FK Hajduk 1912 Kula - Παλάνκα (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FK Hajduk 1912 Kula
Srpska Liga Vojvodina | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-01 | FK Hajduk 1912 Kula - FK Jedinstvo Stara Pazova | 1 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-25 | Μπεσέζ - FK Hajduk 1912 Kula | 2 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-18 | FK Hajduk 1912 Kula - FK Omladinac Novi Banovci | 0 - 3 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-12 | FK Železničar Inđija - FK Hajduk 1912 Kula | 0 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-04 | FK Hajduk 1912 Kula - FK 1. Maj Ruma | 3 - 0 |
Σειρά 6
Γενικός
Παλάνκα Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 7
Παλάνκα Πρώτη να παραδοθεί 5 από 6
Παλάνκα Ηττημένος 1ου ημιχρόνου 5 από 6
Παλάνκα Less than 4.5 cards 5 από 6
FK Hajduk 1912 Kula Χωρίς Ήττες 3
FK Hajduk 1912 Kula More than 4.5 cards 4 από 5
Προσωπικές συναντήσεις
Παλάνκα Χωρίς μηδέν παθητικό 3
FK Hajduk 1912 Kula - Παλάνκα
Σερβία, Srpska Liga Vojvodina, αγώνα FK Hajduk 1912 Kula - Παλάνκα, ώρα έναρξης 2024-04-20 14:30:04 διεθνής ώρα.
FK Hajduk 1912 Kula και Παλάνκα συμμετέχει στο πρωτάθλημα Srpska Liga Vojvodina, Σερβία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Παλάνκα
Srpska Liga Vojvodina | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-01 | Κάμπελ Νόβι Σαντ - Παλάνκα | 2 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-25 | Παλάνκα - FK Dinamo 1945 Pančevo | 0 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-18 | FK Podunavac Belegis - Παλάνκα | 0 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-11 | Παλάνκα - OFK Kikinda 1909 | 0 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-04 | GFK Sloven Ruma - Παλάνκα | 4 - 1 |
Βαθμολογίες
Srpska Liga Vojvodina 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Železničar Inđija | 30 | 17 | 9 | 4 | 56:24 | 60 |
2
|
GFK Sloven Ruma | 30 | 18 | 4 | 8 | 61:31 | 58 |
3
|
Ραντνίτσκι Ζρέντζανιν | 30 | 13 | 9 | 8 | 35:34 | 48 |
4
|
FK Dinamo 1945 Pančevo | 30 | 14 | 5 | 11 | 32:33 | 47 |
5
|
OFK Kikinda 1909 | 30 | 12 | 10 | 8 | 33:24 | 46 |
6
|
FK Naftagas Elemir | 30 | 13 | 6 | 11 | 46:40 | 45 |
7
|
FK Omladinac Novi Banovci | 30 | 13 | 6 | 11 | 34:34 | 45 |
8
|
Κάμπελ Νόβι Σαντ | 30 | 11 | 11 | 8 | 46:37 | 44 |
9
|
FK Podunavac Belegis | 30 | 10 | 11 | 9 | 48:34 | 41 |
10
|
Μπεσέζ | 30 | 12 | 4 | 14 | 36:45 | 40 |
11
|
FK Borac Šajkaš | 30 | 11 | 6 | 13 | 30:33 | 39 |
12
|
FK Tisa Adorjan | 30 | 11 | 3 | 16 | 44:54 | 36 |
13
|
FK Jedinstvo Stara Pazova | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:32 | 34 |
14
|
FK Hajduk 1912 Kula | 30 | 8 | 8 | 14 | 35:43 | 32 |
15
|
FK 1. Maj Ruma | 30 | 6 | 7 | 17 | 28:68 | 25 |
16
|
Παλάνκα | 30 | 5 | 7 | 18 | 25:52 | 22 |