ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea - ASFC Păușești Otăsău (4-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
Liga 4 Promotion Playoff | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-23 | ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea - ACS Iris Titulescu | 4 - 0 | |
2024-06-16 | ACS Iris Titulescu - ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea | 1 - 1 | |
Liga 4 Vâlcea | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea - ACS Oltul Ionești | 3 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | ACS Minerul Costeşti - ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea | 0 - 7 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | CS Lotru Brezoi - ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea | 0 - 8 |
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea - ASFC Păușești Otăsău
Romania Amateur, Liga 4 Vâlcea, αγώνα ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea - ASFC Păușești Otăsău, ώρα έναρξης 2024-04-20 08:00:00 διεθνής ώρα.
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea και ASFC Păușești Otăsău συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 4 Vâlcea, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: ASFC Păușești Otăsău
Liga 4 Vâlcea | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | ASFC Păușești Otăsău - ACS Viitorul Mateești | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | AFC Băbeni - ASFC Păușești Otăsău | 0 - 6 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | ASFC Păușești Otăsău - ACS Unirea Tomșani | 8 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | ACS Viitorul Budești - ASFC Păușești Otăsău | 1 - 6 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | ASFC Păușești Otăsău - ACS Minerul Berbești | 4 - 4 |
Βαθμολογίες
Liga 4 Vâlcea 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea | 30 | 27 | 2 | 1 | 131:18 | 83 |
2
|
ASFC Păușești Otăsău | 29 | 25 | 2 | 2 | 112:27 | 77 |
3
|
CS Oltețul Alunu | 29 | 22 | 2 | 5 | 93:43 | 68 |
4
|
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea | 30 | 16 | 3 | 11 | 80:65 | 51 |
5
|
ACS Minerul Costeşti | 30 | 16 | 3 | 11 | 71:62 | 51 |
6
|
ACS Minerul Berbești | 29 | 15 | 5 | 9 | 88:59 | 50 |
7
|
ACS Viitorul Budești | 30 | 15 | 1 | 14 | 71:74 | 46 |
8
|
CS Guşoeni | 30 | 12 | 4 | 14 | 71:88 | 40 |
9
|
ACS Oltul Ionești | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:62 | 39 |
10
|
CS Lotru Brezoi | 30 | 12 | 2 | 16 | 74:86 | 38 |
11
|
ACS Viitorul Mateești | 29 | 8 | 4 | 17 | 51:84 | 28 |
12
|
ACS Atletic Drăgășani | 30 | 8 | 2 | 20 | 45:82 | 26 |
13
|
ACS Unirea Tomșani | 29 | 6 | 7 | 16 | 45:100 | 25 |
14
|
AFC Băbeni | 30 | 6 | 5 | 19 | 38:81 | 23 |
15
|
CS Mădulari | 30 | 7 | 1 | 22 | 34:75 | 22 |
16
|
CS Foresta Mălaia | 29 | 4 | 6 | 19 | 27:94 | 18 |