AS Agrogold Vlad Tepes - AS Gloria Schitu , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: AS Agrogold Vlad Tepes
Liga 5 Giurgiu | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-30 | CS Mihai Bravu - AS Agrogold Vlad Tepes | 3 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-23 | AS Agrogold Vlad Tepes - AS Sabarelul Ciocoveni | 2 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-16 | ACS Unirea Pietrisu - AS Agrogold Vlad Tepes | 6 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | AS Agrogold Vlad Tepes - AS Unirea Fratesti | 2 - 2 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | AS Scarisoara - AS Agrogold Vlad Tepes | 1 - 1 |
AS Agrogold Vlad Tepes - AS Gloria Schitu
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, αγώνα AS Agrogold Vlad Tepes - AS Gloria Schitu, ώρα έναρξης 2024-04-21 08:00:00 διεθνής ώρα.
AS Agrogold Vlad Tepes και AS Gloria Schitu συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: AS Gloria Schitu
Liga 5 Giurgiu | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-30 | AS Scarisoara - AS Gloria Schitu | 5 - 6 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-23 | AS Gloria Schitu - AS Viitorul Hulubesti | 2 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-16 | AS Greaca - AS Gloria Schitu | 4 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | AS Gloria Schitu - AS Viitorul Baneasa | 1 - 2 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | AS Unirea Slobozia - AS Gloria Schitu | 8 - 0 |
Βαθμολογίες
Liga 5 Giurgiu North 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Speranța Săbăreni | 30 | 23 | 5 | 2 | 110:46 | 74 |
2
|
CS Progresul Palanca | 30 | 23 | 0 | 7 | 107:56 | 69 |
3
|
AS Unirea Cosoba | 30 | 21 | 4 | 5 | 91:39 | 67 |
4
|
AS Crevedia Mare | 30 | 17 | 7 | 6 | 79:47 | 58 |
5
|
CS Buturugeni | 30 | 18 | 3 | 9 | 95:49 | 57 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 30 | 14 | 4 | 12 | 68:58 | 46 |
7
|
CS Padureni | 30 | 13 | 4 | 13 | 68:73 | 43 |
8
|
AFC Tântava II | 30 | 11 | 5 | 14 | 63:68 | 38 |
9
|
AS Iepurești | 30 | 12 | 1 | 17 | 74:84 | 37 |
10
|
AS Stejarul Bulbucata | 30 | 13 | 0 | 17 | 79:84 | 37 |
11
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 30 | 10 | 3 | 17 | 59:101 | 33 |
12
|
ACS Mihai Voda | 29 | 9 | 6 | 14 | 49:80 | 33 |
13
|
ASFC Podisor | 30 | 9 | 5 | 16 | 61:83 | 32 |
14
|
AS Tineretul Vadu Lat | 30 | 8 | 1 | 21 | 58:82 | 25 |
15
|
AS Viitorul Goleasca | 30 | 7 | 4 | 19 | 66:102 | 25 |
16
|
AS Roneda Naipu | 29 | 5 | 0 | 24 | 38:113 | 13 |
Liga 5 Giurgiu South 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Viitorul Baneasa | 30 | 26 | 2 | 2 | 120:24 | 80 |
2
|
AS Unirea Slobozia | 30 | 23 | 2 | 5 | 126:48 | 71 |
3
|
CS Mihai Bravu | 30 | 19 | 0 | 11 | 81:48 | 57 |
4
|
ACS Litoral Gostinu | 30 | 17 | 5 | 8 | 71:56 | 56 |
5
|
ACS Unirea Pietrisu | 30 | 15 | 7 | 8 | 71:45 | 52 |
6
|
AS Viitorul Hulubesti | 30 | 13 | 8 | 9 | 73:63 | 47 |
7
|
AS Greaca | 29 | 14 | 2 | 13 | 73:65 | 44 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 30 | 12 | 7 | 11 | 52:71 | 43 |
9
|
AS Olimpia Malu | 30 | 12 | 1 | 17 | 65:84 | 37 |
10
|
AS Unirea Fratesti | 29 | 10 | 6 | 13 | 46:70 | 36 |
11
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 30 | 10 | 4 | 16 | 62:83 | 34 |
12
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 30 | 10 | 4 | 16 | 55:91 | 34 |
13
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 30 | 10 | 3 | 17 | 55:82 | 33 |
14
|
AS Fortuna Herasti | 30 | 6 | 5 | 19 | 60:109 | 23 |
15
|
AS Scarisoara | 30 | 5 | 5 | 20 | 61:83 | 20 |
16
|
AS Gloria Schitu | 30 | 4 | 5 | 21 | 57:106 | 17 |