Πανελευσινιακός Ελευσίνας - Marko (0-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Πανελευσινιακός Ελευσίνας
Gamma Ethniki | |||
Γύρος 34 | |||
2024-04-28 | Πανελευσινιακός Ελευσίνας - APO Ellas Syrou Ermoupolis | 2 - 5 | |
Γύρος 33 | |||
2024-04-23 | Βύζας Μεγάρων - Πανελευσινιακός Ελευσίνας | 4 - 4 | |
Γύρος 32 | |||
2024-04-20 | Πανελευσινιακός Ελευσίνας - Marko | 0 - 1 | |
Γύρος 31 | |||
2024-04-14 | Ιάλυσος - Πανελευσινιακός Ελευσίνας | 2 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-07 | Πανελευσινιακός Ελευσίνας - Kyanous Astir Varis | 0 - 1 |
Σειρά 7
Γενικός
Πανελευσινιακός Ελευσίνας + Marko Less than 4.5 cards 10 από 10
Marko Νίκες 6
Marko Χωρίς Ήττες 8
Marko Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 7
Marko Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 6 από 6
Marko Νικητής 1ου ημιχρόνου 4 από 5
Πανελευσινιακός Ελευσίνας Ήττες 4
Πανελευσινιακός Ελευσίνας Δεν σκοραρε κανένα γκολ 3
Πανελευσινιακός Ελευσίνας Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Πανελευσινιακός Ελευσίνας Πρώτη να παραδοθεί 4 από 5
Πανελευσινιακός Ελευσίνας - Marko
Ελλάδα, Gamma Ethniki, αγώνα Πανελευσινιακός Ελευσίνας - Marko, ώρα έναρξης 2024-04-20 13:00:38 διεθνής ώρα.
Πανελευσινιακός Ελευσίνας και Marko συμμετέχει στο πρωτάθλημα Gamma Ethniki, Ελλάδα.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Marko
Gamma Ethniki | |||
Γύρος 34 | |||
2024-04-28 | Kyanous Astir Varis - Marko | 3 - 0 | |
Γύρος 33 | |||
2024-04-25 | Marko - AE Rodion Afantou | 1 - 0 | |
Γύρος 32 | |||
2024-04-20 | Πανελευσινιακός Ελευσίνας - Marko | 0 - 1 | |
Γύρος 31 | |||
2024-04-14 | Marko - PAO Vardas | 1 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-07 | ΑΣ Ρόδος - Marko | 1 - 3 |
Βαθμολογίες
Gamma Ethniki - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καβάλα ΑΟ 1965 | 34 | 32 | 1 | 1 | 89:11 | 97 |
2
|
Νέστος Χρυσούπολης | 34 | 25 | 6 | 3 | 75:19 | 81 |
3
|
Πανθρακικός | 34 | 23 | 8 | 3 | 69:18 | 76 |
4
|
AO Chaniotis | 34 | 16 | 9 | 9 | 49:33 | 57 |
5
|
Άρης Αβάτου | 34 | 15 | 10 | 9 | 48:33 | 55 |
6
|
Thermaikos Thermis | 34 | 16 | 7 | 11 | 42:35 | 55 |
7
|
Ποσειδώνας Μηχανιώνας | 34 | 17 | 4 | 13 | 55:29 | 55 |
8
|
PAOK Kristonis | 34 | 16 | 6 | 12 | 43:41 | 54 |
9
|
MGS Orestis Orestiadas | 34 | 15 | 9 | 10 | 49:46 | 54 |
10
|
Aπόλλων Παραλιμνίου | 34 | 14 | 10 | 10 | 54:37 | 52 |
11
|
Niki Efkarpias | 34 | 13 | 10 | 11 | 49:40 | 49 |
12
|
Δόξα Δράμας | 34 | 12 | 8 | 14 | 56:40 | 44 |
13
|
Βέροια ΝΠΣ | 34 | 8 | 8 | 18 | 28:55 | 32 |
14
|
Aris Petinou | 34 | 6 | 5 | 23 | 24:67 | 23 |
15
|
Aetos Varvaras | 34 | 6 | 4 | 24 | 26:92 | 22 |
16
|
Anagennisi Epanomis | 34 | 3 | 10 | 21 | 18:66 | 19 |
17
|
FC Keravnos Aggelochori | 34 | 4 | 3 | 27 | 17:82 | 15 |
18
|
Megas Alexandros Ag. Marinas | 34 | 2 | 8 | 24 | 18:65 | 14 |
Gamma Ethniki - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ethnikos N. Keramidiou | 34 | 24 | 6 | 4 | 57:18 | 78 |
