosie Bujoru 2021
Liga 5 Teleorman | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-02 | CS Steaua Rosie Bujoru 2021 - AS Tineretul Ciolănești 2020 | 7 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-26 | CS Flacara Calinesti - CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 1 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-19 | CS Steaua Rosie Bujoru 2021 - AS Tineretul Silistea | 8 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-12 | AS Rapid Urluiu - CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 1 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-04 | CS Steaua Rosie Bujoru 2021 - ACSC Putineiu | 4 - 1 |
Βαθμολογίες
Liga 5 Teleorman 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Tineretul Suhaia | 28 | 19 | 2 | 7 | 98:47 | 59 |
2
|
CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 28 | 18 | 2 | 8 | 87:41 | 56 |
3
|
ACSC Putineiu | 28 | 17 | 5 | 6 | 77:41 | 56 |
4
|
AS Vulturii Mereni | 28 | 17 | 4 | 7 | 62:33 | 55 |
5
|
AS Inter Purani | 27 | 16 | 4 | 7 | 62:35 | 52 |
6
|
ACS Viitorul Saceni | 28 | 15 | 3 | 10 | 85:53 | 48 |
7
|
AS Tineretul Ciolănești 2020 | 28 | 14 | 3 | 11 | 92:71 | 45 |
8
|
CS Sporting Roșiori II | 28 | 13 | 4 | 11 | 51:56 | 43 |
9
|
CS Flacara Calinesti | 28 | 13 | 2 | 13 | 102:78 | 41 |
10
|
AS Tineretul Silistea | 27 | 12 | 2 | 13 | 66:60 | 38 |
11
|
ACS Flacara Lita | 28 | 10 | 3 | 15 | 53:84 | 33 |
12
|
ACS Atletic Orbeasca | 28 | 9 | 6 | 13 | 57:66 | 33 |
13
|
AS Rapid Urluiu | 28 | 8 | 3 | 17 | 38:80 | 27 |
14
|
AS Spicul Balaci | 28 | 4 | 3 | 21 | 38:108 | 15 |
15
|
ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 28 | 1 | 0 | 27 | 24:139 | 3 |