Λογκρονές - Ρεάλ Σοσιεδάδ (0-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Λογκρονές
Segunda División B | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | Λογκρονές - Μαρμπέλα | 0 - 1 | |
2024-05-26 | Μαρμπέλα - Λογκρονές | 1 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-19 | Λογκρονές - Γκουιζουέλο | 1 - 0 | |
2024-05-11 | Γκουιζουέλο - Λογκρονές | 0 - 0 | |
Γύρος 34 | |||
2024-05-04 | Ουτέμπο - Λογκρονές | 0 - 3 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.25
|
4.33
|
11
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 4
Γενικός
Λογκρονές + Ρεάλ Σοσιεδάδ Less than 4.5 cards 10 από 10
Λογκρονές Νίκες 3
Λογκρονές Χωρίς Ήττες 4
Λογκρονές Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 6
Λογκρονές Less than 4.5 cards 9 από 9
Ρεάλ Σοσιεδάδ Less than 4.5 cards 10 από 10
Λογκρονές - Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανία, Segunda División B, αγώνα Λογκρονές - Ρεάλ Σοσιεδάδ, ώρα έναρξης 2024-04-14 16:00:00 διεθνής ώρα.
Λογκρονές και Ρεάλ Σοσιεδάδ συμμετέχει στο πρωτάθλημα Segunda División B, Ισπανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ρεάλ Σοσιεδάδ
Segunda División B | |||
Γύρος 34 | |||
2024-05-05 | Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ιζάρα | 2 - 1 | |
Γύρος 33 | |||
2024-04-28 | Μπαρπάστρο - Ρεάλ Σοσιεδάδ | 3 - 1 | |
Γύρος 32 | |||
2024-04-20 | Ρεάλ Σοσιεδάδ - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β´ | 0 - 0 | |
Γύρος 31 | |||
2024-04-14 | Λογκρονές - Ρεάλ Σοσιεδάδ | 0 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-06 | Ρεάλ Σοσιεδάδ - Μπρέα | 3 - 2 |
Βαθμολογίες
Segunda Federacion 23/24, Group 1: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ουρένσε | 34 | 21 | 10 | 3 | 54:19 | 73 |
2
|
Ποντεβέδρα | 34 | 19 | 11 | 4 | 69:31 | 68 |
3
|
Ζαμόρα | 34 | 17 | 12 | 5 | 42:21 | 63 |
4
|
Γκουιζουέλο | 34 | 14 | 9 | 11 | 36:34 | 51 |
5
|
Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' | 34 | 13 | 12 | 9 | 50:41 | 51 |
6
|
Λανγκρέο | 34 | 12 | 14 | 8 | 32:40 | 50 |
7
|
Κομποστέλα | 34 | 13 | 8 | 13 | 35:38 | 47 |
8
|
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β´ | 34 | 13 | 8 | 13 | 47:52 | 47 |
9
|
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ | 34 | 11 | 11 | 12 | 48:47 | 44 |
10
|
