FC Great Farcos - Accra Elite Academy (0-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Great Farcos
GAED Division 3 | |||
Γύρος 18 | |||
2024-05-18 | FC Young African Promises - FC Great Farcos | διακόπηκε | |
Γύρος 17 | |||
2024-05-11 | FC Great Farcos - FC Haatso Crystal Palace | 0 - 3 | |
Γύρος 16 | |||
2024-04-27 | FC EJ - FC Great Farcos | 3 - 0 | |
Γύρος 15 | |||
2024-04-20 | FC Great Farcos - Accra Elite Academy | 0 - 3 | |
Γύρος 14 | |||
2024-04-17 | FC Five Stars - FC Great Farcos | διακόπηκε |
Σειρά 7
Γενικός
FC Great Farcos + Accra Elite Academy Less than 4.5 cards 9 από 9
Accra Elite Academy Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 7
Accra Elite Academy Less than 4.5 cards 9 από 9
FC Great Farcos Χωρίς νίκες 13
FC Great Farcos Χωρίς μηδέν παθητικό 10
FC Great Farcos Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
FC Great Farcos Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 6
FC Great Farcos Less than 4.5 cards 10 από 10
FC Great Farcos - Accra Elite Academy
Γκάνα, GAED Division 3, αγώνα FC Great Farcos - Accra Elite Academy, ώρα έναρξης 2024-04-20 09:00:35 διεθνής ώρα.
FC Great Farcos και Accra Elite Academy συμμετέχει στο πρωτάθλημα GAED Division 3, Γκάνα.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Accra Elite Academy
GAED Middle League | |||
Γύρος 3 | |||
2024-06-16 | Accra Elite Academy - Adenta Youth Sporting Academy | 3 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-12 | FC Dawtex - Accra Elite Academy | 0 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-09 | Accra Elite Academy - FC Brave Royals | 1 - 0 | |
GAED Division 3 | |||
Γύρος 18 | |||
2024-05-18 | Accra Elite Academy - Union Sportive Avranches | 4 - 2 | |
Γύρος 17 | |||
2024-05-12 | FC Daniok - Accra Elite Academy | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
GAED Division 3 - Zone 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Accra Elite Academy | 18 | 12 | 3 | 3 | 35:15 | 39 |
2
|
FC Daniok | 17 | 12 | 2 | 3 | 38:16 | 38 |
3
|
FC John Paintsil | 18 | 10 | 5 | 3 | 36:22 | 35 |
4
|
FC Ofankor Nice Ibrahim | 18 | 9 | 7 | 2 | 35:20 | 34 |
5
|
FC Five Stars | 18 | 7 | 5 | 6 | 37:24 | 26 |
6
|
FC EJ | 18 | 6 | 4 | 8 | 28:39 | 22 |
7
|
Union Sportive Avranches | 18 | 4 | 6 | 8 | 24:32 | 18 |
8
|
FC Haatso Crystal Palace | 18 | 3 | 5 | 10 | 27:39 | 14 |
9
|
FC Young African Promises | 16 | 3 | 2 | 11 | 14:35 | 11 |
10
|
FC Great Farcos | 17 | 0 | 5 | 12 | 9:41 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dawtex | 18 | 15 | 3 | 0 | 49:15 | 48 |
2
|
SC Madina Miacle | 18 | 14 | 3 | 1 | 54:12 | 45 |
3
|
A.S Koppan | 18 | 13 | 3 | 2 | 53:22 | 42 |
4
|
FC Jil Eagles | 18 | 9 | 2 | 7 | 39:25 | 29 |
5
|
FC Top-Flight | 18 | 7 | 3 | 8 | 34:30 | 24 |
6
|
FC Marrion | 16 | 7 | 1 | 8 | 30:26 | 22 |
7
|
FC Goldberg | 17 | 4 | 4 | 9 | 29:35 | 16 |
8
|
FC Beautiful Game | 17 | 2 | 4 | 11 | 23:37 | 10 |
9
|
Atomic Gateway Sporting Academy | 18 | 3 | 1 | 14 | 15:89 | 10 |
10
|
FC Paga Zenga | 18 | 1 | 2 | 15 | 15:50 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 3 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Adenta Youth Sporting Academy | 17 | 14 | 2 | 1 | 34:13 | 44 |
2
|
FC Young Mount | 18 | 13 | 2 | 3 | 54:16 | 41 |
3
|
FC Abu | 17 | 9 | 3 | 5 | 28:16 | 30 |
4
|
FC Cardiff City | 18 | 9 | 2 | 7 | 33:23 | 29 |
5
|
FC Dortmund | 14 | 6 | 5 | 3 | 17:14 | 23 |
6
|
YDS 18 Quinta Trust | 18 | 6 | 5 | 7 | 28:37 | 23 |
7
|
FC Soka | 16 | 6 | 1 | 9 | 25:27 | 19 |
8
|
FC Madina Pure | 15 | 6 | 1 | 8 | 25:22 | 19 |
9
|
FC Hospas | 13 | 1 | 1 | 11 | 12:40 | 4 |
10
|
FC African Panthers | 16 | 0 | 0 | 16 | 0:48 | 0 |
GAED Division 3 - Zone 4 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Asooya Young Talent | 18 | 14 | 3 | 1 | 42:7 | 45 |
2
|
FC Brave Royals | 18 | 14 | 2 | 2 | 49:18 | 44 |
3
|
FC Madina United | 17 | 8 | 5 | 4 | 26:14 | 29 |
4
|
FC Lizzy Sports | 18 | 7 | 6 | 5 | 24:27 | 27 |
5
|
FC Yaogo | 17 | 6 | 3 | 8 | 23:29 | 21 |
6
|
FC Winkot | 18 | 5 | 4 | 9 | 20:28 | 19 |
7
|
SC Young Sappers | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:26 | 19 |
8
|
FC Pek Legacy | 17 | 5 | 3 | 9 | 18:31 | 18 |
9
|
FC Angels United | 17 | 5 | 0 | 12 | 20:39 | 15 |
10
|
Pride Soccer Academy | 18 | 2 | 4 | 12 | 12:32 | 10 |