Πιερικός - ΑΟ Νέας Αρτάκης (2-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Πιερικός
Gamma Ethniki | |||
Γύρος 34 | |||
2024-04-28 | Πιερικός - Anagennisi Artas | 1 - 2 | |
Γύρος 33 | |||
2024-04-24 | AE Kileler - Πιερικός | 2 - 0 | |
Γύρος 32 | |||
2024-04-20 | Πιερικός - ΑΟ Νέας Αρτάκης | 2 - 3 | |
Γύρος 31 | |||
2024-04-14 | Θεσπρωτός - Πιερικός | 3 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-07 | Πιερικός - ΑΕ Λευκίμμης | 5 - 0 |
Σειρά 8
Γενικός
Πιερικός + ΑΟ Νέας Αρτάκης Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
Πιερικός + ΑΟ Νέας Αρτάκης Less than 4.5 cards 10 από 10
Πιερικός Less than 4.5 cards 9 από 9
ΑΟ Νέας Αρτάκης Χωρίς μηδέν παθητικό 3
ΑΟ Νέας Αρτάκης Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
ΑΟ Νέας Αρτάκης Νικητής 1ου ημιχρόνου 4 από 5
ΑΟ Νέας Αρτάκης Νίκες 4
ΑΟ Νέας Αρτάκης Χωρίς Ήττες 16
ΑΟ Νέας Αρτάκης Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 5
ΑΟ Νέας Αρτάκης Less than 4.5 cards 10 από 10
Πιερικός - ΑΟ Νέας Αρτάκης
Ελλάδα, Gamma Ethniki, αγώνα Πιερικός - ΑΟ Νέας Αρτάκης, ώρα έναρξης 2024-04-20 13:00:25 διεθνής ώρα.
Πιερικός και ΑΟ Νέας Αρτάκης συμμετέχει στο πρωτάθλημα Gamma Ethniki, Ελλάδα.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: ΑΟ Νέας Αρτάκης
Gamma Ethniki | |||
Γύρος 34 | |||
2024-04-28 | PO Fikis - ΑΟ Νέας Αρτάκης | 0 - 3 | |
EPS Evoias Cup | |||
Γύρος 29 | |||
2024-04-27 | ΑΟ Νέας Αρτάκης - A.O. Aidipsos | 5 - 0 | |
Gamma Ethniki | |||
Γύρος 33 | |||
2024-04-24 | ΑΟ Νέας Αρτάκης - Ethnikos N. Keramidiou | 1 - 1 | |
Γύρος 32 | |||
2024-04-20 | Πιερικός - ΑΟ Νέας Αρτάκης | 2 - 3 | |
Γύρος 31 | |||
2024-04-14 | ΑΟ Νέας Αρτάκης - Asteras Stavrou FC | 4 - 1 |
Βαθμολογίες
Gamma Ethniki - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καβάλα ΑΟ 1965 | 34 | 32 | 1 | 1 | 89:11 | 97 |
2
|
Νέστος Χρυσούπολης | 34 | 25 | 6 | 3 | 75:19 | 81 |
3
|
Πανθρακικός | 34 | 23 | 8 | 3 | 69:18 | 76 |
4
|
AO Chaniotis | 34 | 16 | 9 | 9 | 49:33 | 57 |
5
|
Άρης Αβάτου | 34 | 15 | 10 | 9 | 48:33 | 55 |
6
|
Thermaikos Thermis | 34 | 16 | 7 | 11 | 42:35 | 55 |
7
|
Ποσειδώνας Μηχανιώνας | 34 | 17 | 4 | 13 | 55:29 | 55 |
8
|
PAOK Kristonis | 34 | 16 | 6 | 12 | 43:41 | 54 |
9
|
MGS Orestis Orestiadas | 34 | 15 | 9 | 10 | 49:46 | 54 |
10
|
Aπόλλων Παραλιμνίου | 34 | 14 | 10 | 10 | 54:37 | 52 |
11
|
Niki Efkarpias | 34 | 13 | 10 | 11 | 49:40 | 49 |
12
|
Δόξα Δράμας | 34 | 12 | 8 | 14 | 56:40 | 44 |
13
|
Βέροια ΝΠΣ | 34 | 8 | 8 | 18 | 28:55 | 32 |
14
|
Aris Petinou | 34 | 6 | 5 | 23 | 24:67 | 23 |
15
|
Aetos Varvaras | 34 | 6 | 4 | 24 | 26:92 | 22 |
16
|
Anagennisi Epanomis | 34 | 3 | 10 | 21 | 18:66 | 19 |
17
|
FC Keravnos Aggelochori | 34 | 4 | 3 | 27 | 17:82 | 15 |
18
|
Megas Alexandros Ag. Marinas | 34 | 2 | 8 | 24 | 18:65 | 14 |
Gamma Ethniki - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ethnikos N. Keramidiou | 34 | 24 | 6 | 4 | 57:18 | 78 |
2
|