Κορούξο | 34 | 12 | 7 | 15 | 36:48 | 43 |
11
|
Μαρίνο Λουάνκο | 34 | 9 | 15 | 10 | 29:24 | 42 |
12
|
Γιμνάστικα Τορρελάβεγκα | 34 | 11 | 8 | 15 | 41:50 | 41 |
13
|
Ρεάλ Αβίλες | 34 | 9 | 14 | 11 | 40:38 | 41 |
14
|
Βιλλάλμπες | 34 | 8 | 13 | 13 | 23:32 | 37 |
15
|
Αραντίνα | 34 | 8 | 10 | 16 | 37:48 | 34 |
16
|
Ρεάλ Οβιέντο | 34 | 6 | 12 | 16 | 27:43 | 30 |
17
|
Κάγον | 34 | 6 | 12 | 16 | 37:52 | 30 |
18
|
Κοβαντόγκα | 34 | 7 | 8 | 19 | 35:60 | 29 |
Segunda Federacion 23/24, Group 2: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο Β´ | 34 | 25 | 7 | 2 | 68:17 | 82 |
2
|
Μπαρακάλντο | 34 | 22 | 10 | 2 | 61:19 | 76 |
3
|
Λογκρονές | 34 | 20 | 11 | 3 | 70:17 | 71 |
4
|
Ουτέμπο | 34 | 17 | 10 | 7 | 40:31 | 61 |
5
|
Ρεάλ Ζαραγόσα Ντεπορτίβο Αραγκόν | 34 | 15 | 11 | 8 | 51:40 | 56 |
6
|
Ντεπορτίβο Αλαβές | 34 | 16 | 4 | 14 | 57:42 | 52 |
7
|
Τουντελάνο | 34 | 12 | 12 | 10 | 45:32 | 48 |
8
|
Μπαρπάστρο | 34 | 11 | 14 | 9 | 28:28 | 47 |
9
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ | 34 | 12 | 11 | 11 | 35:37 | 47 |
10
|
Καλαχόρα | 34 | 13 | 7 | 14 | 36:38 | 46 |
11
|
Γκέρνικα | 34 | 11 | 10 | 13 | 37:48 | 43 |
12
|
Αρένας Κλαμπ Ντε Γκέτξο | 34 | 9 | 14 | 11 | 35:37 | 41 |
13
|
Ιζάρα | 34 | 10 | 6 | 18 | 32:51 | 36 |
14
|
Σαν Τζουάν Πάμπλονα | 34 | 8 | 9 | 17 | 29:47 | 33 |
15
|
Μουλτιβέρα | 34 | 9 | 6 | 19 | 21:50 | 33 |
16
|
Ναξάρα | 34 | 6 | 6 | 22 | 23:60 | 24 |
17
|
Βάλε Ντε Εγκές | 34 | 5 | 6 | 23 | 25:58 | 21 |
18
|
Μπρέα | 34 | 5 | 6 | 23 | 15:56 | 21 |
Segunda Federacion 23/24, Group 3: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Χέρκουλες | 34 | 19 | 8 | 7 | 53:30 | 65 |
2
|
Ευρόπα | 34 | 17 | 12 | 5 | 63:32 | 63 |
3
|
UE Costa Brava | 34 | 16 | 11 | 7 | 42:25 | 59 |
4
|
Σεντ Άντρεου | 34 | 16 | 10 | 8 | 53:33 | 58 |
5
|
Γέιδα | 34 | 18 | 4 | 12 | 45:31 | 58 |
6
|
Τεράσσα | 34 | 13 | 11 | 10 | 45:40 | 50 |
7
|
Torrent CF | 34 | 13 | 10 | 11 | 40:37 | 49 |
8
|
Αλζίρα | 34 | 11 | 13 | 10 | 39:41 | 46 |
9
|
Εσπανιόλ Β´ | 34 | 12 | 10 | 12 | 40:44 | 46 |
10
|
Πένα Ντεπορτίβα | 34 | 12 | 9 | 13 | 49:58 | 45 |
11
|
Βαλένθια Β´ | 34 | 11 | 11 | 12 | 48:39 | 44 |
12
|
CE Andratx | 34 | 11 | 11 | 12 | 40:47 | 44 |
13
|
Φορμεντέρα | 34 | 12 | 8 | 14 | 40:42 | 44 |
14
|
Ατλέτικο Σαγκουντίνο | 34 | 11 | 9 | 14 | 32:42 | 42 |
15