2
|
ΑΟ Νέας Αρτάκης | 34 | 23 | 7 | 4 | 62:19 | 76 |
3
|
GAS Svoronos | 34 | 21 | 9 | 4 | 63:23 | 72 |
4
|
Ζάκυνθος | 34 | 16 | 10 | 8 | 50:30 | 58 |
5
|
Πιερικός | 34 | 16 | 7 | 11 | 49:27 | 55 |
6
|
Anagennisi Artas | 34 | 16 | 6 | 12 | 35:33 | 54 |
7
|
AE Kileler | 34 | 15 | 8 | 11 | 36:22 | 53 |
8
|
Asteras Stavrou FC | 34 | 15 | 7 | 12 | 38:35 | 52 |
9
|
Θεσπρωτός | 34 | 16 | 4 | 14 | 54:45 | 52 |
10
|
Τρίκαλα | 34 | 14 | 10 | 10 | 50:37 | 52 |
11
|
Asteras Petriti | 34 | 15 | 5 | 14 | 36:38 | 50 |
12
|
FC Eordaikos | 34 | 13 | 11 | 10 | 39:30 | 50 |
13
|
PAS Thiella Katsikas | 34 | 13 | 9 | 12 | 49:32 | 48 |
14
|
ΑΕ Λευκίμμης | 34 | 9 | 6 | 19 | 37:51 | 33 |
15
|
Kastoria 1980 | 34 | 9 | 6 | 19 | 35:52 | 33 |
16
|
Βατανιακός | 34 | 8 | 7 | 19 | 36:68 | 31 |
17
|
PO Fikis | 33 | 2 | 1 | 30 | 12:90 | -8 |
18
|
Magnisiakos | 33 | 0 | 1 | 32 | 1:89 | -14 |
Gamma Ethniki - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Panargiakos | 34 | 23 | 7 | 4 | 49:13 | 76 |
2
|
PAS Korinthos | 34 | 21 | 7 | 6 | 58:29 | 70 |
3
|
Thiella Rafinas | 34 | 19 | 8 | 7 | 52:28 | 65 |
4
|
APO Ellas Syrou Ermoupolis | 34 | 20 | 3 | 11 | 66:30 | 63 |
5
|
Kyanous Astir Varis | 34 | 18 | 8 | 8 | 55:22 | 62 |
6
|
Marko | 34 | 16 | 8 | 10 | 42:36 | 56 |
7
|
Ιάλυσος | 34 | 16 | 7 | 11 | 40:34 | 55 |
8
|
ΑΣ Ρόδος | 34 | 15 | 10 | 9 | 51:29 | 55 |
9
|
Panaigialeios | 34 | 17 | 4 | 13 | 56:43 | 55 |
10
|
AE Mykonou | 34 | 15 | 6 | 13 | 51:35 | 51 |
11
|
AE Rodion Afantou | 34 | 13 | 11 | 10 | 42:36 | 50 |
12
|
PAO Vardas | 33 | 12 | 4 | 17 | 30:49 | 40 |
13
|
AO Piliou | 34 | 10 | 7 | 17 | 35:48 | 37 |
14
|
Πανελευσινιακός Ελευσίνας | 34 | 11 | 2 | 21 | 36:66 | 35 |
15
|
Βύζας Μεγάρων | 33 | 8 | 9 | 16 | 32:61 | 33 |
16
|
Erani Filiatron | 34 | 5 | 11 | 18 | 35:54 | 23 |
17
|
Ερμιονίδα | 34 | 5 | 7 | 22 | 24:58 | 22 |
18
|
AE Mesolongiou | 34 | 0 | 3 | 31 | 16:99 | 3 |
Gamma Ethniki - Group 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Πανιώνιος | 34 | 26 | 6 | 2 | 81:22 | 84 |
2
|
Εθνικός Πειραιώς | 34 | 20 | 12 | 2 | 61:19 | 72 |
3
|
Αλμυρός | 34 | 17 | 12 | 5 | 59:28 | 63 |
4
|
Aris Petroupolis | 34 | 18 | 6 | 10 | 47:38 | 60 |
5
|
Ilisiakos FC | 34 | 16 | 9 | 9 | 43:29 | 57 |
6
|
ΑΟ Ύπατου | 34 | 14 | 9 | 11 | 45:34 | 51 |
7
|
P.O.Atsaleniou | 34 | 14 | 8 | 12 | 41:33 | 50 |
8
|
Άγιος Νικόλαος | 34 | 14 | 10 | 10 | 55:38 | 49 |
9
|
AO Chaidariou | 34 | 13 | 10 | 11 | 39:29 | 49 |
10
|
AO Ellopiakos | 34 | 13 | 9 | 12 | 45:43 | 48 |
11
|
Προοδευτική | 34 | 14 | 6 | 14 | 47:38 | 48 |
12
|
Απόλλων Σμύρνης | 34 | 10 | 12 | 12 | 39:37 | 42 |
13
|
Επισκοπής | 34 | 9 | 10 | 15 | 40:54 | 37 |
14
|
Ermis Zonianon | 34 | 9 | 10 | 15 | 36:54 | 37 |
15
|
Φωστήρας | 34 | 7 | 13 | 14 | 32:39 | 31 |
16
|
Peramaikos | 34 | 9 | 3 | 22 | 32:58 | 30 |
17
|
AO Agia Paraskevi | 34 | 4 | 5 | 25 | 25:85 | 14 |
18
|
Atromitos Peiraios | 34 | 3 | 2 | 29 | 16:105 | 11 |