NK Orešac - NK Podravac Sopje (4-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Orešac
1. ŽNL Virovitičko-podravska | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-29 | NK DOŠK Dolci - NK Orešac | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-22 | NK Orešac - NK Croatia Grabrovnica | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-15 | NK Sveti Đurađ - NK Orešac | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-08 | NK Orešac - NK Mladost Vukosavljevica | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-01 | NK Standard Nova Šarovka - NK Orešac | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-25 | NK Orešac - NK Munja Veliki Rastovac | 2 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-06-02 | NK Orešac - NK Mladost Vukosavljevica | 0 - 4 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-26 | NK No Limit Virovitica - NK Orešac | 4 - 0 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-19 | NK Plavi Jugovo Polje - NK Orešac | 8 - 1 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-12 | NK Orešac - NK Sveti Đurađ | 1 - 3 |
NK Orešac - NK Podravac Sopje
Croatia Amateur, 1. ŽNL Virovitičko-podravska, αγώνα NK Orešac - NK Podravac Sopje, ώρα έναρξης 2024-04-14 14:30:00 διεθνής ώρα.
NK Orešac και NK Podravac Sopje συμμετέχει στο πρωτάθλημα 1. ŽNL Virovitičko-podravska, Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Podravac Sopje
1. ŽNL Virovitičko-podravska | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-02 | NK Podravac Sopje - NK Drava Terezino Polje | 2 - 4 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-26 | NK Podgorje - NK Podravac Sopje | 7 - 1 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-19 | NK Podravac Sopje - NK Dinamo Josipovo | 1 - 12 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-05 | NK Podravac Sopje - NK Croatia Grabrovnica | 2 - 5 | |
Γύρος 21 | |||
2024-04-28 | NK Mladost Vukosavljevica - NK Podravac Sopje | 20 - 1 |
Βαθμολογίες
1. ŽNL Virovitičko-podravska 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK No Limit Virovitica | 25 | 21 | 1 | 3 | 102:21 | 64 |
2
|
NK Mladost Vukosavljevica | 25 | 21 | 1 | 3 | 109:37 | 64 |
3
|
NK Dinamo Josipovo | 25 | 15 | 2 | 8 | 81:43 | 47 |
4
|
NK DOŠK Dolci | 25 | 15 | 2 | 8 | 65:43 | 47 |
5
|
NK Omladinac Korija | 25 | 12 | 3 | 10 | 71:63 | 39 |
6
|
NK Drava Terezino Polje | 25 | 13 | 0 | 12 | 65:61 | 39 |
7
|
NK Croatia Grabrovnica | 25 | 10 | 6 | 9 | 42:41 | 36 |
8
|
NK Podgorje | 25 | 10 | 4 | 11 | 65:64 | 34 |
9
|
NK Munja Veliki Rastovac | 25 | 9 | 4 | 12 | 57:41 | 31 |
10
|
NK Sveti Đurađ | 25 | 9 | 3 | 13 | 45:59 | 30 |
11
|
NK Orešac | 25 | 9 | 2 | 14 | 53:83 | 29 |
12
|
NK Bilogora 1947 Špišić Bukovica | 13 | 4 | 0 | 9 | 39:45 | 12 |
13
|
NK Plavi Jugovo Polje | 25 | 3 | 5 | 17 | 39:98 | 11 |
14
|
NK Podravac Sopje | 25 | 0 | 3 | 22 | 21:155 | 3 |