ΑΟ Νέας Αρτάκης | 34 | 23 | 7 | 4 | 62:19 | 76 |
3
|
GAS Svoronos | 34 | 21 | 9 | 4 | 63:23 | 72 |
4
|
Ζάκυνθος | 34 | 16 | 10 | 8 | 50:30 | 58 |
5
|
Πιερικός | 34 | 16 | 7 | 11 | 49:27 | 55 |
6
|
Anagennisi Artas | 34 | 16 | 6 | 12 | 35:33 | 54 |
7
|
AE Kileler | 34 | 15 | 8 | 11 | 36:22 | 53 |
8
|
Asteras Stavrou FC | 34 | 15 | 7 | 12 | 38:35 | 52 |
9
|
Θεσπρωτός | 34 | 16 | 4 | 14 | 54:45 | 52 |
10
|
Τρίκαλα | 34 | 14 | 10 | 10 | 50:37 | 52 |
11
|
Asteras Petriti | 34 | 15 | 5 | 14 | 36:38 | 50 |
12
|
FC Eordaikos | 34 | 13 | 11 | 10 | 39:30 | 50 |
13
|
PAS Thiella Katsikas | 34 | 13 | 9 | 12 | 49:32 | 48 |
14
|
ΑΕ Λευκίμμης | 34 | 9 | 6 | 19 | 37:51 | 33 |
15
|
Kastoria 1980 | 34 | 9 | 6 | 19 | 35:52 | 33 |
16
|
Βατανιακός | 34 | 8 | 7 | 19 | 36:68 | 31 |
17
|
PO Fikis | 33 | 2 | 1 | 30 | 12:90 | -8 |
18
|
Magnisiakos | 33 | 0 | 1 | 32 | 1:89 | -14 |
Gamma Ethniki - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Panargiakos | 34 | 23 | 7 | 4 | 49:13 | 76 |
2
|
PAS Korinthos | 34 | 21 | 7 | 6 | 58:29 | 70 |
3
|
Thiella Rafinas | 34 | 19 | 8 | 7 | 52:28 | 65 |
4
|
APO Ellas Syrou Ermoupolis | 34 | 20 | 3 | 11 | 66:30 | 63 |
5
|
Kyanous Astir Varis | 34 | 18 | 8 | 8 | 55:22 | 62 |
6
|
Marko | 34 | 16 | 8 | 10 | 42:36 | 56 |
7
|
Ιάλυσος | 34 | 16 | 7 | 11 | 40:34 | 55 |
8
|
ΑΣ Ρόδος | 34 | 15 | 10 | 9 | 51:29 | 55 |
9
|
Panaigialeios | 34 | 17 | 4 | 13 | 56:43 | 55 |
10
|
AE Mykonou | 34 | 15 | 6 | 13 | 51:35 | 51 |
11
|
AE Rodion Afantou | 34 | 13 | 11 | 10 | 42:36 | 50 |
12
|
PAO Vardas | 33 | 12 | 4 | 17 | 30:49 | 40 |
13
|
AO Piliou | 34 | 10 | 7 | 17 | 35:48 | 37 |
14
|
Πανελευσινιακός Ελευσίνας | 34 | 11 | 2 | 21 | 36:66 | 35 |
15
|
Βύζας Μεγάρων | 33 | 8 | 9 | 16 | 32:61 | 33 |
16
|
Erani Filiatron | 34 | 5 | 11 | 18 | 35:54 | 23 |
17
|
Ερμιονίδα | 34 | 5 | 7 | 22 | 24:58 | 22 |
18
|
AE Mesolongiou | 34 | 0 | 3 | 31 | 16:99 | 3 |
Gamma Ethniki - Group 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Πανιώνιος | 34 | 26 | 6 | 2 | 81:22 | 84 |
2
|
Εθνικός Πειραιώς | 34 | 20 | 12 | 2 | 61:19 | 72 |
3
|
Αλμυρός | 34 | 17 | 12 | 5 | 59:28 | 63 |
4
|
Aris Petroupolis | 34 | 18 | 6 | 10 | 47:38 | 60 |
5
|
Ilisiakos FC | 34 | 16 | 9 | 9 | 43:29 | 57 |
6
|
ΑΟ Ύπατου | 34 | 14 | 9 | 11 | 45:34 | 51 |
7
|
P.O.Atsaleniou | 34 | 14 | 8 | 12 | 41:33 | 50 |
8
|
Άγιος Νικόλαος | 34 | 14 | 10 | 10 | 55:38 | 49 |
9
|
AO Chaidariou | 34 | 13 | 10 | 11 | 39:29 | 49 |
10
|
AO Ellopiakos | 34 | 13 | 9 | 12 | 45:43 | 48 |
11
|
Προοδευτική | 34 | 14 | 6 | 14 | 47:38 | 48 |
12
|
Απόλλων Σμύρνης | 34 | 10 | 12 | 12 | 39:37 | 42 |
13
|
Επισκοπής | 34 | 9 | 10 | 15 | 40:54 | 37 |
14
|
Ermis Zonianon | 34 | 9 | 10 | 15 | 36:54 | 37 |
15
|
Φωστήρας | 34 | 7 | 13 | 14 | 32:39 | 31 |
16
|
Peramaikos | 34 | 9 | 3 | 22 | 32:58 | 30 |
17
|
AO Agia Paraskevi | 34 | 4 | 5 | 25 | 25:85 | 14 |
18
|
Atromitos Peiraios | 34 | 3 | 2 | 29 | 16:105 | 11 |