FC Five Stars - FC Great Farcos (0-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Five Stars
GAED Division 3 | |||
Γύρος 18 | |||
2024-05-19 | FC Five Stars - FC Ofankor Nice Ibrahim | 1 - 1 | |
Γύρος 17 | |||
2024-05-12 | Union Sportive Avranches - FC Five Stars | 3 - 1 | |
Γύρος 16 | |||
2024-04-28 | FC Five Stars - FC Daniok | 2 - 2 | |
Γύρος 15 | |||
2024-04-20 | FC John Paintsil - FC Five Stars | 3 - 2 | |
Γύρος 14 | |||
2024-04-17 | FC Five Stars - FC Great Farcos | διακόπηκε |
Σειρά 8
Γενικός
FC Five Stars + FC Great Farcos Less than 4.5 cards 10 από 10
FC Five Stars + FC Great Farcos Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
FC Great Farcos Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 6
FC Great Farcos Χωρίς νίκες 13
FC Great Farcos Χωρίς μηδέν παθητικό 10
FC Great Farcos Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
FC Great Farcos Less than 4.5 cards 10 από 10
FC Five Stars Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 7
FC Five Stars Χωρίς Ήττες 4
FC Five Stars Δεν δέχθηκε κανένα γκολ 3
FC Five Stars Χωρίς νίκες 3
FC Five Stars Χωρίς μηδέν παθητικό 10
FC Five Stars Less than 4.5 cards 9 από 9
FC Five Stars - FC Great Farcos
Γκάνα, GAED Division 3, αγώνα FC Five Stars - FC Great Farcos, ώρα έναρξης 2024-04-17 16:00:01 διεθνής ώρα.
FC Five Stars και FC Great Farcos συμμετέχει στο πρωτάθλημα GAED Division 3, Γκάνα.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Great Farcos
GAED Division 3 | |||
Γύρος 18 | |||
2024-05-18 | FC Young African Promises - FC Great Farcos | διακόπηκε | |
Γύρος 17 | |||
2024-05-11 | FC Great Farcos - FC Haatso Crystal Palace | 0 - 3 | |
Γύρος 16 | |||
2024-04-27 | FC EJ - FC Great Farcos | 3 - 0 | |
Γύρος 15 | |||
2024-04-20 | FC Great Farcos - Accra Elite Academy | 0 - 3 | |
Γύρος 14 | |||
2024-04-17 | FC Five Stars - FC Great Farcos | διακόπηκε |
Βαθμολογίες
GAED Division 3 - Zone 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Accra Elite Academy | 18 | 12 | 3 | 3 | 35:15 | 39 |
2
|
FC Daniok | 17 | 12 | 2 | 3 | 38:16 | 38 |
3
|
FC John Paintsil | 18 | 10 | 5 | 3 | 36:22 | 35 |
4
|
FC Ofankor Nice Ibrahim | 18 | 9 | 7 | 2 | 35:20 | 34 |
5
|
FC Five Stars | 18 | 7 | 5 | 6 | 37:24 | 26 |
6
|
FC EJ | 18 | 6 | 4 | 8 | 28:39 | 22 |
7
|
Union Sportive Avranches | 18 | 4 | 6 | 8 | 24:32 | 18 |
8
|
FC Haatso Crystal Palace | 18 | 3 | 5 | 10 | 27:39 | 14 |
9
|
FC Young African Promises | 16 | 3 | 2 | 11 | 14:35 | 11 |
10
|
FC Great Farcos | 17 | 0 | 5 | 12 | 9:41 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dawtex | 18 | 15 | 3 | 0 | 49:15 | 48 |
2
|
SC Madina Miacle | 18 | 14 | 3 | 1 | 54:12 | 45 |
3
|
A.S Koppan | 18 | 13 | 3 | 2 | 53:22 | 42 |
4
|
FC Jil Eagles | 18 | 9 | 2 | 7 | 39:25 | 29 |
5
|
FC Top-Flight | 18 | 7 | 3 | 8 | 34:30 | 24 |
6
|
FC Marrion | 16 | 7 | 1 | 8 | 30:26 | 22 |
7
|
FC Goldberg | 17 | 4 | 4 | 9 | 29:35 | 16 |
8
|
FC Beautiful Game | 17 | 2 | 4 | 11 | 23:37 | 10 |
9
|
Atomic Gateway Sporting Academy | 18 | 3 | 1 | 14 | 15:89 | 10 |
10
|
FC Paga Zenga | 18 | 1 | 2 | 15 | 15:50 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 3 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Adenta Youth Sporting Academy | 17 | 14 | 2 | 1 | 34:13 | 44 |
2
|
FC Young Mount | 18 | 13 | 2 | 3 | 54:16 | 41 |
3
|
FC Abu | 17 | 9 | 3 | 5 | 28:16 | 30 |
4
|
FC Cardiff City | 18 | 9 | 2 | 7 | 33:23 | 29 |
5
|
FC Dortmund | 14 | 6 | 5 | 3 | 17:14 | 23 |
6
|
YDS 18 Quinta Trust | 18 | 6 | 5 | 7 | 28:37 | 23 |
7
|
FC Soka | 16 | 6 | 1 | 9 | 25:27 | 19 |
8
|
FC Madina Pure | 15 | 6 | 1 | 8 | 25:22 | 19 |
9
|
FC Hospas | 13 | 1 | 1 | 11 | 12:40 | 4 |
10
|
FC African Panthers | 16 | 0 | 0 | 16 | 0:48 | 0 |
GAED Division 3 - Zone 4 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Asooya Young Talent | 18 | 14 | 3 | 1 | 42:7 | 45 |
2
|
FC Brave Royals | 18 | 14 | 2 | 2 | 49:18 | 44 |
3
|
FC Madina United | 17 | 8 | 5 | 4 | 26:14 | 29 |
4
|
FC Lizzy Sports | 18 | 7 | 6 | 5 | 24:27 | 27 |
5
|
FC Yaogo | 17 | 6 | 3 | 8 | 23:29 | 21 |
6
|
FC Winkot | 18 | 5 | 4 | 9 | 20:28 | 19 |
7
|
SC Young Sappers | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:26 | 19 |
8
|
FC Pek Legacy | 17 | 5 | 3 | 9 | 18:31 | 18 |
9
|
FC Angels United | 17 | 5 | 0 | 12 | 20:39 | 15 |
10
|
Pride Soccer Academy | 18 | 2 | 4 | 12 | 12:32 | 10 |