ACSC Putineiu - AS Rapid Urluiu (3-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: ACSC Putineiu
Liga 5 Teleorman | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-02 | ACS Flacara Lita - ACSC Putineiu | 1 - 5 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-26 | ACSC Putineiu - ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 3 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-12 | ACSC Putineiu - AS Vulturii Mereni | 4 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-04 | CS Steaua Rosie Bujoru 2021 - ACSC Putineiu | 4 - 1 | |
Γύρος 25 | |||
2024-04-28 | ACSC Putineiu - CS Flacara Calinesti | ακυρώθηκε |
ACSC Putineiu - AS Rapid Urluiu
Romania Amateur, Liga 5 Teleorman, αγώνα ACSC Putineiu - AS Rapid Urluiu, ώρα έναρξης 2024-04-14 09:30:00 διεθνής ώρα.
ACSC Putineiu και AS Rapid Urluiu συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Teleorman, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: AS Rapid Urluiu
Liga 5 Teleorman | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-02 | ACS Vointa Dunarea Pietrosani - AS Rapid Urluiu | 0 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-19 | AS Vulturii Mereni - AS Rapid Urluiu | 2 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-12 | AS Rapid Urluiu - CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 1 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-04 | CS Flacara Calinesti - AS Rapid Urluiu | 4 - 3 | |
Γύρος 25 | |||
2024-04-28 | AS Rapid Urluiu - AS Tineretul Silistea | ακυρώθηκε |
Βαθμολογίες
Liga 5 Teleorman 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Tineretul Suhaia | 28 | 19 | 2 | 7 | 98:47 | 59 |
2
|
CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 28 | 18 | 2 | 8 | 87:41 | 56 |
3
|
ACSC Putineiu | 28 | 17 | 5 | 6 | 77:41 | 56 |
4
|
AS Vulturii Mereni | 28 | 17 | 4 | 7 | 62:33 | 55 |
5
|
AS Inter Purani | 27 | 16 | 4 | 7 | 62:35 | 52 |
6
|
ACS Viitorul Saceni | 28 | 15 | 3 | 10 | 85:53 | 48 |
7
|
AS Tineretul Ciolănești 2020 | 28 | 14 | 3 | 11 | 92:71 | 45 |
8
|
CS Sporting Roșiori II | 28 | 13 | 4 | 11 | 51:56 | 43 |
9
|
CS Flacara Calinesti | 28 | 13 | 2 | 13 | 102:78 | 41 |
10
|
AS Tineretul Silistea | 27 | 12 | 2 | 13 | 66:60 | 38 |
11
|
ACS Flacara Lita | 28 | 10 | 3 | 15 | 53:84 | 33 |
12
|
ACS Atletic Orbeasca | 28 | 9 | 6 | 13 | 57:66 | 33 |
13
|
AS Rapid Urluiu | 28 | 8 | 3 | 17 | 38:80 | 27 |
14
|
AS Spicul Balaci | 28 | 4 | 3 | 21 | 38:108 | 15 |
15
|
ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 28 | 1 | 0 | 27 | 24:139 | 3 |