AS Speranța Săbăreni - AS Crevedia Mare , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: AS Speranța Săbăreni
Liga 5 Giurgiu | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-30 | AS Speranța Săbăreni - AS Stejarul Bulbucata | 8 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-23 | AS Viitorul Goleasca - AS Speranța Săbăreni | 2 - 4 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-16 | AS Speranța Săbăreni - AS Unirea Cosoba | 2 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | CS Progresul Palanca - AS Speranța Săbăreni | 3 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | AS Speranța Săbăreni - CS Zmeii Ogrezeni II | 4 - 2 |
AS Speranța Săbăreni - AS Crevedia Mare
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, αγώνα AS Speranța Săbăreni - AS Crevedia Mare, ώρα έναρξης 2024-04-21 11:30:00 διεθνής ώρα.
AS Speranța Săbăreni και AS Crevedia Mare συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: AS Crevedia Mare
Liga 5 Giurgiu | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-30 | AS Crevedia Mare - AS Unirea Cosoba | 1 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-23 | CS Progresul Palanca - AS Crevedia Mare | 5 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-16 | AS Crevedia Mare - CS Zmeii Ogrezeni II | 2 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | AS Roneda Naipu - AS Crevedia Mare | 3 - 2 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | AS Crevedia Mare - CS Buturugeni | 3 - 1 |
Βαθμολογίες
Liga 5 Giurgiu North 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Speranța Săbăreni | 30 | 23 | 5 | 2 | 110:46 | 74 |
2
|
CS Progresul Palanca | 30 | 23 | 0 | 7 | 107:56 | 69 |
3
|
AS Unirea Cosoba | 30 | 21 | 4 | 5 | 91:39 | 67 |
4
|
AS Crevedia Mare | 30 | 17 | 7 | 6 | 79:47 | 58 |
5
|
CS Buturugeni | 30 | 18 | 3 | 9 | 95:49 | 57 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 30 | 14 | 4 | 12 | 68:58 | 46 |
7
|
CS Padureni | 30 | 13 | 4 | 13 | 68:73 | 43 |
8
|
AFC Tântava II | 30 | 11 | 5 | 14 | 63:68 | 38 |
9
|
AS Iepurești | 30 | 12 | 1 | 17 | 74:84 | 37 |
10
|
AS Stejarul Bulbucata | 30 | 13 | 0 | 17 | 79:84 | 37 |
11
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 30 | 10 | 3 | 17 | 59:101 | 33 |
12
|
ACS Mihai Voda | 29 | 9 | 6 | 14 | 49:80 | 33 |
13
|
ASFC Podisor | 30 | 9 | 5 | 16 | 61:83 | 32 |
14
|
AS Tineretul Vadu Lat | 30 | 8 | 1 | 21 | 58:82 | 25 |
15
|
AS Viitorul Goleasca | 30 | 7 | 4 | 19 | 66:102 | 25 |
16
|
AS Roneda Naipu | 29 | 5 | 0 | 24 | 38:113 | 13 |
Liga 5 Giurgiu South 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Viitorul Baneasa | 30 | 26 | 2 | 2 | 120:24 | 80 |
2
|
AS Unirea Slobozia | 30 | 23 | 2 | 5 | 126:48 | 71 |
3
|
CS Mihai Bravu | 30 | 19 | 0 | 11 | 81:48 | 57 |
4
|
ACS Litoral Gostinu | 30 | 17 | 5 | 8 | 71:56 | 56 |
5
|
ACS Unirea Pietrisu | 30 | 15 | 7 | 8 | 71:45 | 52 |
6
|
AS Viitorul Hulubesti | 30 | 13 | 8 | 9 | 73:63 | 47 |
7
|
AS Greaca | 29 | 14 | 2 | 13 | 73:65 | 44 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 30 | 12 | 7 | 11 | 52:71 | 43 |
9
|
AS Olimpia Malu | 30 | 12 | 1 | 17 | 65:84 | 37 |
10
|
AS Unirea Fratesti | 29 | 10 | 6 | 13 | 46:70 | 36 |
11
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 30 | 10 | 4 | 16 | 62:83 | 34 |
12
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 30 | 10 | 4 | 16 | 55:91 | 34 |
13
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 30 | 10 | 3 | 17 | 55:82 | 33 |
14
|
AS Fortuna Herasti | 30 | 6 | 5 | 19 | 60:109 | 23 |
15
|
AS Scarisoara | 30 | 5 | 5 | 20 | 61:83 | 20 |
16
|
AS Gloria Schitu | 30 | 4 | 5 | 21 | 57:106 | 17 |