|
Σερντανιόλα Ντελ Βάλλες | 34 | 9 | 10 | 15 | 35:45 | 37 |
16
|
SE Penya Independent | 34 | 9 | 7 | 18 | 32:52 | 34 |
17
|
CE Manresa | 34 | 6 | 9 | 19 | 23:41 | 27 |
18
|
Λα Νούσια | 34 | 4 | 9 | 21 | 23:63 | 21 |
Segunda Federacion 23/24, Group 4: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σεβίλλη Β´ | 34 | 18 | 12 | 4 | 52:20 | 66 |
2
|
Ντεπορτίβο Γιεκλάνο | 34 | 17 | 9 | 8 | 43:29 | 60 |
3
|
Μαρμπέλα | 34 | 16 | 8 | 10 | 41:32 | 56 |
4
|
Οριχουέλα | 34 | 15 | 9 | 10 | 39:37 | 54 |
5
|
Real Betis B | 34 | 13 | 14 | 7 | 44:28 | 53 |
6
|
CD Estepona | 34 | 13 | 10 | 11 | 34:27 | 49 |
7
|
ΣΔΑ ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ ΠΣ | 34 | 11 | 15 | 8 | 27:20 | 48 |
8
|
Ουκάμ Μούρθια | 34 | 13 | 8 | 13 | 42:35 | 47 |
9
|
Λινένσε | 34 | 12 | 11 | 11 | 35:33 | 47 |
10
|
Club Atlético Antoniano | 34 | 12 | 10 | 12 | 32:40 | 46 |
11
|
CP La Unión | 34 | 14 | 4 | 16 | 36:36 | 43 |
12
|
Καντίζ | 34 | 10 | 12 | 12 | 41:43 | 42 |
13
|
Μαντσέγκο Σιουντάντ Ρεάλ | 34 | 9 | 14 | 11 | 29:36 | 41 |
14
|
Μενόρ Κλαμπ | 34 | 9 | 13 | 12 | 20:28 | 40 |
15
|
Πάλο | 34 | 8 | 12 | 14 | 26:36 | 36 |
16
|
Σαν Ρόκε | 34 | 9 | 9 | 16 | 34:39 | 36 |
17
|
Βελέζ | 34 | 7 | 11 | 16 | 31:61 | 29 |
18
|
Καρταγένα ΙΙ | 34 | 4 | 11 | 19 | 25:51 | 23 |
Segunda Federacion 23/24, Group 5: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα | 34 | 17 | 10 | 7 | 46:27 | 61 |
2
|
Ντε Λος Ρέγιες | 34 | 16 | 13 | 5 | 61:26 | 61 |
3
|
Νουμάνθια | 34 | 18 | 6 | 10 | 51:39 | 60 |
4
|
Χετάφε Β´ | 34 | 15 | 12 | 7 | 41:32 | 57 |
5
|
CD Atlético Paso | 34 | 15 | 11 | 8 | 28:21 | 56 |
6
|
Κασερένο | 34 | 12 | 13 | 9 | 43:37 | 49 |
7
|
Ουνιόν Αντάρβε | 34 | 12 | 12 | 10 | 44:44 | 48 |
8
|
Ναβαλκαρνέρο | 34 | 11 | 13 | 10 | 34:35 | 46 |
9
|
Ταλαβέρα Ντε Λα Ρέινα | 34 | 12 | 10 | 12 | 31:27 | 46 |
10
|
Ντ. Γουαδαλαχάρα | 34 | 14 | 4 | 16 | 46:53 | 46 |
11
|
Βιλλανόβενσε | 34 | 12 | 8 | 14 | 35:35 | 44 |
12
|
CD Ursaria | 34 | 12 | 8 | 14 | 34:39 | 44 |
13
|
CD Illescas | 34 | 11 | 11 | 12 | 34:32 | 44 |
14
|
Γιαρενένσε | 34 | 12 | 8 | 14 | 31:36 | 44 |
15
|
Σαν Φερνάντο | 34 | 9 | 11 | 14 | 31:43 | 38 |
16
|
Μπανταχόθ | 34 | 8 | 13 | 13 | 35:39 | 37 |
17
|
Μενσαζέρο | 34 | 5 | 10 | 19 | 28:58 | 25 |
18
|
Μοντίγιο | 34 | 6 | 5 | 23 | 28:58 | 23 |