Όντρα Βόντισλαβ - LKS Orzeł Łękawica (0-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Όντρα Βόντισλαβ
IV. Liga - Śląska | |||
Γύρος 6 | |||
2024-08-28 | Όντρα Βόντισλαβ - KS Kuznia Ustron | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-24 | Όντρα Βόντισλαβ - Rekord II Bielsko Biala | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-18 | GKS II Tychy - Όντρα Βόντισλαβ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-15 | Όντρα Βόντισλαβ - Victoria Częstochowa | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-10 | Σιεβίρτζ - Όντρα Βόντισλαβ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-03 | Όντρα Βόντισλαβ - Ρόου 1964 Ριμπνίκ | ακυρώθηκε | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | KS Kuznia Ustron - Όντρα Βόντισλαβ | 0 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | Ντεκόρ Μπέλκ - Όντρα Βόντισλαβ | 3 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | Spojnia Landek - Όντρα Βόντισλαβ | 3 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | Όντρα Βόντισλαβ - Κζάνιεκ | 3 - 1 |
Όντρα Βόντισλαβ - LKS Orzeł Łękawica
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, αγώνα Όντρα Βόντισλαβ - LKS Orzeł Łękawica, ώρα έναρξης 2024-04-20 15:00:00 διεθνής ώρα.
Όντρα Βόντισλαβ και LKS Orzeł Łękawica συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: LKS Orzeł Łękawica
IV. Liga - Śląska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | GKS II Tychy - LKS Orzeł Łękawica | 0 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | LKS Orzeł Łękawica - KS Kuznia Ustron | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | Ντεκόρ Μπέλκ - LKS Orzeł Łękawica | 4 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | LKS Orzeł Łękawica - Spojnia Landek | 0 - 4 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | Κζάνιεκ - LKS Orzeł Łękawica | 0 - 1 |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ρουχ | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Ροζβόι Κατοβίτσε | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Σιεβίρτζ | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Σζκακοβιάνκα | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
Ντεκόρ Μπέλκ | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
Όντρα Βόντισλαβ | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Ρόου 1964 Ριμπνίκ | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
Κζάνιεκ | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |